YouTube piedāvās maksas filmas

Associated Press raksta, ka YouTube sāks piedāvāt maksas saturu. Maksa par filmu uz 48h varētu būt $3.99 dolāri.

The first five films available to rent through YouTube will cost $3.99 for a 48-hour viewing period. Movie studios will be able to set their own prices, with rental viewing windows ranging from one to 90 days. YouTube will get an unspecified commission from each rental.

Mēs jau esam pieraduši pie tā, ka YouTube ir tā saucamais širpotrebs jeb dažāda veida draza, ko ir saģenerējuši parastie mirstīgie ar savām amatieru kamerām vai mobilajiem, filmējot savus kaķīšus un sunīšus vai arī paši sevi.

The expansion announced Wednesday marks the latest step in YouTube’s evolution from a quirky and sometimes edgy Web site that showed free clips posted by wannabe stars, showoffs, bored teens, lonely hearts and video pirates.

The reason: most major advertisers are more comfortable placing their commercials next to professionally produced videos than alongside wacky _ and potentially offensive _ clips posted by amateurs.

The strategy appears to be paying off for YouTube and its owner, Google Inc. Barclays Capital analyst Douglas Anmuch expects YouTube to generate about $700 million in revenue this year, an estimated 55 percent increase from 2009. If YouTube hits that target, it likely will turn profitable, helping to justify the $1.76 billion in stock that Google paid for the site more than three years ago.

Redz kā – reklāmdevēji labāk vēlas, lai viņu reklāmas stāvētu pie profesionāliem video materiāliem, nevis drazas. 😉

6 thoughts on “YouTube piedāvās maksas filmas

 1. karuuzo

  Nu nav jau slikts variants. Ja paskatās trailerus HD kvalitātē, nemaz nav sliktāk, kā citur “iegādātās” HD Rip filmas. Par sakarīgu samaksu varētu arī izmantot, ka tik truba tur 🙂

  m

  Atbildēt
 2. hu_ha

  Nu arī labi, varēs torentos vairāk filmas dabūt. Par pāris bakšiem paņems filmu un varēs padod tālāk draugiem. Tomēr lētāk, kā dvd pirkt un vienkāršāk ar – nav uz nomu jāaizstaigā..

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *