Īsa video intervija ar Artemiju Troicki

Pavisam īsa video intervija ir publicēta Dienā. Viņi visticamāk, ka to uztaisīja pēc viņa prezentācijas KSunī, kura audio var noklausīties manā ierakstā – Podkāstā Артемий Троицкий par autortiesībām un parazītiem.
Redzot šo video, es atcerējos par saviem pirmajiem iespaidiem, kas radās, kad ieraudzīju viņu uz skatuves. Šajā video klipiņā var redzēt, ka viņam kājās ir rozā bikses. Loģiski, ka kārtīgam padomju cilvēkam pirmā doma, kas iešaujās prātā ir ku – 3 reizes, jo tie ir “maļinovije štani”. Interesantākais ir tas, ka viņš pats pašā sākumā attaisnojās par savām biksēm, ka vienkārši bija labs laiks un tā sanāca.

No viņa teiktā var secināt, ka visas peripētijas saistībā ar parazītiem no AKKA/LAA tipa organizācijām būs vēsture.

3 thoughts on “Īsa video intervija ar Artemiju Troicki

 1. Grrr

  Jā, bet cilvēki un organizācijas, kuri uz šis industrijas uzvārījās (RIAA, AKKA/LAA etc), vēl pagūs uztaisīt sūdus, lai nokāstu pēdējo lielo piķi.

  Un pēc tam investēs kaut kur citur. Vai nu klasiskās vērtībās kā cilvēku tirdzniecība un narkotikas, vai arī izdomās kādus jaunākus un progresīvākus nodokļus citā jomā. Vai teiksim mēģinās kārtējo reizi izsist cauri programmatūras patentus. Tas man atgādina, piemēram, ka bija juridiskās firmas (ASV gan), kuras nopietni internetā publicēja apsvērumus, kāpēc būtu loģiski patentēt … … sižetus.

  Atbildēt
 2. Mr.SergE

  Nu nez. Ar ierakstiem grupas nevar sakarīgi nopelnīt jau tagad — merčendaizings un koncerti sniedz būtiskāko ienākumu daļu. Savukārt kas attiecās uz autortiesību jēgu un tās pārskatīšanu — domāju, ka daudz kas mainīsies brīdī, kad AKKA/LAA un LAIPA pāries uz sakarīgāku veidu, kā komunicēt ar saviem klientiem un maksātājiem. Šobrīd tas veids, kā mūziķim abās šajās iestādēs jāiesniedz informācija ir vienkārši dramatisks. Kopsummā sanāk pavadīt kā minimums diennakti, lai savadītu visu informāciju par vienu CD!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *