Digg plāno atlaist 37% darbinieku

Grūti iet arī aizjūru biznesiem, ne tikai vietējiem. Mērķi ir tāda lieta, kas ir savulaik nosprausti, lai tos sasniegtu. Arī Digg.com ir savi mērķi. Viens no tiem ir būt pelnošam. Lai šo mērķi sasniegtu ir divas iespējas – vai nu palielināt ieņēmumus, vai arī samazināt izdevumus. Kaut kur dzirdēti vārdi, vai ne? 🙂

Digg ienākumu meistars Chas Edwards notinās uz start-upu, kurā Google pirms gada investēja gandrīz 6 miljonus amerikāņu naudiņas, bet mēs priecājāmies par Pixazza iespējām. Jaunais Digg CEO Matt Williams pa to laiku šodien jau paspējis sarūgtināt publiku ar ziņu par izmaksu griešanu, lai sasniegtu mērķus. Cēli!

Unfortunately, to reach our goals, we have to take some difficult steps. The fact is our business has a burn rate that is too high. We must significantly cut our expenses to achieve profitability in 2011. We’ve considered all of the possible options for reduction, from salaries to fixed costs. The result is that, in addition to lowering many of our operational costs, I’ve made the decision to downsize our staff from 67 to 42 people.

25 lojāliem un spējīgiem Digg darbiniekiem nāksies meklēt citu darbu.

Tā kā arī tiem tur aiz peļķes ir savas problēmas. Arī tehnokrāti raud un raudās. Āmen.

Vēl par tēmu iekš: TechCrunch #1 un TechCrunch #2, GigaOm. Tālāk Googlē paši atradīsit.

Papildināts

Burtiski pēc dažām minūtēm TechCrunch paziņo par finanšu šefa John Moffett aiziešanu no Digg. Velk uz kirdik.

We’ve just confirmed that Digg has also seen another departure from its executive team: Chief Financial Officer John Moffett recently left the company. Moffett wasn’t a recently appointed executive hire — he’s been with Digg for nearly five years, which means he’s been there for most of the company’s history (it launched in 2004).

8 thoughts on “Digg plāno atlaist 37% darbinieku

 1. Nav brinums

  digg 4 versija sākumā bija gandrīz nelietojuma. Rezultāts bija gandrīz 1/2 auditorijas zaudēšana. Daudzi aizmigrēja piem. uz Reddit. Tagad jaunais CEO sola atjaunot (un jau to ir izdarijis) daudzas labās v3 spējas, piem. Bury, bet pagaidām tas maz ir līdzējis.

  Atbildēt
 2. Es

  6 000 000 $ par ko?! par programmēšanu?! iagāju taja digg.com pilnīgi neko super duper unikālu tur neredzēju… tas viss ir kaukāds pacelts uz žurnāla vākiem fuuflooooo./..

  Atbildēt
 3. Kaspars Foigts

  Beigsies viss ar to, ka ar Digg notiks tas pats, kas ar XMarks, ja vien viņi neatradīs kādu jaunu veidu, kā sasniegt mērķus. Paziņos par slēgšanu, cilvēki pabēdāies un beigu beigās uztaisīs/pārņems savu Diggu 🙂

  Atbildēt
 4. Ingus

  Interesants no šīs epopejas ir arī cits stāsts:
  http://techcrunch.com/2010/10/25/digg-refugees/

  Izskatās, ka par bezdarbu tur cilvēkiem nav jādomā – citi uzņēmumi bezmaz stāv rindā, lai savākt atlaistos pie sevis.

  Atbildēt
 5. spellčekeris

  v4 bija viens no lielākajiem feiliem ever. Bet man tas patīk – atklāju sev redditu, kas man patīk 100 reizes labāk arī par veco diggu.

  Atbildēt
 6. Kaspars Foigts

  Hmm. Interesanti. Coolynx, Tev te bieži ņekijs “Kaspars Foigts” komentē? Šai rakstā, piemēram, koments #4 neesmu es..

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *