Kas mūs sagaida 2012.gadā?

1.septembra priekšvakarā es aktīvi interesējos par 2012.gadu. Šāda interese parādījās tādēļ, ka tajā vakarā trāpīju uz kādu TV raidījumu, kurā stāstīja par pareģojumiem. Atšķirībā no visām citām reizēm, šoreiz stāsts bija pilnīgi atšķirīgs no visa tā, ko es agrāk biju dzirdējis un redzējis. Tāpēc arī tas šķita interesants.

Dotā teorija līmējas kopā ar informācijas tehnoloģijām un ir balstīta uz datu analīzi. Šo rakstu mani pamudināja uzrakstīt tikko redzētais sižets par NLO, kurā atkal tika pieminēts šis mistiskais 2012.gads.

Netaisīšu intrigu, jo neesmu noskaņots gariem rakstiem. Īsumā var teikt, ka nevienam nav īsti skaidrs, kas būs 2012.gadā.

What will happen in 2012, Doomsday?
No one really knows what, if anything will happen in 2012. The interesting part about 2012 is there are many prophecies, beliefs, and theories associated with what may happen in or around December 21st, 2012. Here is a list of many of the best and well known ideas from around the world on what will happen in 2012. Click the links below to explore and you can make up your own mind on what will happen and if a doomsday is possible in 2012.

Šo citātu izrāvu no kādas lapas, kuru izraku meklējot informāciju par šiem pareģojumiem. Te ir viena lapa, kurā ir savākti dažnedažādās versijas par to, kas tik varētu notikt šajā gadā.

Meklējumus es sāku pateicoties TV raidījumam, kurā stāstīja par Web bot pareģojumiem. Atverot šo lapu izleks PDF prezentācija par šo pareģošanas sistēmu. Oficiālā lapa par to kā tas viss tapa un ko viņi ir pareģojuši līdz šim.

Šī sistēma izklausās diezgan interesanta. Viņi esot paredzējuši 2001.gada 9/11 notikumus.

He described how technology worked.  A system of spiders, agents, and wanderers travel the Internet, much like a search engine robot, and  look for particular kinds of words.  It targets discussion groups, translation sites, and places were regular people post a lot of text.

When a “target word” was found, or something that was lexically similar, the web bots take a small 2048 byte snip of surrounding text and send it to a central collection point.  The collected data at times approached 100 GB sample sizes and we could have used terabytes.  The collected data was then filtered, using at least 7-layers of linguistic processing in Prolog, which was then reduced to numbers and then a resultant series of scatter chart plots on multiple layers of Intellicad ( http://www.cadinfo.net/icad/icadhis.htm).  Viewed over a period of time, the scatter chart points  tended  to coalesce into highly concentrated areas. Each dot on the scatter chart might represent one word or several hundred.

To define meanings, words or groups of words have to be reduced to their essence.  You know how lowest common denominators work in fractions, right?  Well the process is like looking for least common denominators among groups of words.

The core of the technology therefore is to look at how the scatter chart points cluster – condensing into high “dot density” areas which we call “entities” and then dissolving or diffusing over time as the entities change. Do a drill down into a dot and you get a series of phrases…

Our first published work in the area occurred in early July of 2001 and is available at http://www.urbansurvival.com/tip.htm.

Izrāvums no PDF prezentācijas par lietām, kas varētu notikt pēc mēneša.

October 2009
– Internet becomes sporadic
– In late summer/early fall expect two major ‘ship disappearances (may or may not make public consciousness).  One may involve two members of the royalty/aristocracy while the other may involve a boatload of Hollywood-types.

Pareģojumos izskan versija, ka internetam būs cenzūra un tās dēļ šie pareģojumi vairs nebūs tik efektīvi.

Project Outlook
– Early reads in the current ALTA runs are encountering first effects of Australian’s “national firewall / net censorship”
– Australia is the test case for rollout ‘net control’ because of its PTB/bloodlines/aristocracy control, Anglo consumerist orientation, and pliability (e.g. gun control)
– Impact is to reduce or end effectiveness of the Web Bot project because of concept filtering/censorship

Nu un nobeigumā gribēju pateikt, ka šīs dienas raidījumā, kur runāja par NLO, kāda gaišreģe stāstīja, ka šajā gadā notiks visādas sliktas lietas, bet nav obligāti teikts, ka tās būs globālas katastrofas. Drīzāk mainīsies cilvēku domāšana un dzīves veids. Tas nebūs pasaules gals burtiski. Kas ir labā ziņa. 😉

Saistība ar NLO bija tāda, ka citplanētu viesi taisa eksperimentus ar cilvēkiem, iedzīvina dažādus čipus, lai izpētītu cilvēkus un pēc šiem eksperimentiem kā kompensāciju eksperimentiem pakļautos cilvēkus atalgo ar īpašām spējām – dziedniecības spējas, pareģot nākotni, redzēt cilvēku auras utt.

Kaut kur Krievijas pilsētiņas nelielā rajonā, kur bija paviesojušies NLO un kaut ko sadarījuši, bija demogrāfiskais sprādziens – 3 reizes palielinājusies dzimstība un cilvēki esot apveltīti ar ārstnieciskām un gaišreģu spējām. Pēc tam viņi taisa biznesu un ārstē cilvēkus. Kaut kā tā.

62 thoughts on “Kas mūs sagaida 2012.gadā?

 1. CooLynX Raksta autors

  Vēl viens pētījums liecina, ka 2012.gadā Pārdaugavā būs nereāli korķi. http://pods.lv/2008/05/29/2012gada_pardaugava_bus_nereali_korki/
  Un 2038 gadā būs programmētājiem jautri http://pods.lv/2005/12/28/y2k_reloaded_-_y2038_problema/

  Atbildēt
 2. ZBH

  Y2038 bug? ahoi, ar ko juus straadaajat, normaaliem pingviiniem peedeejaas versijaas iraid platais counteris. a uz to briid PHP buus ueberoldskool, a Ruby piederees pie veel mazaakizplatiitiem reliktiem kaa Python.

  Atbildēt
 3. CooLynX Raksta autors

  ZBH, tas par 2038.gadu bija vairāk kā joks, ka pirms 4 gadiem tas bija aktuāli, tad tagad apskatoties to PHP skriptu jau var redzēt, ka tas skaita pareizi.

  Atbildēt
 4. e-remit

  Ko var cepties par to 2012. Viss griežas ap to, ka maiju kalendārā viss sadalīts ciklos, kur (rakstu pēc atmiņas – niansēs varu kļūdīties) cikli mainās ik pa 400 gadiem, bet 2012. gadā beidzas lielais cikls (kurš iekļauj to 400 g. ciklus). Pasaules gala teorija nāk tikai no Bībeles, tāpēc cilvēki atraduši kārtējo pieturas punktu un cepās.
  Tiesa, viens personīgi pazīstams astrologs 2012. gadu Latvijai kā tādu solīja smagu – pat līdz apvērsumam vai karam. Bet nu Latvijai pašai par sevi esot diezgan riebīgs (problemātisks) horoskops.

  Lai arī kā nebūtu, elpot vajag dziļāk un saglabāt optimismu – nau ko ļauties masu psihozei 😉

  Atbildēt
 5. normunds

  Šī sistēma izklausās diezgan interesanta. Viņi esot paredzējuši 2001.gada 9/11 notikumus.

  Konkrētu citātu var palūgt?

  Atbildēt
 6. CooLynX Raksta autors

  normunds, tak paņem un palasi. Te ir tas reports, bet linki ir rakstā.
  http://www.urbansurvival.com/webbot2.htm

  Atbildēt
 7. Reinis I.

  Pat ja viņi būtu paredzējuši 11. septembri, būtu jāskatās, cik plaši bija pareģojumi, un cik daudz citus viņi veica, kas nepiepildījās. Gaišreģi parasti savu pareģojumu veiksmi vēra pēc kritērijiem ar ļoti “atliektiem galiem” un vienkārši atmet tos, kas ir pārāk acīmredzami aplami. Nevajag neko vairāk par tīru nejaušību kopā ar cilvēku muļķību vai negodīgumu, lai tos izskaidrotu.

  ZBH, tu savā kaktā varbūt nesaskaries ar Pitonu, bet pasaulē tas ir plaši izplatīts.

  Atbildēt
 8. N.R.

  tieši pirms pāris dienām biju iegājis dallasas barnes and noble grāmatnīcā, un izbrīnijos ka tur ir vesels atsevišķs plaukts ar grāmatām kas veltītas tieši 2012. gadam. Nodomāju – jāatbrauc mājās un jāpainteresējas kas tas ir. Te nu podā raksts, nice 😉

  Atbildēt
 9. N.R.

  es gan vispār esmu ļoti skeptisks uz visu kas balstas uz konkrētiem datumiem. datumi, gadi un visādas atskaites sistēmas ir cilvēka ieviestas un nesen eksistējošas, pārejošas

  Atbildēt
 10. Reinis I.

  Es palasīju vairāk, kas viņiem bija sakāms, un šī ir Time Cube teritorija. Tie pareģojumi tiek pārdoti par naudu. Pašas metodes apraksts ir iespaidīgi skanošu frāžu apkopojums, un vietām ir piemesta kāda metafora. Tā ir zīlēšanas tējas biezumos IT versija.

  Atbildēt
 11. Whatever, I don't speak English

  Vispār, pēc manām domām, raksta autors var iet ieskrieties. Pārāk daudz “gudreļu” mums te mazajā Latvijā saradušies. Sāciet darīt kaut ko GDP labā “sūkātāji”. Paldies par audienci.

  Ar cieņu Jūsu draugs Andžejs.
  0704305954
  andzhejs20@ymail.com

  Atbildēt
 12. kas

  Es zinu, kas notika pagājušajā vasarā. Pods tikai seko trendiem, kas populārs, par to raksta. drīz jau te vispār būs kasjauns.lv raksti :/D

  Atbildēt
 13. normunds

  coolynx, es neprasīju kur man iet palasīt. Es gribu konkrētu citātu nevis monday morning update, jo gadā ir 52 monday morning uz kuriem šis update attiecas.

  Visādi citādi spriedelējumi par šādām tēmām ir noliekami ezotērikas plauktiņā. Nav pārāk liela pamata tiem ticēt vairāk kā stāstam par to, ka zemes iekšienē ir vēl viena lode, kas esot lielāka par zemi.

  Atbildēt
 14. CooLynX Raksta autors

  nu, te ir konkrēts datums – vari spamot:

  The kinds of phrases that are now appearing seem to indicate the focus of the attack will be:

  * On children (an large assemblage or group of children) – goal seems to be to shock us at our core.
  * Commemorative meeting
  * On persons around children, meeting around leader
  * Will be an attack aimed at our core beliefs – not economic in nature.
  * Attack will come from the air and/or from the ground. (Not sure if this is food supply, or literally underground)
  * Timing is “darkness ascending” (waning of moon) – and time seems like today or tomorrow
  * Magnitude of the event is likely to be on the order of 9/11
  * Possible biological attack with “breath”, “vital organ”, “removal of stagnating”, “his person soiled”, and “spilled meal” being reported back.

  Atbildēt
 15. normunds

  coolynx, šī: Magnitude of the event is likely to be on the order of 9/11; cik nu manas necilās angļu valodas zināšanas liek secināt tā ir prognoze par kādu notikumu, kas savā nozīmīgumā būšot tikpat liels kā 9/11. 9/11 ir 2001. gada 11. septembris nevis 9 no 11 vai kaut kas tmldz.

  secinājumi: viņi nav paredzējuši 9/11, viņi paredz, ka kaut kādā nākotnē pēc 11/2 (datums lapas augšā) būs kāds notikums. Es tā kā neatminos neko kas līdzinātos 9/11, un apraksts ir tik izplūdis, ka es brīnos, kāpēc pie Attack will come from the air and/or from the ground. viņi nav pielikuši klāt jūru un kosmosu 🙂

  Atbildēt
 16. Druu

  buļa ka.., kā ir ar šodienu 09.09.09 09:09:09, pēc nurmoloģijas tam vajadzētu būt pasaules galam vai vismaz argamedonam ?

  Atbildēt
 17. karuuzo

  Ja runā par bībeles pasaules galu, tur tulkotāji drusku sajaukuši vārdus. Ir runa par ēras beigām, nevis zemes. Laikam tajā senkādāturvalodā tie vārdi ir visai līdzīgi, jo arī angļu valodā ir era un earth, kam ir zināma līdzība. Tā kā bībele ir tāds facelifts (neciešu anglicismus, bet šeit tas šķiet vietā 🙂 tā laika mitoloģijai, tajā viss balstīts uz tā paša vecā zodiaka rata. Viena ēra ir saules ceļš caur zodiaka zīmei un šobrīd ir zivs ēra (ko, kristieši pārsteigti, ka kristus dalīja zivis, piedevām divas ;), vai kristietībā – Kristus ēra. Un Kristus būs ar mums nevis līdz pasaules galam, bet līdz ēras galam, kad nāks ūdens-lējēja ēra.

  Nu lab, neesmu jau es tajās lietās tāds specs, sīkāk var paskatīties Zeigeist (1. daļas sākumā, ja nemaldos). Politiķiem, ticīgajiem, ASV piekritējiem un cilvēkiem ar vājiem nerviem neiesaku 😉 Filma ir diezgan populistiska un ir jādomā līdzi, nevar visu uztvert burtiski. Tāpat kā bībeli, ja kas 😉

  m

  Atbildēt
 18. Droom

  Karuuzo +10

  Tieshi taa, saules sistema iechapo cita zvaigznaja un tas ir normals cikls. Kapec to par pasaules galu velak partulkoja? Tak kaut ka to tumsho tautinju baznicai bij jasabiede 🙂

  Atbildēt
 19. tiri-piri

  pareģošana — buļļa kakas (un tas ļoti nosit Tavu reitingu, CooLynX, ka Tu kaut kam tādam vispār tici). Ja jau kāds tāds kruts pareģotājs, tad uzvārieties akciju tirgū un par iegūtajiem miljardiem palīdziet āfrikai. Bet to nespēj — zarna par tievu.
  Kā jau kāds te iepriekš minēja — visi tie krutie pareģotāji sacep čupām abstraktus vervelējumus un post factum piemeklē tos, kas aptuveni der tam, kas notika, savukārt nederīgos aizmirst.

  Atbildēt
 20. ragnarok

  tiri-priri => nu ko tu taa? CooLynX dara to, kas vinjam patiik. un nevienam nebuus tiesaat, iznjemot kaa pasha sirdsapzinja. man patiik.

  Atbildēt
 21. e-remit

  tiri-piri, kāda Āfrika. ne jau naudu Āfrikai vajag, bet pasaules un afrikāņu attieksmi jāmaina. Un dažu labu, kurš uzvārījās akciju tirgos, un tagad palīdz pus pasaulei, ne pārāk mīl pasaulē. Es to par Sorosu, ja kas. (nesaku, protams, ka viš gaišreģis).
  Tevis paša teiktais ir tikai buļļa kakas, bet gaišreģi, diemžēl, pasaulei maz var ko līdzēt.

  Atbildēt
 22. komentatārs

  Āfrikai vajag palīdzēt, atbrīvojot to no dzīvniekiem. Pasaule kļūst par šauru, un cilvēkiem nav vairs kur dzīvot. Kautkur saullēkta pusē arī bija kāds zemes pleķis kuru atbrīvot.

  Atbildēt
 23. Delfins

  bullšits… pareģošana nepastāv. Vnk sakritība un šarlatānisms. Tās zodiakzīmes, bībeles.. fufelis konkrētais no cilvēka saprāta.
  Pa retam paskatos šovus par akstrasensiem un tā kārtīgi pasmejos.. 😀

  Atliek tik kārtējo reizi `iepiļināt` adresi dumiķiem – http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html

  PS: protams, nevienu nenosodu nevienu kas kaut kam tic/iespaidojās/etc..

  Atbildēt
 24. Pi

  Ja kādam interesē

  Ir tāds Global Consciousness Project, kas pēc random skaitļu ģenerēšanas nosaka cik skaitļi ir randomīgi. Piemēram, 4h pirm 9/11 skaitļi sāka uzvesties interesanti – http://noosphere.princeton.edu/terror.html

  Atbildēt
 25. Didulis

  Komentāri līdzinās ainai no Matriksa, kur Neo tikās ar arhitektu. Visiem ir bail par katru savu nākošo soli, zinot katra soļa sekas.
  –>> tiri-piri: katram no mums smadzenēs ir atšķirīgs interpretātors, tādēļ pareģojumi ir nesakarīgi vārsmojumi, jo katram būtiski šķiet citi fakti no redzētā. Tas ir vairākkārtīgi pierādīts ar eksperimentiem – cilvēkam uz brīdi parāda kādu attēlu un liek to noraksturot, taču katrs tajā būs saskatījis citas būtiskas nianses. Pareģojumus var sasaistīt ar notikumu tikai tajā brīdī, kad tie notiek (déjà vu), taču tos nav iespējams mainīt, jo tas viss ir hardcoded kaut kādā timeline, taču atsevišķos gadījumos daļu no tā var nolasīt īpaši izredzētie.
  Tādā ziņā var apbrīnot Nostradamus sistēmu – katra vārsma apraksta vairākus notikumus. Tik noslēpumā tīts ir fakts, vai un kā Nostradamus ir sasaistījis šos notikumus ar kādiem konkrētiem datumiem.

  Atbildēt
 26. e-remit

  Didulis, Nostradamusa pareģojumus daži apšauba ar interesantu pamatojumu. Vārsmojumos aprakstīja pagātni, ne nākotni (notikumiem ir atbilstoši analogi pagātnē), bet pasaulē notiek zināms cikliskums, tāpēc mūsdienās atrodam arī analogu notikumus. Piemēram, pareģojumam, kurš apraksta 9/11, “divi torņi ar uguni” atbilst notikums no Nostradamusa pagātnes – divi vulkāni. Tāpat daudzi mūsdienu traktējumi ir kļūdaini, jo Nostradamuss rakstīja senā franču valodā, kuru mūsdienās reti kurš spēj izlasīt. Un pats galvenais – cilvēki lieliski atrod, ko apraksta konkrētā Nostradamusa vārsma pēc notikuma, bet neviens to nevar pateikt pirms notikuma.

  Delfins, par “pareģošana nepastāv” – padomju laikā bija incants personāžs Vols Mesings, un tici man, skeptiķi tai laikā izmantotu jebkuru iespēju viņa spējas apstrīdēt. Diemžēl viņš notikumus paredzēja.

  Atbildēt
 27. Kaspars

  Aizejiet nasas majaslapu un palasiet par planetu nibiriu jeb planeta x! Vina skersos musu saules sistemu 2012gada , vina ir liels magnets, 99% ka ta notiks. Pats mazakais no ta visa bus tikai polu maina + tam visam sekos vis parejais!

  Atbildēt
 28. Janis

  podaa raksti paliek aizvien diivainaaki.. Padomju laikā arī bija personāžs Finks. Ja Mesings dzīvojās pa Krieviju, tad Finks tepat Latvijā. Un pēc Finka vārsmām Latvijai vēl tāls ceļš ejams. Tātad ieklausoties viņā nekādas dabas katastrofas mums nedraud

  Atbildēt
 29. Delfins

  [b]hvz[/b], kā tad nav !? 😀 jeb tavs posts no pagātnes atlidojis nejauši? 😀

  e-remit, Nu var jau būt dažas sakritības.. bet kāpēc tad neviens necentās izmantot fig-vin-zin-kadas zināšanas… vai arī `likteni` pieslīpēja grafikam…

  Atbildēt
 30. CooLynX Raksta autors

  Ha, ha, ha – es šodien atkal skatīšos par 2012.gadu. 😀
  21:00 Д/ф “Нострадамус 2012”. ТВ3 Россия

  Atbildēt
 31. Delfins

  vai tad nevar supermazo izskirtspēju, galvenais skaņa + maza bilde?
  TV3 neatradu lai kāds strīmotu.

  tīri sakarīgs kanāls izskatās

  Atbildēt
 32. spoo

  shiit, pēc 2012 gada varēsi sarkstīt: “rekur raksta par aktuālo problēmu XXX, kas skar YYY izpausmi ZZZ latvijā, par ko es jau rakstīju jau senajā 2009..”

  Atbildēt
 33. Agris

  😀 nē nu lol 🙂
  a rīt pēc maiju kalendāra mums gāzīs lietus! un vispār. ja neticat šim pareģojumam, tad varat iesālīties, jo pēc pāris mēnešiem jūs ieputinās sniegā! Bet tas nebūs uz ilgu laiku, jo esmu reāli uzmetis kauliņus un ziedoju aunu, lai pēc pusgada tas sniegs pazustu.

  Ticiet man!

  Atbildēt
 34. Inga

  Jaa jaaa… Nu beigsiem vinjam tas kalendaars un talaaaaak. 😀 nu beigs pastaaveet Maji , nevis visa pasaule, murgs kautkads….
  Cilveekus tik biedee un biedee….. baidie astranaukki 😀 haa haa brinums ka neparegoa ka baigaa kriize bus nepasjeeam naudu iekrata lai tagad uzdziivotu… bet vienalga … forsi ka pat datumu paregoo juuhu,.. ziemqssveeetkus nesagdiisim zheel….

  Atbildēt
 35. Atbalss: Nostradamus 2012 | Pods.lv

 36. Bez suņa

  Priekš kam ko tādu vajadzēja publicēt?
  Jo ar tiem pareģojumiem ir tā, kā ir – ja tu tos ņem par pilnu, tu ar savu domu pievelc gaidāmos notikumus. Tas ir gandrīz tā, ka ja tev ir laba iztēle un spēja panākt savu gribu – tad Tu vari veidot formēt notikumus savā dzīvē. Tikai klausoties visādus “pareģojumus” tu zaudē savu gribas un iztēles brīvību. Ar tavu gribu un iztēli jau manipulē kādas 3. personas – sākot no varena ļaunā gara – Enerģijas Konfiskācijas Sistēmas (sk. grāmatu Viktors Rogžkins “Enioloģija”) un beidzot ar vienu, otru ietekmīgu “pareģoni”, kas var gan kalpot Enerģijas Konfiskācijas Sistēmai, gan arī pats vai pati censties formēt nākotnes notikumus.
  Par 2012. gadu.
  Ja Nibiru būtu planēta, kas, domājams, ir 3 Zemes masu lielumā – tad tai jau būtu jābūt redzamai ar neapbruņotu aci. Tā nevarētu tā – pēkšņi pielidot klāt Zemes orbītai un Saulei, jo 16km/s ir 3. kosmiskais ātrums, kuru sasniedzot objekti aizlido projām no Saules sistēmas starpzvaigžņu telpā.
  Patiesība jau ir cita.
  Bez trokšņa, 2002. gadā no Zemes dabūja vākties un aizlidot projām Oriona Koalīcijas pārstāvji, kas uz savām planētām ceļ komunismu, totalitārismu un ateismu – PELĒKIE KLONI (cilvēkveidīgi pa pusei skudras, pa pusei cilvēki), punduri zetas, Sīriusa A sistēmas iemītnieki ar plēsēju dzīvnieku acu zīlītēm, kā arī reptoīdi – kuru baltādainā elite pārstāvji ir Galaktikas proletariāta vadoņi. (Krokodils Gena nebūt nebija nevainīgs PSRS laiku multfilmu varonis…)
  Uz zemes bija pietiekoši daudz nodevēju, kas viņiem centās pielīst.
  Tāpat nav arī nekāds noslēpums, ka šīs koalīcijas pārstāvji stutēja gan Seno Ēģipti, gan Seno Izraēlu. Kā arī viņu pēctečus, kas tagad, mūsdienās, ir sasnieguši vareno statusu.
  Nu tad lūk – VIŅI IR PALIKUŠI KĀ BĀREŅI!!!!!
  Viņiem gribās “iegriezt” nevainīgiem zemiešiem – tipa, ja mēs drīz vien zaudēsim noteikšanu uz Zemes, tad ja tā noteikšana vairs nebūs mūsu, lai tad tā netiek netiek citiem!

  Bet kas attiecas uz nākotnē pareģotiem notikumiem, tos bez lielām pūlēm var atgrūst, uzspiežot sev vai kādam objektam citas, labvēlīgākas planētu kombinācijas vibrācijas. Jo tās ir dzirdamās skaņas spektrā un tās var saģenerēt ar parastu datoru un skaņas karti.
  Un ziniet – tas nebūt nav grūti.
  Tikai pēc tam pareģoņi sāk nervozēt, jo viņu pareģojumi aiziet citā laikā un citā telpā. 😀
  Tā droši sūtiet nokārtoties pa mazajām vajadzībām visādus nostradamusus un visādus globas.
  Bez jūsu iztēles un gribas viņu vārdi ir piedzērušu alkoholiķu šļupstu vērti!

  Atbildēt
 37. Atbalss: Web bot pareģojums par 25.oktobri | Pods.lv

 38. Atbalss: Kā mēs pārdzīvosim 2012.gadu | Pods.lv

 39. boombox

  nekas tajaa gadaa nenotiks, viss ir pidzoš peedeejais, 2001,gadaa kad iemauca WTC notika pasaules meeroga karastrofa, tikai neviens to neparedzeeja?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *