Jauns biznesa ziņu portāls BNN.lv

Vakarnakt Latvijas interneta plašumos parādījās jauns biznesa ziņu portāls – bnn.lv. Neslēpšu, ka es zināju par tā tapšanu, jo tur darbojās komrādi no veciem ierakumiem ar kuriem cēlām savulaik Db.lv. Tas, kas ir neparasti šoreiz, ka kaut kādu spēku vadīts tieši šodien nolēmu iegriezties šajā lapā, lai apskatītos, kas tur labs ir noticis un ieraudzīju, ka tur viss jau notiek.

Tā kā visi zina par bēdīgo Db un Dienas likteni ar likvidatoru komandu, tad nekas cits neatliek kā šo nišu paņemt kādam citam.

Par jauno mediju un tā mērķiem var palasīt Bnn.lv rakstā.

Portālu īpašnieks, Austrijas interneta nozares uzņēmējs Freds Cimmers (Fred Zimmer) uzsver, ka portāls izveidots tālejošiem mērķiem un norāda, ka viņa ieceres neapstāsies pie interneta portāla izveides Latvijā vien. «Portāls Latvijā būs kā platforma tālākiem plāniem visas Baltijas mediju vides kontekstā. Baltic News Network, kas ir domēna atšifrējums, ideja, ir izveidot spēcīgu informācijas plūsmu par un ap Baltijas valstīm,» viņš norāda.

Te arī par komandas biedriem ir pāris vārdi.

Lai piedāvātu konkurētspējīgu un lasītājiem patīkamu biznesa ziņu portālu, jaunizveidotā medija radošajā komandā uzaicināti pieredzējuši žurnālisti un portālu redaktori. BNN.LV redaktors Valdis Vikmanis: «Portālu saturā būs atrodamas biznesa ziņas Latvijā un pasaulē, kā arī ekskluzīvas intervijas, sabiedrības aktualitātes, video sižeti, blogi un sadaļa ar iknedēļas interesantāko, skandalozāko un skaistāko fotogrāfiju apkopojums no visas pasaules.»

Tagad Valdis dedzinās bnn.lv ziņās. Turies! 😉

11 thoughts on “Jauns biznesa ziņu portāls BNN.lv

 1. DEXTER

  lai izdodas!
  līdzīgs jau ir vecajam db.lv, bet nu dažiem cilvēkiem tas pat ļoti patika – redzēs nākotnē cik ilgi izturēs.

  Atbildēt
 2. coolynx Raksta autors

  financenets nekad nav īsti bijis biznesa ziņu portāls – tā tāda vārga tvnet sadaļa vien ir – bez sejas un savas odziņas.

  Atbildēt
 3. coolynx Raksta autors

  ha, tikko pamanīju, ka tas ir uz wordpress bāzes. 🙂
  Pie nopietnākām slodzēm būs vai nu smagi jāoptimizē, vai līdz tam brīdim jau jābūt kaut kam savam.

  Atbildēt
 4. ATTISTIBA

  izvilkumi no db.lv rss:

  Izgudro recepti cepta alus pagatavošanai
  Austrālijā milzu pieprasījums pēc «zaļajiem» pamperiem

  LMAOOOOOOOO
  BAIGAIS BIZNESA NU TAD BŪTU ATSEVIŠĶŠ RSS BEZ SHITIEM MĒSLIEM

  Atbildēt
 5. Mārtiņš

  Danu viņus visus, tāpat visi žurnālisti sagroza, izdomā, pielabo, interpretē faktus/intervijas, lai tikai vairāk publikas piesaistītu. :/

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *