YouTube pirmie ieņēmumi no maksas filmām

Janvārī parādījās informācija par to, ka YouTube piedāvās lietotājiem arī maksas filmas, kuras maksās $3.99 dolārus.

The rentals — “The Cove,” “Bass Ackwards,” “One Too Many Mornings,” “Homewrecker” and “Children of Invention” — will cost $3.99 and will be available only from Friday to the end of the film festival on Jan. 31. Renters will pay for the movies using Google’s Checkout online payment service.

Vova pameta saiti uz blogu, kurā ir minēts cik viņi ir nopelnījuši ar šo testu.

YouTube said last month that it would dip its toes into the digital movie rental business with five independent films tied to the Sundance Film Festival. The company said the five films, which were available for 10 days, received a combined 2,684 views.

At $3.99 per rental, YouTube netted $10,709.16.

Labs sākums.

13 thoughts on “YouTube pirmie ieņēmumi no maksas filmām

 1. Platais

  domāju, ka priekš attiecīgās kategorijas filmām 10 dienās tas nebūt nav maz, neba tur google investējusi nesamērīgu naudu. Uz gatavas bāzes patestēja vai cilvji ir gatavi maksāt par saturu.

  Atbildēt
 2. Arnolds

  Iekš firefox “Live HTTP Header” spraudnis un tev uz cietā diska slaucās maksas filma HD kvalitātē. Vienīgi žēl, ka flash video formātā. Domājams, ka torrentos parādīsies zibens ātrumā 🙂

  Atbildēt
 3. ragulops

  Nu, beidzot kaut kas! Citādi vienīgā alternatīva kinoteātriem bija tikai draņķīgā kvalitātē uzfilmētie varianti.
  2010.gadā nekur nevari legāli nopirkt un lejupielādēt filmu. Pat ja gribi. Sviests. Sen jau būtu varējuši izkonkurēt trakerus.

  Atbildēt
 4. Pipuks

  Festivālos redzamie kino lielākoties nav nekādi kases grāvēji, tāpēc 2k vidēji par filmu nav slikts rādītājs. Vēl arī jāņem vērā, ka norēķini tikai ar Google Checkout, kas manuprāt nav pārāk populārs risinājums (vismaz ne mūsu pusē).

  Domāju, ka ar normālu subscription servisu tā lieta aizietu uz urrā diezgan strauji. Ja būs jāmaksā par katras filmas skatīšanos – nezinu kā būs, jo ne visas filmas ir skatāmas uz maza ekrāna un cenas starpība ar kinoteātriem nav tik liela.

  Atbildēt
 5. Andron Mc

  Ja varētu nopirkt normālus seriālus pa padsmit santīmiem tad es arī viņus pirktu nevis torentos vilktu.
  Abonēt kautkādu sūda TV es negribu, jo tur lielākā daļa ir sūdi. Bet samaksāt par foršiem seriāliem, pat tāds nabags kā es, varētu gan.

  Atbildēt
 6. frukc

  tā statistika ir 0 vērta, jo 95% no tiem 2.5k lietotājiem noteikti bija visādi tech blogi un dažādas it kompānijas, kuras vēlējās ietestēt, ko tas youtube tur tagad piedāvā un kā tas tehniski ir noorganizēts. tur nav ne smakas no reālajiem cilvēciņiem, kuri maksātu 4$ par filmu, ko vakarā pēc darba iečolēt.

  Atbildēt
 7. M

  Ja pienāks diena, kad varēšu par nepārspīlētu samaksu ātri un bez lieka čakara lejupielādēt filmu bez nekādiem DRMismiem, un pēc to savām vajadzībam skatīties/glabāt/kopēt pēc sirds patikas, tad arī varētu maksāt. Kamēr pirātisms ir ne tikai lētāks, bet arī ērtāks, tam visam nav jēgas.

  Atbildēt
 8. Dra-akula

  Ņemot vērā, kad jaunajās elektroierīcēs sāk iebūtvēt Youtube.com un citus brīnumus, tad šim pasākumam ir laba nākotne.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *