Firefox 3.0.4 latviešu valodā

Pirms mēneša rakstīju par to, ka ir pieejama testa versija Firefox 3.0.4 latviskotai versijai un varēja lejupielādēt speciālu paplašinājumu, kas uzliktu latviešu valodas saskarni.

Pirms brīža Atoms man iemeta epastā saiti uz Linux centra rakstu, kurā ir minēts, ka kopš vakardienas ir pieejama Firefox 3.0.4 latviskā versija.

Pilnai laimei vēl vajag uzlikt Latviešu valodas pareizrakstības pārbaudes paplašinājuma jauno 0.7.4 versiju, ja tāda jau nav uzlikta.

7 thoughts on “Firefox 3.0.4 latviešu valodā

  1. Reinis

    Jā, tas ir nepatīkams trūkums iekš Firefox, salīdzinot ar citiem pārlūkiem, ka oficiālajām versijām nevar ērti mainīt valodu. Es senāk vismaz divas reizes pats biju pieķēries pie Firefox lokalizēšanas (2. un vēlāk 3. versijai) un abās iztulkoju gana lielu daļu, līdz man apnika prātot, kā es to varēšu izplatīt, jo prasīt pārinstalēt visu pārlūku, lai izmēģinātu kādu valodu, kas arī liktu to pārinstalēt vēlreiz, lai tiktu no tās vaļā, ir par daudz gribēts no lietotājiem. Tas nozīmēja, ka bija jātaisa paplašinājums, kas to risinātu, un tas nebija neizdarāms, taču tolaik tam vēl nepastāvēja paraugi un man likās, ka tāda lieta prasītu pārāk daudz laika.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *