LTV Panorāma twitterī

Es šodien piefiksēju vienu lietu. Kad darbiem pilnas rokas un laika pietiek tikai tik daudz, lai no rīta pārskatītu ieplānotos darbus un atbildētu uz kādiem epastiem, bet vakarā ir tāds nogurums, kad neko negribās. Lai arī ir jāpaspēj atbildēt uz epastiem, tad gala beigās viss piegriežās un ir pilnīgi pie kājas, kas notiek visapkārt, jo nepietiek spēka, lai par to kaut nedaudz satrauktos.

Tajā pašā laikā ir kaut kāda vajadzība vai reflekss, kas liek vakarā ieslēgt televizora pulti un uzslēgt uz vietējām ziņām un palūrētu, kas labs notiek valstī. Iespējams, ka tas ir tāpēc, ka šobrīd ir saasināta situācija un ir nepieciešams zināt, kas notiek valstī kopumā, jo tas var ietekmēt darba rezultātus.

Pēdējā laikā es esmu pasācis noskatīties 3 ziņas – sākās viss ar TV3, tad pārslēdzu uz LNT un visu noslēdz LTV Panorāma. Tipisks TV lūriķis. 😉 Pirms tam es skatījos kādu no šiem ziņu kanāliem reizi mēnesī, tad arī, ja internetā uzzināju, ka kaut kas ir noticis un gribēju paskatīties kā to parādīs televīzijās.

Šodien piefiksēju, ka LTV panorāmas titros pazibēja adrese uz LTV Panorāmas twitter kontu.

Man šobrīd šie divi jēdzieni vai veidojumi kaut kā nelīmējās kopā. Bet visādi citādi kruta.

10 thoughts on “LTV Panorāma twitterī

 1. SVILPE

  Es arī pamanīju. Bet bija slinkums bija velties no gultas laukā, slēgt kompi iekšā un pavēstīt SENSĀCIJU, ka TV ekrāna apakšā aicina sekot. Iespējams ka lielākā daļa skatītāju nesaprata. Bet varbūt kļūdos. Priekā šampis ar ķiršiem!

  Atbildēt
 2. Atbalss: Tingeling - TINGALIIN- RUSSIAN BASE-LOVERS REMIX | Pods.lv

 3. Ramūns

  Varbūt neesi pamanījis, bet pēdējā laikā Latviju pārņem twitterošanas bums – radio SWH Lielajam Vakaram vien ir pāri 400 sekotāju..

  Atbildēt
 4. Edgars Koroņevskis

  Māris (nombre.lv) par šo tēmu arī pirms laika rakstījis. Tā kā panorāmu ikdienā nesanāk noskatīties, tad vismaz retu reizi iemetu aci paskatos, kas notiek Panorāmas čalotavā. Nudien, Twitteris LV sāk iekarot arvien plašākas tautas masas.

  Te raksts no Māra: http://nombre.lv/interneta-marketings/latvijas-televizija-iekaro-twitteri/

  Atbildēt
 5. Atbalss: Twitter joks jeb kā nokļūt LTV Panorāmā | Pods.lv

 6. Atbalss: Aināra Šlesera Twitter konts | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *