Web bot pareģojums par 25.oktobri

Turpinot tēmu par pareģojumiem un ne gluži to, kas notiks 2012.gadā, bet jau tuvākā nākotnē, Jānis iesūtīja e-pastiņu ar saiti uz Web bot pareģojumu par 25.oktobri. Tā kā tas ir izteikts tuvā nākotnes formā, tad radās interese pārbaudīt, kas no tā piepildīsies, bet kas ir zīlēšana kafijas biezumos.

in running our MOM (model of modelspace) cleanup of the lexicon prior to tuning, it became apparent that October 25 turn in emotions globally will be dominated by a [lock down/implosion] of the [planetary financial/banking system]. The data suggests that such things a [currency trading] and [commodities trading] as well as many other [digital trading forms] will be [suspended]. Some will never resume, or if they do, they will be in entirely different forms. There may be a [banking lock up] in many countries emanating from the USofA outward. There may be [inter bank lock downs] in which [central banks] and [wealth storage clearing houses] will not be able to function. There are data sets suggesting that the rapid shift into building tension language on the 25th originates from and is propelled by the [financial system implosion] that then morphs over into [dollar rejected by all] a mere 10/ten days (more or less) later. There may be shut downs of all kinds of banking activity within the USofA and the rest of the anglosphere.

Fiksā ziņa tapa, jo bija nepārprotami norādīts tieši uz šo datumu.

This MOM data set can be wrong in a way that the larger modelspace can not. The MOM set is so small that if it is wrong it is usually widely so. However, the data sets here are so focused, and bring in such crisp emotional shifts relative to the same days (10-25-2009), that it made sense to prepare this note.

Ir minēti arī citi atskaites datumi, kas parādīs, ka kaut kas notiks.

So, heads up! Reality shift (time/event bump) just ahead. If MOM is correct, there will be some additional levels of [visibility] on October 10th through the 15th that will put a focus on the ‘trigger’ that will show on October 25th and beyond.

Man pašam no visa šī ne silts, ne auksts, bet ir tāds kā sportisks azarts. 🙂

17 thoughts on “Web bot pareģojums par 25.oktobri

 1. Vaards

  Coolynx, ja pareģojums piepildīsies, Tev no tā būs gana auksts. Jo tas varētu paraut līdzi biržas, norēķinus, lasi nafta un gāze tirgojas ar visai komplicētu un sarežģītu loģistiku.

  Atbildēt
 2. karuuzo

  Nu bet beidzot dokumentēts nākotnes pareģojums tuvākajai nākotnei. Šie varētu konkurēt ar laika ziņām, jo pēdējā laikā laika ziņu pareģotājiem galīgi neveicas. Pirms kāda laika runāja, ka mainīs pareģi, laikam ir nomainījuši un uz salīdzinoši sūdīgāku 🙂

  m

  Atbildēt
 3. CooLynX Raksta autors

  Vaards, mani šajā gadījumā vairāk interesē princips. Vai viņi vispār var kaut ko pareģot, vai tā ir tufta. 🙂

  Atbildēt
 4. Cipars

  Šis lielais pareģojums tiek balstīts vienkāršu pieņēmumu, proti, oktobra beigās Izraēla un Irāna sava konflikta risinājumā varētu likt lietā kodolieročus. Ja tas tā notik, tad nav jābūt gaišreģim un var saprast, kas pasaules mērogā darīsies, aiz Izraēlas varbūt ne atklāti, bet tomēr stāv gan NATO, gan ASV. Tad ASV būs vēl vairāk pie pa..ļas dolāra kurss un viss tiks novirzīts, konflikta nomierināšanai reģionā – ASV stilā.

  Atbildēt
 5. ragnarok

  suudi naak suudi naak suudi vienmeer laikaa naak, pieglausti saak, dungot saak, klusi, klusi, BUM BUM BUM
  At the end it doesn’t even matter

  Atbildēt
 6. Sviests tak

  Ja tā pavēro, visi pareģojumi, kas jebkad jebkur ir bijuši, balstās pamatā uz negatīvo. Cilvēkus ir jāiebiedē, jo tikai iebiedētu pūli iespējams pakļaut un ierobežot.

  Atbildēt
 7. Vaards

  CooLynX,

  Mužsena problēma. Tāpat kā ir Dievs vai nav. Vai varu ietekmēt savus lēmumus un likteni, vai tomēr tie ir nolemti.

  Man kā izteiktam kretīnam un skeptiķim itin visā, šovasar visai nejauši sanāca tikties ar ‘paris interesantiem cilvēkiem, tātad, ir viens visai reāls veids kā iegūt atbildes uz taviem jautājumiem. Bet tam (tikai tam) jāvelta aptuveni 3.gadus no dzīves.

  Tas ir, latvijā bija ieradušies augsta ranga budisma mūki un tikšanās reizē cilvēki (kad saņēma drosmi) uzdeva šiem visādus prikolīgus jautājumus. Protams, man patika kā tika visādi debīli jautājumi izskaidroti par pārdzimšanām visādos kokos, vardēs u.c., bet viena jautājuma atbilde mani nedaudz pārsteidza.

  Tad kad cilvēks ir gana daudz meditējis un viņam pavērās izpratne par pasaules uzbūvi (ne visiem, bet daudziem), tad tur visādas ģēlas var saredzēt.

  Īsāk sakot viens klausītājs uzdeva jautājumu – nu tur, elle arī ir pēc nāves vai nav? Uz ko mūķene atbildēja, ka ir. Un ļoti daudzi cilvēki to meditācijas laikā spēj redzēt. Citēju: “And when one achieves that meditation level and sees energy what comes from that place, belief and harmonic life becomes very strong. Very, very strong.”

  Īsāk sakot, domāju ka Tavs jautājums nav īsti pareizs: “Vai viņi vispār var kaut ko pareģot, vai tā ir tufta. :)”. Gan jau, ka ir likumsakarības, enerģijas u.t.t. Bet mēs vienkārši to nespējam izprast un domājam pavisam savādāk kā varbūt būtu jādomā. Un par cik to spama analīzi veicošie indivīdi visdrīzāk arī tādi paši garīgi neattīstītie, tad viņu secinājumi arī ir tādi paši.

  Man personīgi spama analīžu metode liekas dikti mazticama. Bet pasākums interesants. Iespējams vienkārši mārketings ar vienalga kādu iznākumu – lai pievērstu sev uzmanību.

  Atbildēt
 8. kokosrieksts

  Da nu beidziet ar tiem pareģojumiem, paomju laikos arī visus biedēja ar komētām, nu tik uzkritīs un saspiedīs visus… 😀

  Atbildēt
 9. Kŗemilek

  Ahh, šitādi teksti tagad ir modē.
  Softs ģenerē tekstus, kuros ir apmēram ievērota gramatika un kas piebāzti ar speciālajiem terminiem. Tad šādus tekstus sūta 3. šķiras zinātniskajiem žurnāliem un pēc tam ļauni priecājas, kad tie iekrīt un pieņem.
  Šķiet, ka nu ir nolemts līdzīgā stilā finanšu prognozes ģenerēt.
  (No otras puses, paraugoties, ko vērtas bija dažu atzītu analītiķu pirms gada-diviem izteiktās prognozes, šitais nebūs sliktāks…)

  Atbildēt
 10. Delfins

  Piekrītu #4-Cipars.
  Iespējams tuvākajā laikā būs nopietns karš. Tie musļi/etc ir vājprātīgi šaurpieres. ASV protams ir ģēla šaj pusē – jāpaplašina teritorija.

  Otrāmkātām, 2012 var būt klasiski inscinēta krīze (mākslīgi uzpūsts burbulis), un kā jau Vaards pieminēja – ekonomika uzsprāgs, ar domu, ka viss kritīs – labumu droši vien gūs tikai tās krīzes `lobētāji` – visticamāk kādas institūcijas, kam ir ļoti lieli parādi, vai arī gūt vieglu peļnu sapērkoties `pa lēto`.

  Piemērs nav tālu jāmeklē – Latvija ar NĪ… cilvēka stulbumam nav un nebūs gala 😉

  Atbildēt
 11. Anonīms

  Piemērs nav tālu jāmeklē – Latvija ar NĪ… cilvēka stulbumam nav un nebūs gala 😉
  Tieši NĪ ir nepieciešams, jo to būs viegli iekasēt, bet jāsamazina nodoklis darbaspēkam. Tā ir visur Eiropā.

  Atbildēt
 12. Avo

  25. oktobris pagājis, ziņās nekas nav teikts par milzīgiem satricinājumiem. Varbūt, ka Coolynx vajag pieiet nedaudz kritiskāk webbot pareģojumiem.

  Atbildēt
 13. CooLynX Raksta autors

  Avo, šo var piesiet pie satricinājumiem, ja reiz mēs paši neko neesam radījuši, tad no augšas nāca palīdzība. 😀
  http://pods.lv/2009/10/26/meteorita_video/

  Atbildēt
 14. Avo

  Coolynx, nedomāju, ka webbots pareģojumos par lieliem, visu pasauli satricinošiem notikumiem, iekļautu ne pārāk izdevušos reklāmas akciju 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *