TVNET informē lietotājus par vecu pārlūku lietošanu

krisha komentārā pie ieraksta par IE6 no more ierakstīja, ka TVNET jau vairākas nedēļas savus lietotājus brīdina par to, ka viņi lieto vecus pārlūkus.

TVNEt.lv jau vairākas nedēļas rāda visiem IE6 un FF1 un visadiem citiem smuku bāru lai upgradējas.

Iegāju un pārliecinājos, ka tiešām tā ir. Veco pārlūku lietotājiem tiek piedāvāts aiziet uz informatīvu lapu, kurā paskaidro kāpēc kaut kas būtu jāmaina. Es nedaudz piemānīju viņu skriptu un pamainīju Firefox pārlūka atbildi.

Uzklikšķinot uz bildes, būs redzams arī IE logs. Visnotaļ atbalstāma rīcība.

19 thoughts on “TVNET informē lietotājus par vecu pārlūku lietošanu

 1. Debian

  Jocīgi ir tas, ka izmantojot Internet Explorer 8 arī parādās šis brīdinājuma paziņojums. Kā arī pārlūkojot ar Nokia Web pārlūku no telefona, TVNET parādā arī šo brīdinājumu. Kautkas tomēr nav.

  Atbildēt
 2. asdf

  TVNET ar saviem banneriem vispār ir viens liels gļuks. Bet nu pēc šī paziņojuma, visi eksotisko pārlūku lietotāji, var aiz prieka čurāt biksēs..

  Atbildēt
 3. e-remit

  Nja, uz IE8 tiešām tā rinda parādās. Tekstu gan izlasīt tur neizdevās.
  Uz IE6 un IE5.5 parādījās viss korekti, uz IE5 to rindu izlasīt nevar, bet uz vēl vecākiem pārlūkiem tas pasākums vispār neiet. 😉

  Atbildēt
 4. sh

  Visu cieņu TVNET’am par šādu gājienu! Tas varētu būt labs solis novecojušo pārlūkprogrammu lietotāju skaita samazinājumam. Ja vēl draugiem.lv izveiktu to pašu…

  Citādi patreizējais pagātnes pārlūku lietotāju skaits liedz izmantot mūsdienīgākus standartus un risinājums web-izstrādē, kas palielina web-izstrādes izmaksas un samazina kvalitāti.

  Atbildēt
 5. BigUgga

  hmm: kāpēc lietotāji diskriminē paši sevi?

  Idejiski, tas būtu tas pats, ja es ar Delphi fiksi uzmestu programmeli, ko lepni dēvētu par browseri, un tad staigātu pa blogiem un foorumiem raudādams kāpēc man nerādas tas, nestrādā šitais un tas ir ar kājām gaisā? Kāpēc neviens webasters nesupportē manu ūber-browsekli un mani diskriminē?

  Galu galā – gribi aplūkot lapu? – aprīkojies ar attiecīgu pārlūku, kas tādiem mērķiem ir paredzēts, nevis kādu 15 gadus vecu sūdu.

  Varbūt jāsāk baurot, kāpēc ar lynx no konsoles nevar redzēt youttube klipus? Diskriminē un tā…

  Atbildēt
 6. Didulis

  Galvenā problēma ir tajā, ka vēl daudz kur griežas sistēmas, kas darbojas tikai uz IE6 un cilvēki turpina izmantot to pašu browseri arī interneta aplūkošanai. Protams, ka viena daļa no tām ir pārbūvētas, taču tās, kuras vēl nav, tādas paliks līdz “dižķibeles” beigām. Ir pat dzirdēts, ka vienā iestādē ir sistēma, kas darbojas tikai ar Netscape 4.0, taču tur admini bija iemanījušies Firefox pietjūnēt, lai arī uz tā sistēma būtu lietojama.
  Problēma nav lietotāju bezatbildībā, bet gan novecojušajās sistēmās, kas ir atrodamas ne vienā vien valsts iestādē un varbūt arī kādā atsevišķā privātajā kompānijā. Un tur par diskrimināciju nav pareizi runāt, tur drīzāk par iestādes vadītāju bezatbildību jārunā, jo viņi aizliedz (ne visos gadījumos, taču par tādiem ir dzirdēts) saviem darbiniekiem paralēli IE6 uzstādīt citu modernu pārlūkprogrammu interneta pārlūkošanai un viņi ir spiesti izmantot vienīgo pieejamo, kas ir nedroša dēļ sava vecuma.

  Atbildēt
 7. hmm

  Piedodiet , bet lai atveertu pliku html tekstu ar biudiiti ir jalieto mega pupper browsers , pedeejaas generacijas? Piedodiet, bet man lieks ka nee. Tas ka lapu saimnieki aplipina ar visaadu lieku drazu, reklaamam etc un lai visu to kustinaat, tas ir cits jautaajiens.

  Atbildēt
 8. Didulis

  –>>hmm: Cik daudz mūsdienās ir lapas “pliks HTML ar bildīti” (jā, googlē var atrast tādas, taču tajās pēdējie ieraksti parasti datēti ap kādu 2004. gadu)? Nemēģini pie tādām pieskaitīt pods.lv, jo te ir navigācija, satura bloki, satura blokos – virsraksti, citātu bloki un citas satura vienības, kuras smuki nopozicionēt priekš tā paša nelaimīgā IE6 ir vājprāts. IE6 ne vien neatbalsta jaunās fīčas, bet tās pašas vecās attēlo pēc sava prāta, piemēram (lūdzu HTML griezēji nesitiet, ja jaucu secību), par bloka platumu uzskata bloka platums + bloka robežas platums, kas standartos ir definēts bez robežas. Runa ir par 8 gadus ilgu galvassāpju likvidēšanu, nevis izstrādātāju tiekšanos pēc ultra modernajām fīčām (pirms tiem 8 gadiem tik sāka izplesties nopietnie browseri, tādēļ neminu garāku periodu).

  Atbildēt
 9. Arnis L.

  Vispār, tvnets nesmuki izdarījies – tā vietā, lai korekti palīdzētu browser-update.org ar saita globalizēšanu – ņēma un uztaisīja copy-paste.

  Atbildēt
 10. krisha

  Arnis: tavuprāt tante vidējā artimētiskā saprastu no ta ka kautkur met uz kautkadu browser update org? + atsauca tachu ari ir ka materiali nejmtu no turienes un turienes

  Atbildēt
 11. Arnis L.

  krisha – tu par tvnet neesi labāks.

  es par šo runāju:
  http://code.google.com/p/browser-update/wiki/HowToTranslate

  tantei vidēji aritmētiskajai būtu pilnīgi po*** kur viņu aizmet, ja vien priekšā valoda saprotama.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *