No Dienas atbrīvo galvenos redaktorus

Jautrības ar Dienu turpinās.

Ceturtdien izdevniecības «Dienas Mediji» galvenais redaktors Guntis Bojārs no amatiem atbrīvojis laikraksta «Diena» galveno redaktoru Sergeju Ancupovu un portāla «Diena.lv» galveno redaktori Gunitu Ogriņu. Ancupova līdzšinējais pirmais vietnieks Dzintars Zaļūksnis pazemināts amatā un turpmāk «Dienā» ieņems redaktora amatu ar pārbaudes laiku, portālam «Apollo» pavēstīja «Dienas Mediju» sabiedrisko attiecību pārstāve Anna Muhka.

Bojārs savu lēmumu pamato ar «Dienas Mediju» darbinieku 29. jūlija iesniegumu «Diena» padomes priekšsēdētājam Jānim Ogstam un «Diena» valdes priekšsēdētājam Uldim Salmiņam. Iesniegumā «Dienas» darbinieki, satraukti par negatīvu ietekmi uz «Dienas» zīmolu, aicināja nekavējoties no amatiem atbrīvot Ancupovu, Ogriņu un Zaļūksni. Šo iesniegumu atbalstījuši arī citi «Diena» uzņēmumu darbinieki, kā arī daudzi «Dienas» ārštata autori. Atbilde uz šo iesniegumu tika lūgta līdz 2. augustam, bet tā nav saņemta līdz šim brīdim. Šis fakts novedis pie ļoti saspīlētas situācijas laikrakstu redakcijā un uzņēmumā kopumā.

Laikam saprata, ka likvidatoru komanda pārāk operatīvi uzdarbojās un bija nepieciešams nedaudz piebremzēt.

Starp citu, šorīt arī www.diena.lv nestrādā.

Papildināts (10:37)

Nepagāja ne stunda kā Dienas serveris ir atdzīvojies. Tiesa gan izskats nav diez ko parastam lietotājam pieņemams.

Papildināts (06.08.2010 plkst. 8:52)

Ja vakar viss bija kārtībā, tad šodien lapa atkal nav pieejama.

13 thoughts on “No Dienas atbrīvo galvenos redaktorus

 1. Edgars Koroņevskis

  šķiet apollo bija komentārs par to, ka Diena ir kļuvusi par vismistiskāko avīzi Latvijā. Pirms tam šādu godu varētu iedot Gardas projektam laikrakstam “DDD” http://www.dddlnf.com, tomēr nu var teikt, ka šis laikraksts ir caurspīdīgāks un kristāldzidrāks par Diena. Bojāru it kā varētu uzslavēt par mugurkaulu, par labo nostāju, izlēmīgo rīcību, bet nez vai tas būtu noticis, ja aiz viņa nestāvētu 200 cilvēku “reputācija”, kā to ziņās dēvē.

  Protams, arī jaunais skandāls ar Gailīti @ltvpanorama liecina par to, ka mūs pēdējos pirmsvēlēšanu mēnešos būs varenliela jautrība traģikas mērcē. Pieļauju, ka šādas lietas notiek Krievijā regulāri, bet nez vai Igaunijā un Lietuvā arī tikpat netīras spēles pirms vēlēšanām? Vai arī mēs esam īpaši? 🙂

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  Iemetīšu komentārā līnku par LTV ziņu dienesta gadījumu, lai visi saprastu par ko ir runa.
  http://revolucija.eu/2010/08/05/ltv-zinu-dienesta-vaditajs-ietekme-raidijumu-saturu-par-labu-sleseram-un-skelem/

  Atbildēt
 3. angelz

  Hmm, a kas tā par negatīvo ietekmi uz zīmolu?

  Man jau gan gribētos cerēt, ka pie mums vēl tomēr kādā mērā ir saglabājusies preses brīvība un viņi tur vienkārši netiek galā ar krīzi tāpēc visu laiku kaut ko maina.

  Atbildēt
 4. angelz

  man gan nekas nav atdzīvojies.. :

  Not Found

  The requested URL /lat/home was not found on this server.
  Apache/2.2.14 (Ubuntu) Server at diena.lv Port 80

  Atbildēt
 5. zebra

  preses brīvība!? šeit!? te tak vispirms līdz rakstītprasmei jātiek, par brīvību vispār nav runas
  citādi sakot – vietējās žurnālistu pļāpas ļoooooti stingri jāfiltrē

  Atbildēt
 6. Viedoklis

  Pa ilgiem laikiem iepeldeju lv, patik man latvju burtinus palasit. Nopirku Dienu pa 50 saniem. Likas ka tada vieteja rajona biletens. Suu…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *