Google ievieš Priority Inbox iekš Gmail

Es savu e-pastu lietoju katru dienu pat vairākas reizes dienā, tiesa man joprojām problēmas sagādā jaunā Firefox prebeta, kas neatbalsta vecos spraudņus vai paplašinājumus. Dīvainākais ir tas, ka katra versija uzdevās atšķirīgi – viena strādā normāli, bet jau nākamajā pat Gmail normāli never vaļā.

Bet tie ir sīkumi, jo šodien viss normāli atvērās un savā Gmail privātajā e-pasta domēnā es pamanīju jaunu fīču – Priority inbox.

Man patika viņu video. Vienkāršā valodā parādīts, kas tas par zvēru un ko tas dod.

Es vēl sataisīju pāris bildes, lai saprastu kā tas izpaužās dabā.

Te ir pirmā iepazīšanās tūre. Diezgan vienkāršā veidā saklikojam uz plusiņiem un mīnusiņiem, pasakot, kas ir svarīgs un kas nav svarīgs.

Te ir detalizētās iespējas. Pagaidām vēl neko daudz nesapratu, bet šķiet, ka viss ir vienkārši un ar laika pieslīpēšu.

Nu un pašā e-pastā ikdienā tagad būs sadalījums 3 daļās – Priority liste, kas nav izlasīta, zvaigznīšu brīdis, kas ir attiecīgi nomarķēts un viss pārējais.

Aizsmērēju visu lieko ciet, lai kāds neceļ traci, ka viņa e-pasti tiek izgaismoti. 🙂

Es teiktu, ka šis ir jauna veida e-pasta drazas filtrs – marķējot it kā normālus e-pastus, bet izceļot ārā ļoti svarīgos. Vienīgi interesanti cik spēcīgs būs filtrs, ja no viena un tā paša lietotāja sūtītie e-pasti tiks marķēti – vienā gadījumā kā svarīgi, bet citā kā mazāk svarīgi.

19 thoughts on “Google ievieš Priority Inbox iekš Gmail

 1. coolynx Raksta autors

  Šķiet, ka lietotāja līmenī nekur nekas nav konfigurējams ar tik smalkām iespējām, bet pieļauju domu, ka Google savā galā šos headerus ņems vērā, ja lietotājs šāda tipa e-pastus būs marķējis kā prioritārus.

  Atbildēt
 2. zxsx

  aaa
  nuja
  “Priority Inbox will be rolling out to all Gmail users, including those of you who use Google Apps, over the next week or so. ”

  Pidari.

  Atbildēt
 3. Uldis

  Fīča noteikti, ka laba. Bet pēc ieviešanas portāli jau ziņoja par iespējamām ovewload problēmām: http://www.techspot.com/news/40122-gmail-to-counter-email-overload-with-priority-inbox-feature.html

  Atbildēt
 4. guntisd

  Google`i dikti patīk pašiem sevi pārspēt 😀 Jau aizgājuši tik tālu, kā ielikt “filtru-filtrā”. Nezinu daudz tādus ļautiņus, kuriem ikdienā iekšā gāztos n X 100 vēstules un viņi nespēj ar to tikt galā. Gmail`im jau ir viens dikti labs e-pastu filtrs “Labels”, kas ir dikti laba lieta un strādā brīnišķīgi, bet šitie “prioritārie”… varbūt kādam dikti gribās čakarēties, pačakarēties un sačakarēties, ka beigās prioritātes 1,2,3,4,5 beidzas ar to, ka pēdējais “5” ir prioritārāks par “1”. Man domāt, ka šī lieta īsti nebūs “ikdienas vajadzībās iekļaujama”.

  Atbildēt
 5. abcd

  njaa ,tas, protams, viss ir forši, bet fobija ir fobija, un ja tev liekas, ka google pie pirmās vēlēšanās var savākt par tevi pa daudz datu, pie kam, easy way, tad tomēr jāsāk dalīt lietas starp konkurentiem, meklētājs viens, emails cits, doķi jātur citur utt. Līdzīgi ir neveselīgi glabāt lielu naudas kušķi vienā bankā, iekrišanas risks ir jāsamazina. Nu tas tā, katram savi tarakāni galvā, fleimu nevajag.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *