Google+ nepatīk mans vārds

Godīgi iespamoju Podā un domāju par to iespamot arī savā Google+ kontā. Ielienu iekšā un ieraugu šo jauko paziņojumu.
Ja kādam ir interesanti, tad te būs ar visām saitēm, ja nu rodas vēlme kaut ko padzēst. 😉
Šķiet, ka jūsu ievadītais vārds neatbilst mūsu Google+ vārdu politikai.
Mēs apzināmies, ka pakalpojums Google+ un tā vārdu politika, iespējams, šobrīd nav piemērota visiem lietotājiem. Mēs būtu sarūgtināti, ja jūs atteiktos no šī pakalpojuma, taču, ja nolemjat to darīt, vispirms izveidojiet savu Google+ datu kopiju. Pēc tam noklikšķiniet šeit, lai atspējotu pakalpojumu Google+.

Jūtos tā it kā būtu saņēmis spļāvienu sejā. Pirmo reizi godīgi ierakstīju savu īsto vārdu un pat segvārdu pieminēju, lai viņiem statistika būtu korekta, bet še tev nu bija. Nu un, ko man tagad ar to visu darīt?

Tagad mani sauc citādāk. Ja reiz viņu bots grib, lai es nomainu vārdu un uzvārdu, tad es paklanos un mainu tos.

It kā visu pareizi izdarīju, bet kaut kāds dīvains paziņojums parādījās.

Nezinu ar ko tas viss beigsies.

28 thoughts on “Google+ nepatīk mans vārds

 1. Ramūns

  man ir aizdomas, ka google+ ar savu “īsto vārdu politiku” reāli atbaida lietotājus – tā viņi feisbuku nevinnēs 😀

  Atbildēt
 2. Mr. Serge

  Man vēl joprojām nav pielecis, kā to Google+ lietot. Divu gadu laikā beidzot esmu sapratis, kā lietot Facebook un ar to man +/- pietiek, lai uzzinātu, kurš no pamatskolas klasesbiedriem ir uztaisījis ceturto sīko, bet ikdienas buļļa kaku linkus var pietiekami apēst lietojot Twitter un vēl priekš viena tāda man īsti laika nav.

  Atbildēt
 3. Soikins @Mr. Serge

  Google+ pluss (pardon) ir tas, ka normāli publicējot saturu lokiem, var izvairīties no buļļa kaku linkiem un kolēģu bērnu dzimšanas dienu ballīšu megagaleriju aplūkošanas. Normāli var saturu adresēt un vismaz cerēt, ka nesaņemsi nesaistošu spamu (tas gan atkarīgs no Tavu loku dalībnieku intelekta pakāpes un roku taisnuma koeficienta).

  Varu lasīt ko Mr. Serge ir webā uzracis par mums kopīgi interesantu tēmu, neuztraucoties, ka pēkšņi būs jālasa par to ko viņš šodien pusdienās ēdis vai ka vakar uz ielas saticis Ilzi par kuras eksistenci man dziļi piekāst. Protams, ja Mr. Serge ir sapratis, kā lietot lokus. Ja nav, tad piedrāst Mr. Serge un nahrenizēt no lokiem. Kaut kā tā, imho, Google+ būtu ideālā variantā jāstrādā.

  Atbildēt
 4. Papuass

  Mr. Serge, šķiet, ka Google+ mērķis ir nevis apvienot tevi ar taviem klasesbiedriem, bet atrast cilvēkus, ar ko koplietot viņu un tevis radīto saturu. Vismaz man tur ir cilvēki, kuru radītais saturs mani interesē un smieklīgo kaķu foto autori uzreiz dodas atpūsties.

  Atbildēt
 5. hmm

  nez, vienam otram google uzbruuk arii gmailaa, nepatiikot vecums, jaasuuta identifikaacijas datu kopijas, kaut kaa nav pa daudz?

  Atbildēt
 6. cx

  Tagad skolās apsmies bērnus kuri nav iepatikušies google plus.. neesoša nauda košļenēm vai ne tik šikas drēbītes paliks otrajā vietā.

  Atbildēt
 7. karuuzo

  A kur tev problēma? Es tieši izdzēsu “savu” google+ akauntu, tāpēc ka viņi bija uztaisījuši neprasot, piedevām sasaistot manu publisko (spam) e-pastu ar reālo vārdu. Viņus par to vajadzētu iesūdzēt tiesā 🙂

  m

  Atbildēt
 8. andza

  Kura noteikumu daļa tieši Coolynx nebija saprotama? Problēmas ar angļu valodu taču itkā agrāk nebija? Nu nedrīkst likt niku pie galvenā vārda, un viss. 😀

  Put nicknames or pseudonyms in the Other Names field.
  If you’re referred to by more than one name, only use the one that commonly identifies you, and place the rest in the “Other names” or “Nickname” section of your profile.

  Atbildēt
 9. redlihs

  nu ja takš, niks priekš kam pie vārda uzvārda! Tāpēc arī googlei nepatīk, manuprāt tas ir acīmredzami… dažiem…

  Atbildēt
 10. mike

  Jā, man arī g+ izdarīja gauži, nu labi, es pats sev mazliet iešāvu kājā. Gribēju vienai sabiedriskai adresei uztaisīt g+ profilu. Taisu, tieku līdz dzimšanas datu ievadīšanai. Ievadu šī sabiedriskā veidojuma dzimšanas datumu. Nospiežu OK. Bāc. Ne man pajautā, vai tiešām tā gribu, vai varbūt kļūdījos, ne ko. (Jā, veidojums vēl nav sasniedzis pilngadību) Uzreiz pasaka, sorry, jūsu profils ir bloķēts, varat to atbloķēt, vai nu izejot kaut kādu tur identifikācijas procedūru ar pasi, vai arī pārskaitot kaut kādu minimālu naudiņu no kredītkartes ar šādu vārdu.

  Laikam lieki teikt, ka neesmu izdarījis ne vienu, ne otru.

  Atbildēt
 11. Askolds

  Google+ ir tikai izrādīšanās un mēģinājums taranā iekļūt sociālo tīklu saimē un vēl ir kļūdu pilns, tāpēc nav brīnums ka izmetās tādi apsurdi paziņojumi.

  Atbildēt
 12. Vaards

  Izlasot Coolynx rakstu un Mike komentāru, radās doma, ka Google+ filtrs tiešām ļoti labi darbojas – nelaiž cauri neaptēstos un droši vien visādus feikus arī nofiltrē nost! 😉

  Man nekādu problēmu ar šo te servisu nav, bet arī nelietoju to. Idejas līmenī man tas patīk – visiem sociālajiem servisiem ir ļoti bēdīga situācija ar fotogrāfiju apskati un ievietošanu. Google+ šis jautājums ir labi pārdomāts un ērts. Tāpat izskatās ļot ērts pats “draudzēšanās” princips un apļu veidošana.

  Bet vislabāk man šajā visā megastāru duelī patīk Microsoft virziens. Jau divus gadus lietoju Microsoft Live servisu. Skydrive un Live Mesh ar 5gb sinhronizāciju man ideāli pietiek, lai varētu sasinhronizēt visus savus daudzos kompjus – darbā, mājās netbooks, laptops un megadarbstacija fotošopiem, vēl arī 10 gadus vecais iepriekšējais megadarbstaciju kompis, kas senču mājās stāv un griežas. Beidzot esmu atdalījis visa veida dokumentus no pārējām drazām un varēšu tos visu sinhronizēt.

  Par cik Microsoft ir iegādājies Skype, un arī Nokia pāriet uz w7 un baumo par nonākšanu MS īpašumā, tad paredzu šo visu datu un dokumentu ērtu mākoņošanu no mobilā telefona tuvējo gadu laikā. Pagaidām no mobilā skatīt exceli, pdf, plānmotājus, sinfronizēt kontaktus u.c. datus nav pārāk patīkami.

  Atbildēt
 13. Anonīms

  Ar laiku gūglis sāks piepisties arvien biežāk, jau tagad piesienās ar saviem mobilo tālruņu lūgumiem un citu drazu.

  Atbildēt
 14. Taka

  Laba lasāmviela par google+ izgāšanos:
  http://www.zdnet.com/blog/bott/google-engineer-calls-google-a-pathetic-afterthought-and-knee-jerk-reaction/4082?tag=mantle_skin;content

  Atbildēt
 15. coolynx Raksta autors

  Kontu neizdzēsa, bet Google Plus nobloķēja un vairs neko tur nevaru iepostot – varu tikai apskatīties. Pagaidām gan statuss skaitās “suspended”, kamēr pārbaudīs manu vārdiņu, bet vārdu solīja pārbaudīt pāris dienu laikā. Ir gan pagājušas vairāk nekā pāris dienas. 😉

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *