DELFI nomaina izvēlnes dizainu

Šodien kolēģe teica, ka DELFI izskatās kaut kā dīvaini. Aizgāju, apskatījos un pamanīju, ka šie ir nomainījuši augšējo izvēlni.

Man patīk augšējā pelēkā daļa ar “hover” efektu, bet kaut kā nepatīk apakšējā pelēkā daļa. Agrāk šķiet, ka tā apakša bija kā labs dizaina elements. Tagad tas ir izbalējis.

Pirms diviem gadiem biju piefiksējis iepriekšējās izmaiņas dizainā.

16 thoughts on “DELFI nomaina izvēlnes dizainu

 1. Krist2ps

  Un cik ilgi vēl paies laiks, kamēr kāds sapratīs, ka tas viss ir pilnīgi velti – celt augšā jau sen nogrimušu kuģi?

  Atbildēt
 2. ZZZ

  Vismaz strāda, ne kā apollo dizains – teksts nobīdās sazin kur. Kaut kāda svītra aiz laika ziņu/vārdadienu teksta. Nodaļu nosaukumi haotiskā augstumā, kaut kāds “mans konts” pa vidu visam.

  Atbildēt
 3. Storms

  Nez kas grimst un kas nē. Kopš pēdējām dizaina izmaiņām TVnet’ā Delfi ir pirmie ko atveru lai apstītos kas pasaulē notiekas. Pamanīju ka šie kautko pamainījuši, bet pa lielam kaut kā līdz lampām – neeju turp dizainu pētīt.
  Man labs paziņa saka tā – “Cilvēka būtības galvenā jēga ir radīt problēmas kuras pēc tam pats varonīgi pārvar”. Perfekti atspoguļo šitās dizaina maiņas. Napik jālauž tas kas strādā? Lai būtu iemesls dizaineriem un programmētājiem algas maksāt? Lai atskaitītos lielajiem bosiem par varoņdarbiem? Ja nu vienīgi tā. Šaubos ka ar jaunu (lasi – potenciāli gļukainu) dizainu var paaugstināt reitingus. Būtu labāk šos līdzekļus satura uzlabošanā ieguldījuši. Smuka čaumala bez laba satura tāds fufelis vien ir.
  Coolynx un Laacz kad pēdējoreiz dizainu ir mainījuši? Domāju ka paši pat neatceras un pēdējās izmaiņas noteikti ka bija saistītas ar gļuku novēršanu. Pēc tam – viss strādā, negļuko, nekāda gemora – atliek koncentrēties uz saturu, nevis atkal caurām naktīm dirnēt pie koda lai novērstu kārtējās “olas čaumalas” gļukus.

  Atbildēt
 4. frukc

  #13 saturs, protams, ir svarīgākais, bet adekvāta saskarne (interfeiss) ir tik pat nozīmīga, kā riepas automašīnai – motors, transmisija utml. var būt ideālā kārtībā, bet bez labām riepām tam visam nav nekādas jēgas. un gandrīz visām netriviālām un nepamestām lapām laika gaitā mainās saturs/funkcijas, kas nāk klāt, kas pazūd, kas optimizējas… mainās arī tehnika lietotāju galā (monitoru izšķirtspēja) lai vecais interfeisa koncepts netiktu patstāvīgi aplipināts ar visādiem augoņiem, kas sākotnējā konceptā nebija paredzēti, tādēļ neiekļaujas dabiski, daudz labāk ir izveidot jaunu, ja ne visam kopumā, tad kādai no daļām.
  tā nebūt nav naudas izšķiešana, protams, ja process ir noticis kvalitatīvi un gala rezultāts ir uzlabojums nevis otrādi.

  Atbildēt
 5. Atbalss: ko internets var aizgūt no drukas dizaina? | onkulis.com

 6. Atbalss: DELFI nomaina dizainu | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *