Jamaikas blogs

Pirms dažiem gadiem mxz jeb Reinis pārvācās no Sviesta cibas uz savu domēnu. Kopš tā laika es to piefiksēju un ik pa laikam apmeklēju. Viņa blogs bija interesants tādēļ, ka Reinis aizbrauca uz Austrālīju apgūt režisora un operatora iemaņas un es ik pa laikam sajūsminājos par viņa Austrālijas piedzīvojumiem. Starp citu, uz Austrāliju vairs neesot vajadzīga vīza. Bet sēdēt bez darba Austrālijā gan nav forši.

Pirms pāris mēnešiem arī Jānis uzsita epastu par to, ka viņš taisās pārvākties uz dzīvi Austrālijā. Pagaidām gan neko neraksta savā blogā.

Bet šīs reizes stāsts ir par kādu citu blogu.

Jamaica.lv blogotājiem ir pievienojies autors ar pseidonīmu Will Nordman – latvietis, kurš nesen aizbraucis uz savu sapņu zemi Jamaiku. Tagad reizi nedēļā varēsim lasīt ko, mūsu tautietis piedzīvo un izjūt siltajā Karību jūras salā. Pagaidām fotogrāfiju vēl nav, taču cerams, ka jau pēc nedēļas baudīsim ne tikai aprakstu, bet arī salas ainiņas.

Ļoti ceru, ka jaunizceptais blogeris no Latvijas Will Normand, kas devās uz Jamaiku, arī rakstīs interesantu lasāmvielu. Vismaz pirmie iespaidi par zālītes pīpēšanu bija interesanti.

11 thoughts on “Jamaikas blogs

 1. ENIMA

  “Dredi, līdzīgi kā Ebrejiem kipas, ir arī atpazīšanas zīme, pēc kuras Jah pazīs savus sekotājus un apokalipses dienā aiz drediem uzraus debesīs.”

  Atbildēt
 2. Aichels

  Drīz dodos uz Portugāli uz gadu un arī top jau blogs. 🙂 Pats pagaidām neesmu atradis darbu tur takā varētu iet interesanti.
  Protams, gribu tikt pa fotogrāfu tur, bet bez kontaktiem un native language būs grūti, takā iespējams piezemēšos kādā bārā, bet jebkurā gadījumā labas bildes garantētas. 🙂

  Atbildēt
 3. Atbalss: Tingeling - TINGALIIN- RUSSIAN BASE-LOVERS REMIX | Pods.lv

 4. ZBH

  ENIMA : citaata autors bik neorienteejs padomj folkloraa, kipa iraid taa mazaa miciit pakausii, a garaas mat cirts iraid peisaki.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *