Kas noticis ar igauņu kompāniju DVD Media?

Pirms diviem gadiem, kad Latvijā pilnā sparā notika datu nesēju tirgus izpostīšana, apliekot tos ar 110%-150% lieliem nodokļiem, mēs sākām meklēt alternatīvus ceļus, kur iepirkties. Viena no šādām vietām bija igauņu DVD Media mājaslapa.

Toreiz pēc raksta publicēšanas biju izdarījis sev lāča pakalpojumu, jo viņi rezultātā bija noslogoti un mans pasūtījums aizkavējās. Kā kompensāciju viņi man piešķīra dažas DVD matricas un cepurīti. Stress gan toreiz bija manāms, jo galu galā naudu es pārskaitīju, bet atbildes no viņiem nebija nekādas. Priecē, ka viss beidzās labi.

Kāds mans paziņa interesējās vai neesmu par viņiem kaut ko dzirdējis, jo viņš ir izdarījis pasūtījumu, samaksājis naudu, bet nu jau divus mēnešus no viņiem nav ne ziņas. Varbūt vēl kādam ir tik pat bēdīga pieredze un ir vēlme padalīties ar to?

16 thoughts on “Kas noticis ar igauņu kompāniju DVD Media?

 1. sn

  ehe man taapat bija pirms gada. paveicaas, ka iepirkums bija tikai 16Ls veertiibaa, tjip naudu paarskaitiiju, bet status taalaak par `pending` neaizgaaja. + `contacts` lapa negaaja so nevareeju nekaadiigi sakontakteeties ar jamiem. 16Ls veejaa + vairs neko tur nepasuutu..

  Atbildēt
 2. sn

  ah, tikko ielogojos:
  Order Date: Friday 30 June, 2006
  Sub-Total: 14.24LVL
  Region Based Rates (Shpping to 1.65 Pounds to , Latvia ): 5.79LVL
  Total: 20.03LVL

  Order History
  06/30/2006 Pending

  naudu paarskaitiiju tai pashaa dienaa.. a pirms tam iepicies biju pa 80Ls un viss atnaaca nepilnu 2 darbadienu laikaa..

  Atbildēt
 3. ENIMA

  Neesmu kādu gadu iepircies, pēdējais pirkums 100ls vērtībā vija 2006.g maijā. nāca kādu pus otru mēnesi, labi ka atnāca 🙂 kautgan sastresojies biju diezgan, contact lapa negāja, dzinu to džeku rokā pa forumiem utt.

  Beidzās viss labi + dabūju cepurīti bonusā.

  Pēctam neesmu vairs riskējis 🙂

  Atbildēt
 4. Tievais

  Nezinu kā ar ārzemēm, es personīgi pērku pie mums – http://www.it-r.lv/index.php , normālas cenas laba, apkalpošana, labas preces. Jau kuro Verbatim DVD torni esmu ņēmis, viss štokos.

  Atbildēt
 5. skopais

  jaa peerciet matricas. peerciet simtiem matricu. cepiet VISAS filmas, kas pieejamas internetaa. luudzu velciet un cepiet, un peerciet vairaak matricas. es ceru, ka riit pirksiet jau divas reizes vairaak matricu kaa vakar, lai tik ieceptu visas filmas savos diskos. luudzu cepiet, cepiet aatraak!!!

  Atbildēt
 6. skaabais

  jaa man arii laikam uzmetiens no viniem….
  Order #2862 (Pending)
  Order Date: Tuesday 20 March, 2007

  Samaksaaju tajaa pasaa dienaa, bet nekaadas atbildes.
  Esmu jau 2 reiz aizsuutiijis e-pastu, lai pakaidro kas notiek, bet atbildes nav… 🙁

  Atbildēt
 7. skaabais

  un par to brauksanu uz lietuvu…taa ir baigi laba ideja..ja kaads metaas kaut kur braukt, tad mani drosi var pieskaitiit (domaaju piem ka cela izdevumus sadala uz visiem pasuutiit gribeetaajiem)

  Atbildēt
 8. Homer Simpson

  Es arī laikam esmu iekritis (Ls~50). Pēcāk, nedaudz pagūglojot, nonācu pie šiem rezultātiem:
  * http://www.ecc.fi/Page/88169e08-b37a-47e6-bf7a-93762ab355a2.aspx?announcementId=f61269b6-eeaf-4899-ad03-9dd4d7e6af04&groupId=724cea01-c060-488a-bbd8-4621037a5a5e
  * http://www.konsumenteuropa.se/mallar/en/artikel.asp?lngArticleId=3422&lngCategoryId=1364
  * http://www.safe-magazin.de/index.php?templateid=news&id=445
  * http://www.mpo.cz/zprava30843.html

  Sarakstu varētu turpināt, bet diez vai tas ir vajadzīgs – tāpat jau ir skaidrs. Rezumējums ir tāds, ka par šo ziņoja liela daļa EU valstu oficiālajās tīkla vietnēs, kamēr LV t.p. laikā klusēja…

  Tiem, kas veikuši pasūtījumus pēdējo sešu mēnešu laikā, iesaku savā bankā pieteikt pārskaitījuma anulēšanu, kā pamatojumu norādot kaut vai augstākminētajos resursos atrodamo info.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *