Steve Pavlina atsakās no $100 000

Šodien izlasīju interesantu ziņu Steve Pavlina blogā. Viņš ir nolēmis atteikties no visām trešās puses reklāmām, kas atradās viņā blogā. Tas attiecas arī uz Google AdSense. Reālos skaitļos tas varētu nozīmēt to, ka viņa bankas kontā gada garumā neieskaitīs aptuveni $100 000 amerikāņu latus.

For long-term readers, this shouldn’t come as too much of a surprise. I mentioned previously that one of my goals was to remove all third-party ads from StevePavlina.com by the end of 2008. By “third-party” I’m referring to ads that advertisers have purchased for display on this website, advertisers that I have no direct relationship with and don’t personally recommend.

Jāsaka, ka diezgan spēcīgs izaicinājums. Steve Pavlina ir vīrs, kurš raksta par saviem izaicinājumiem, kā arī to kā sasniegt uzstādītos mērķus, kā izveidot paradumus, kas palīdz atrisināt kādas problēmas, īsāk sakot – strādā pie personīgās pašpilnveides.

Given the choice between having an extra $100K per year of free money vs. becoming the kind of person who can kill off that much income without fear or worry, I’m grateful that I can look in the mirror and see a guy that can make the latter choice, simply because he knows he’s following the path with a heart.

Domāju, ka daudziem šis solis liksies pārgalvīgs vai pat dīvains. Man šķiet, ka ir jābūt īpašam dvēseles stāvoklim, lai spertu šādu soli. Man ir pārliecība, ka viņam izdosies un viņš iegūs daudz vairāk.

11 thoughts on “Steve Pavlina atsakās no $100 000

 1. Arnolds

  Man netraucē, ja lapā ir google tipa reklāmas. Nesaprotu, par ko viņš tā uztraucas – laikam nekad nav delfos iebridis.

  Atbildēt
 2. Andrejs

  Steve ir gudrs cilvēks, jo atbrīvojoties no google ads cilvēku uzticība viņam palielināsies vairākkārt, kas ir ļoti nozimīgi. Kas vedīs pie viņa bloga popolaritātes un viņa produktu vai affiliate produktu pārdošanas pieaugumu!!!

  Atbildēt
 3. Shadowbird

  Ir kaut kādi ienākumu līmeņi. Nu, tur izdzīvošana, dzīvošana, laba dzīvošana, laba dzīvošana ar ekstrām utt. Veselam cilvēkam ir arvien vieglāk atteikties no katra nākošā, kad ir sasniegts iepriekšējais. Nezinot viņa ienākumu un vispār dzīves līmeni ir grūti spriest par lēmuma drosmīgumu. Ja viņš, piemēram, pelna 200-300K gadā, tad +/- 100K, ir sīknauda, salīdzinot ar, ja viņš pēc tam paliek uz 10K gadā.

  Atbildēt
 4. ulzha

  Arnolds tūlīt sapratīs 😀 Ne jau, ka cilvēkam traucē reklāmas kā tādas! Bet, ka viņš izvēlas nereklamēt to, kas nav viņam idejiski mīļš – pat tad, ja par to maksā zaļu naudiņu.

  Atbildēt
 5. Artis

  Nav slikti –
  Pēc alexa.com datiem apmeklējums viņam līdzīgs kā Latvijā esports.lv lapai, kuru cilvēki Latvijā pa 2 gadiem daūjuši diezgan apmeklētu.

  Tātad esports.lv varētu pelnīt ar reklāmu 100 000$ gadā? Diezgan neslikti… Jebshu vienkārši aizjūrās vairāk par reklāmu cilvēki maksā…

  Atbildēt
 6. noisex

  Nu ja vinsjh gada pelna miljonu citur, tad 100k uz bloga rekjina ir suds..man jau ari nepatik piegruzzot layoutu..a ko darit..naudinja, tak ir kaut kaa japelna.

  Atbildēt
 7. normunds

  pliks populisms. neba viņš reklāmas vispār patriec, neba viņš par 100k$ nabagāks paliks, re, kūlinks iepostēja saiti, kāds cits iepostēs saiti un viņam pie viņa miljoniem hitu piepulcēsies vēl bariņš.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *