NIC.lv oficiāli publicē jaunos izcenojumus (papildināts)

Decembra beigās paklīda baumas, ka NIC.lv taisās samazināt maksu par domēna vārda reģistrēšanu un uzturēšanu, kas stāsies spēkā no 2008.gada 1.janvāra. Tagad šī informācija jau ir publicēta DNS reģistra mājaslapā. Iepriekš maksāja 16,00LVL.

UZMANĪBU! Sākot ar 2008.gada 1.janvāri gada maksa par domēna vārda reģistrāciju un uzturēšanu augstākā līmeņa domēnā “.lv” ir LVL 8,50 (LVL 7,20+18%PVN). Gada maksa par latviska domēna vārda uzturēšanu ir LVL 5,90 (LVL 5+18%PVN).

Ir samazināta maksa arī latviskā domēna vārda reģistrāciju.

UZMANĪBU!!! Maksa par latviskā domēna vārda reģistrāciju ir LVL 5,90 gadā. Šajā summā ir ietverts PVN (18%).

Iepriekš maksāja 9,99LVL.

Papildināts

Pagaidām vēl viņi nav publicējuši, bet arī turpmāk tiks piemērotas atlaides pēc līdzīga principa kā bija agrāk, kad maksāja uzreiz par vairākiem gadiem uz priekšu.

10 thoughts on “NIC.lv oficiāli publicē jaunos izcenojumus (papildināts)

 1. Gatis

  Iespeejams naakotnee dazhu lielisku web projektu vaardi buus nedaudz jociigaaki un skjiibaaki, jo cilveeki buus saregjistreejushies domeena vaardus chupaam, ssis jaunaas, zemaas cenas deelj.

  Lai gan protams man pasham arii prieks, ka par dazhiem domeena vaardiem, kurus uzturu buus jaamaksaa krietni mazaaka maksa kaa liidz ssim.

  Atbildēt
 2. Taustiņklabeklis

  No vienas puses, jauki, ka vismaz kaut kas paliek lētāk. No otras: tik tiešām tagad tiks reģistrēts viss iespējamais. Tas gan ir bēdīgi.

  Atbildēt
 3. Oskars

  8,50 joprojām ir ievērojami vairāk nekā 3,50Ls par .com domēnu… bet ļoti priecājos 🙂 pagājšnedēļ tieši divus domēnus piereģistrēju, cerams, ka tagad pēc jaunā tarifa rēķinu atsūtīs…

  Atbildēt
 4. trakais purva aazis

  taapat daargi, un kursh tagad ies mainiit .com uz .lv tikai tamdeelj ka leetaak

  offtopic:
  kaarteejie liikrochi, izskataas ka par nodoklju maksaataaju naudu:
  http://krp.riga.vzd.gov.lv/krp2/default.htm

  Atbildēt
 5. CooLynX Raksta autors

  trakais purva aazis, tur esot sviests ar to pakalpojumu, jo zzdats cik nopratu vairs neatbalsta viņus un viņiem pašiem nav neviens, kas ar to tiktu galā. Rezultāts ir redzams.

  Atbildēt
 6. baltais runcis

  Oskar- rēķini būs pēc jaunā tarifa. Vismaz man (es 27.12. pieteicos uz jaunu .lv) šodien rēķinā bija tikai Ls8,50.

  Atbildēt
 7. fr33k

  trakais purva aazis, VZD nav viegli ar IT lietām, jo Jaunie Laiki izformēja VZD un visi programmētāji tika palaisti prom. Cik paspēja izdarīt, tik arī ir. ZZDats vispār kantoris tāds, ka cenšas visur savus noteikumus uzstādīt, un tad bļaustās, ja kāds atļaujas domāt savādāk, kā viņi.

  Atbildēt
 8. Atbalss: Domēna vārdi Latvijā kļūs vēl lētāki » Pods.lv - Latvijas interneta pods

 9. Atbalss: Maksa par domēnu pieaugusi | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *