Tingeling – TINGALIIN- RUSSIAN BASE-LOVERS REMIX

Šodien panorāmā bija labs sižets par to, ka Krievija safanojusies par zviedru Eirovīzijas dziesmu Tingeling – TINGALIIN- RUSSIAN BASE-LOVERS REMIX. Es tā sapratu, ka Krievijas vēstniecībai vajadzēja 3 dienas, lai saprastu savu nostāju un to paustu. Iespējams, ka viņiem zāli piegādā kāds mūsu tautietis, kas tagad dzīvo Jamaikā.

We do not react to eccentricity by some lunatics whose Russophobia should place them in an asylum rather than on Globen’s stage.

Nav īsti skaidrs, ko viņi pīpē, bet skaidrs ir tas, ka viņiem ir sūdīga zāle, ja reiz nespēj ar veselīgu humoru uztvert šo jautro dziesmu. Neatradu vietējos portālos ziņu par šo dziesmu, tad nu izraku no meklētāja kādā Zviedru portālā.

Mani uzrunāja jautrais meldiņš. Gribu mp3 versiju.

21 thoughts on “Tingeling – TINGALIIN- RUSSIAN BASE-LOVERS REMIX

 1. ivanZ

  Ja godīgi – baigais sviests. Šogad būs nevis Eirovīzija, bet gan Pretkrievīzija. Noteikumi par politikas iejaukšanos konkursā laikam visiem ir pie kājas…

  Žēl, pirms kādiem 10 gadiem bija tīri tā neko skatāms konkursiņš.

  Atbildēt
 2. Atoms

  Gruzijai aizliedza izpildīt dziesmu kurā skan vārdu salikums put in 🙂 nez pret sviedriem laikam nevar ciiniities tik vienkaarshi 🙂

  Atbildēt
 3. Jeremy

  Ja Tu to Panorāmu būtu rūpīgāk skatījis, tad būtu pamanījis, ka šī ir nevis zviedru eirodziesma, bet gan vnk gabals, ko izpildīja atlases pasākumā publikas garīgam iepriecinājumam. Bet iekačā gan 🙂

  Atbildēt
 4. Artis

  vai tu akka/laa esi samaksājis autortiesības par to, ka publicē mūzikas skaņdarbu? Un vispār youtube latvijā ir TABŪ, to nedrīkst skatīties, jo tur esošie video faili akka/laa nenes peļņu!!! Noziedznieks!!!!! 😀

  Atbildēt
 5. lol`

  Es atceros ka sen atpakaļ Latviju, norvēģi arī apsmēja, kaut kādā pasākumā (ar krievu matroškām). Laikam sajauca ar Krieviju. Latvijas Televīzija arī toreiz rādīja.

  Atbildēt
 6. Juris

  Baigi labais gabals, tik žēl, ka nebrauks uz Krieviju. Krievijas reakcija līdzinās musulmaņiem – laikam vienāds attīstības līmenis :D!
  TO Boox: Himna – kāda himna??? Kāds vēl CCCP dzīvo? 😀

  Kad krievi Jūrmalā parodēja Latvijas himnu, tad gan viņiem tas likās OK.

  Atbildēt
 7. Stefuks

  Es arī šito redzēju kaut kādās ziņās (laikam LTV labrītā vaikā viņu tur sauc). Gabals reāli rēcigs, bet visvairāk tajā visā iespārdīja klipā redzamais Jetijs, kas uz podestiņa smuki dejoja ;-))))) Bet es saprotu, ka tā nav Zviedrijas fināliste, vienkārši tāpat pasākums par godu Eirovīzijai uzbīdīts.

  Atbildēt
 8. Jol

  Sarky: paši vainīgi, ka to pašu melodiju izmanto. Ja paklausīsies uzmanīgāk, tad dzirdēsi, ka tur dzied “sojuz ņerušimij” – tā tad tā ir PSRS himna.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *