Maksa par domēnu pieaugusi

Es izdomāju, ka arī gribu iet vienā solī ar modi un uzrakstīšu kaut ko par ekonomisko krīzi. 😉

Bet, ja nopietni, tad šodien saņēmu rēķinu par PHP.lv domēnu. Man ļoti patīk saņemt rēķinu pa pastu, jo tas ir par virtuālu preci. Ja pakalpojumu, ko es saņemu, nevaru pataustīt, tad reizi gadā vismaz varu rēķinu apčamdīt.

Atvēru vaļā un skatos, ka cena kaut kāda dīvaina. Dīvaina tāpēc, ka biju pieradis pie Ls 8.50, bet te Ls 8.70. Pirmā doma bija soda procenti, tad uzmetu acis augstāk un skatos PVN 21%. Neesmu vēl pieradis pie jaunās likmes.

Visu laiku gribēju uzrakstīt, bet nekādi nevarēju atrast iemeslu. Tad nu šoreiz to izdarīšu. Man patīk tas kā NIC.lv izgāja no situācijas ar to, ka tagad man sūta manus rēķinus un manam vārda un uzvārda brālim viņa rēķinus.

Lieta tāda, ka pirms dažiem gadiem, kad Pods.lv bija ļoti populārs resurss, es saņēmu e-pastu, kur kāds Artis Āre stādījās priekšā teica, ka viņš arī perās pa IT jomu un tagad mēs būsim divi tādi jeb tādā garā. Jautrības sākās vēlāk, kad cilvēki mūs sāka jaukt.

Apjukums parādījās arī domēnu reģistrā NIC.lv, kad tika izrakstīti rēķini. Kuram gan varētu ienākt prātā, ka ir divi cilvēki ar vienādiem vārdiem un uzvārdiem, bet katram no viņiem pieder atšķirīgi domēni?

Pirmo reizi, kad saņēmu dīvaino rēķinu, apstulbu. Tad apskatījos uz adresātu un atcerējos, ka tas ir tas otrs Artis. Aizsūtīju e-pastu uz NIC.lv, ka viņiem sanācis nesmukums…

Pēc tam bija nākamā reize, kad tas pats atkārtojās. Padomāju, ka viņi netiek ar to galā un likos mierā.

Tagad man uz aploksnes ir rakstīts Artis Āre (coolynx). Kruta, ne? Kad pirmo reizi ieraudzīju, biju stāvus sajūsmā. Bez maz jāliek sekcijā aiz stikla.:D

Zināšanai Artis Āre artisare.lv nav tas pats, kas Artis Āre (coolynx) coolynx.lv.

Viņš savu domēnu artisare.lv nopirka pēc šī komentāra. Es līdzīgi sabijos un savējo coolynx.lv domēnu piereģistrēju nedaudz vēlāk, kad domēni kļuva lētāki. Ir forši, ja ir tavsniks@epastaserviss.lv, bet ir daudz foršāk, ja tev ir viss domenavards.lv. 🙂

22 thoughts on “Maksa par domēnu pieaugusi

 1. BlackHalt

  Ou, jē! Tas Artis Āre (coolynx) točna rulz.
  No tā varētu izsecināt, ka tur nav nekādas normālas uzskaites ar lītotāju ID un tādā garā.

  Atbildēt
 2. Master

  vel krutak ir noregjistret .eu domenu ja ntos gadus ieprieksh vins bija aiznemts un tad nejausi uzkost, ka laimiga karta tas atbrivojies un fixi ielekt aizejosa vilciena un nopirkt vinu

  Atbildēt
 3. BigUgga

  Laps 😀

  Es nez, kas tie pa rēķiniem pa pastu, bet man nāk uz e-pastu. Liekas, ka vienīgo rēķinu pa pastu papīra formā no nic redzēju daudzus gadus atpakaļ.

  Laikam jamie kaut-ko ir sajaukušo, jo šodien pat sapiķoju par lv domēnu 8.5Ls

  Atbildēt
 4. Atbalss: CivCiv.lv - twiterotāju agregators | Pods.lv

 5. Atbalss: Viedi vārdi par krīzi | Pods.lv

 6. Atbalss: IZZI hohma ar twitteri | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *