Sportacentrs.com mainījis dizainu

Artūrs atsūtīja informāciju par to, ka viņi ir labi pastrādājuši un veikuši nelielas izmaiņas Sportacentrs.com dizainā.

Būtiskākās lietas laikam ir jaunā navigācija un tas, ka dizains esot kļuvis vieglāks.

Ko viņi paši par to raksta.

Turpmāk ekrāna augšpusē vienmēr būs redzama izvēlne, lai palīdzētu ātrāk un ērtāk pāriet no vienas sadaļas uz otru. Tur pat atrodama arī saite uz „foruma” sadaļu, kas turpmāk atradīsies titullapas apakšdaļā. Šajā sadaļā jūsu ērtībai esam apkopojuši dažādus interaktīvos blokus.

Lapas kopējo dizainu esam padarījuši gaišāku un vieglāku, tāpat esam atvadījušies no dažiem blokiem, kurus jūs izmantojāt retāk.

Attiecībā uz IE6, puiši vēl cīnoties un labojot nepilnības, kas varētu uz šī miroņa parādīties.

Gada sākumā puiši ieviesa maksas pakalpojumu Sporta Avīze+.

15 thoughts on “Sportacentrs.com mainījis dizainu

 1. Lauris

  Sportacentrs, manupraat, ir loti labs paraugs, kaa shaadam resursam ir jaaattiistaas. Viniem ir visas iespeejamaas fiichas – video tiesraides, operatiivas zinas, intervijas, blogi, analiitiskie raksti, maksas raksti. Dizains…buus jaapierod, bet vini ir baigie malachi.

  Atbildēt
 2. budzis

  Raibs ka dzenja veders!
  Vitolinja video 3x 1 lapaa! Lai nu ka tur butu, bet man jau liekas totali neparskatams viss. Var jau saprast velmi sabazt visu, bet vai tamdel tik sausmigi japarspile ar bildem un video jau 1.lapa???

  Atbildēt
 3. k.

  Nezinu kas tam sportacentram taisa dizainu, bet man liekas ka puiši tur ir iestrēguši 90 gadu beigu dizainā, kad viss bija ļoti primitīvs un krāsu gamma koda acīs. Pelēks, melns un oranžs … Tā lapa ir tik drūma un nomācoša, un vēl tie visi baneri midž….brrr
  Lūdzum, lūdzu, lūdzu noalgojiet profesionālu dizainieri. Jūs taču jau sen esat pārtapuši no hobijistu lapas uz nopietnu resursu. Paldies.

  Atbildēt
 4. krisha

  Tiem kas raksta ka shads resurs mega attistas utt utt butu jasaprot kapec manuprat..
  Bildes vinji njem kadas grib, video sper kur grib, tapec ari parvacas uz .com domainu, hostejas igaunija lai grutak klat tikt.
  Idejiski ideja ljoti laba ka autori daudz katrs savaa spefifiskaa labi paarzinataa teemaa, par kuru katrs autors pats fano..

  Atbildēt
 5. krisha

  Aizmirsu piebilst galveno. Galvenie sponsori expekt, triobet utt utt, kuru Latvijas medijos reklameshanas iespejas ir stipri ierobezhotas ar likumdoshanu, tachu sportacentrs.com jau nav latvijas medijs 😉

  Atbildēt
 6. To Krisha

  Cik zinu manuprāt viņi uz Igauniju, vai kur tur, pārvācās, kā reiz lai nebūtu “Latvijas” medijs. Interneta gadījumā robežas ir grūti definējama vērtība.

  Atbildēt
 7. frukc

  dizains tiešām ļoti bēdīgā stāvoklī, baidos iedomāties, kā tas izskatījās pirms redizaina. sapičkāta ar reklāmām no vienas vietas un tā arī pilnībā neatvērās pat ar 5to piegājienu.

  Atbildēt
 8. Džonis

  Lietoju SC kopš 2006. Sākumā atjauninājumi bija drusciņ nepieņamami, taču tagad katru uzlabojumu gaidu ar atplestām rokām. Dzīve portālā ir tik atvieglota un viss tiek darīts tā, lai lietotājiem būtu pieejama visa iespējamā informācija par attiecīgo lietu.

  Budzis, ja gribi redzēt kaut ko raibu, paskaties liveriga.lv. Acis sāp, pēc 1 minūtes uzkavēšanās. Knapi var saskatīt gaišākos tekstus.

  Atbildēt
 9. aLz

  Sorry, bet šitas jaunais layouts ir galīgi garām, dizains arī ir mazliet iestrēdzis pāris gadus senā pagātnē, taču to varēja piedot līdz šim, jo lasamība bija kaut cik ok. Taču tagad, sadaļas ir sadalītas pa rindām nevis kolonnām – WTF?

  Atbildēt
 10. Aigars

  sportacentrs.com ir lielisks, ideāls pierādījums, kā ar pilnīgi sūdainu dizainu var plūkt karaļa laurus 😉

  Kā sacīt jāsaka, mūža patiesība “Content is King!”

  Atbildēt
 11. Krist2ps

  Die IE, die IE6!!! <- tas, lai vairāk neteiktu. Ai, zb. Savam blogam uzliku IE bloķētāju un miers. Apnika ķēpāties ar tāda veida CSS, kuram nemitīgi kļūdas, tikai dēļ sakainā IE jālabo.

  Atbildēt
 12. Rob

  Par jauno dizainu galīgi neesmu sajūsmā. Izkārtojums ir ļoti neparocīgs, grūti orientēties un tā iznirstošā augšējā navigācijas josla ir nežēlīgi kaitinoša. Dodu priekšroku vienkāršām, gaišām un “tīrām” lapām, sportacentrs.com kļūst arvien smagnējāks, lielā mērā dēļ nesamērīgajiem reklāmu daudzumiem.

  Atbildēt
 13. X-man

  Dizains jau nav slikts, tikai vēl jāpierod. Tā jau ir bijis ar visiem dizainiem, ka sākumā neliekas labi. Vienīgi to melno augšu nesaprotu un noteikti nelietošu.

  Atbildēt
 14. yuris

  Dizains patika labāk kādas pirms pāris gadiem. Varbūt iespaidu rada uzbāzīgās reklāmas.
  Bet ir vēl viena lieta, kur vajadzētu piestrādāt. Raksti nav īpaši lasāmi dēļ gramatikas un jūtms, ka nav žurnālists rakstījis.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *