Pirmā izrēķināšanās ar Baltic Taxi

Nepaspēja aiziet tautās jaunie Baltic Taxi takši kā jau pirmā sadursme ar neapmierinātiem konkurentiem.

Rīgas Pašvaldības policijas pārstāve Inese Tīmane portālam «Apollo» pastāstīja, ka otrdien ap pulksten 22:35 Vecrīgas patruļa Smilšu un Meierovica bulvāra krustojumā pamanījusi, ka trīs baltas krāsas taksometri nobloķējuši zaļas krāsas taksometru. Viens no taksistiem gan, ieraudzījis tuvojamies policiju, aizbraucis.

Taksisti «Baltic Taxi» taksometram bija pārdūruši riepu. Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija un agresīvie taksometru šoferi nodoti tās rīcībā.

Interesanti ar ko tas viss beigsies.

28 thoughts on “Pirmā izrēķināšanās ar Baltic Taxi

 1. Sandis

  Taksistiem neiet viegli – jau tā grūti atrast kādu klientu, kuru izvadāt, bet te vēl konkurence palielinās, kurai ir blats aviosabiedrībā.

  Noteikti, ka konfliktsituācija radās, jo zaļais taksis savāca pasažierus no viesnīcas(vietas), kuras teritorija jau bija šo te 3 taksistu kontrolē.

  Atbildēt
 2. ivanZ

  pieļauju iespēju, ka BalticTaxi vadītāja vienkārši “nocēla” pasažieru, varbūt arī tādu, kurš bija jau izsaucis taksi pa tālruni.

  Atbildēt
 3. ubalodis

  Tajā sfērā tak viss ir ir/bija sadalīts, domājams, ka šādas sadursmes tikai ies plašumā, jo firmas augšai tik vienkārši klāt netiks.

  Atbildēt
 4. Delfins

  Par taksistiem vienmēr strādā slinkie un `prātā neizdevušies`. Nu vismaz lielākā daļa. Nav jau brīnums par agresivitāti – urlika/pāķu cienīgs sižets

  Atbildēt
 5. e-remit

  Cik dzirdēts, nav jau pirmā reize, kad tā dara, tikai tagad, pateicoties īpašniekiem, šis jautājums tiek celts gaismā.
  Skatīsim, kā beigsies šie izgājieni – līdz šim takšu bizness vēl joprojām bija 90-to gadu līmenī, ar sadalītām sfērām, utt. A te pēkšņi sāk jaukt gaisu kāds ar jumtu valdības struktūrās.

  Atbildēt
 6. Janis

  man shkiet taa ir kaut kaada pastulba reklaamas kampanja sleepta. cik taksiti nav piekauti.. cik nav nosisti.. cik nav mashiinas situshi viens otram. nekad nav bijis shaads skandaals pa visiem digitaalajiem un pielauju arii drukaatajiem masu meedijiem. vieniigais kas naak praataa ka shoreiz atraavaas “nepareizaa” kompaanija. liidziigi kaa visiem zinaamajaa graamataa krustteevs

  Atbildēt
 7. garaamgaaju

  nu krimālprocesa ierosināšana ne par ko neliecina, kā ierosināja tā arī var izbeigt..
  ..
  bet nu takšu bizness ir tāds pats kā 90o gadu sākumā, ir aizdomas, ka tā tas ir ne tikai Latvijā

  Atbildēt
 8. Krist2ps

  Tas, lūk, ir stulbi. Atkal kārtējo reizi pierādās fakts, kādi mēs te, Latvijā, precīzāk – Rīgā, esam… negodīgums sit augstu vilni. Piekrītu jau augstāk komentētajam – ceru, ka BT nepadosies un ies uz priekšu! 🙂 Būs pašam jāpamēģina kādu dienu izmantot šos pakalpojumus… 🙂

  Atbildēt
 9. kintu

  Acīmredzot jau BT lietas dara pareizi, ja reiz tāda izmisīga reakcija no konkurentiem. Bet pārējām firmām jāmācās piedāvāt labāks pakalpojums, nevis jādur riepas citiem.

  Atbildēt
 10. vimba_zlobnaja

  Es uzskatu ka tas bija dikti smalks PR gadijums. Klients centrā, Taksis pareizā vietā, pašvaldības policija pareizā vietā, kameras kas to visu filmējušas, visas TV kas par to nākamajā dienā pastāsta, kriminālprocess…
  Figu viņi iekarotu biznesu, ja nebūtu šādas publicitātes. Man nekad nav sagadājis problēmu piezvanīt vienai vai otrai takšu firmai un paprasīt, kura var ātrāk mani aizvest, vai atvest no lidostas. Vienmēr tas ir maksājis no 3-5Ls.
  Nav smadzeņu vai mēles, kura var kasīties par santīmiem, tad figu arī mūs ārzemēs čakarēs. Pats pagājušo sestdien Palangā uzbraucu taksistam – wtf kāpēc tik daudz? Un šis uzreiz nometa cenu par 20%.

  “Saule vēl nebija uzlēkusi, kad Muļķu zemē jau sākās rosība”

  Atbildēt
 11. hren

  “Takšu kari” turpinās…
  http://www.delfi.lv/news/national/criminal/nakti-apsaudits-kompanijas-baltic-taxi-taksometrs.d?id=26619611

  drīz lietā ies trotils un AK 🙂

  Atbildēt
 12. Andron Mc

  Ja izspēlēs pareizi tad taksistiem būs par bruņotu (nazis, pēc tam šaušana) uzbrukumu grupā (vainu pastiprinošs apstāklis odnako!), peļņas gūšanas nolūkos vai kā to tur traktēja. Vajag tikai labu juristu un kirda tiem urlām ir.

  Atbildēt
 13. e-remit

  Andron, nav izslēgts, ka tie patiesībā ir citi konkurenti – nošauj divus zaķus uzreiz: 1) pabiedē Baltic Taxi, 2) izstumj no tirgus baltās Toyotas.
  Tomēr galvenais šajā visā, ka beidzot kāds sāk sakārtot takšu tirgu Rīgā.

  Atbildēt
 14. saape

  Visi apkrāptie un citādi no taxi puses apbēdinātie tagad var izlikt savu sāpi http://www.badtaxi.lv/ vai http://www.sliktitaksi.lv/ !

  Atbildēt
 15. Pēteris Krišjānis

  Pirmām kārtām, kā jau kāds teica, ar takšiem VISU laiku notiek šādas lietas. Neviens par tām nebļaustās, jo tad neviens ar takšiem nebrauks. Ko tik nedara – šauj, dur, aplaupa…

  Otrām kārtām, nu uzkrītoši, uzkrītoši visi tie mēdiju paziņojumi tiek diriģēti zināmā virzienā. Un cilvēki uzķeras, aizmirst, ka Atslēdznieka banda izmanto VALSTS uzņēmumu kā pazīšanos, lai grieztu PRIVĀTU takšu kompāniju. Tas viss aizmirstas, jo seko bļāvieni – sakārtojiet takšu tirgu, utt.

  Man ir jautājums – vai jūs esat vispār tā normāli takšus izmantojuši? Jo es esmu un visu laiku izmantoju Riga Taxi pakalpojumus. Absolūti nekādu sūdzību. Vienmēr foši šoferi, sarkanie autiņi vispār super. Jā, cena padārga, bet to tā kā RD nosaka, nevis viņi…

  Tā kā drusku nožēlojami, ka BT taisa lētu PR uz šī rēķina. Visticamāk BT ir paši izprovocējuši konkurentu atbildi un kompānijas vadība ar šādu pretdarbību ļoti labi rēķinājās.

  Turklāt Šlesera apgalvojums, ka “sakārtosim davai tagad tirgu” izklausās pēc ļoti lielas vēlmes palīdzēt sav…fui savu draugu kompānijai iegūt monopolu.

  Atbildēt
 16. Pēteris Krišjānis

  Un vispār teiciens “sakārtot takšu tirgu” ir neloģisks. Tirgus pats sevi regulē – izņemot tarifus – un šādi teicieni liecina ne par ko citu kā vēlmi no valsts līmeņa iejaukties, lai palīdzētu saviem “korišīem”.

  Atbildēt
 17. kintu

  Pēteris Krišjānis: Ja jau tirgus visu tik vienkārši noliktu pa vietām, tad nekādas problēmas takšu servisā nemaz nepastāvētu, vai ne? Domāju, ka tie daudzie apkrāptie tūristi tam nepiekritīs.

  “Tirgus visu noregulēs” ir mīts, jo jebkurā B2C tirgū pastāv informācijas disbalanss starp pārdevēju un pircēju. Regulācijas ideja ir kompensēt šo disbalansu, pēc iespējas saglabājot brīvu konkurenci.

  Atbildēt
 18. Atbalss: Alviksa taksometri krāpj klientus? (papildināts) | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *