Times.lv atbalsts 9.maija svētkiem

No komentāra pie raksta par Krievjas teroru uzzināju par savdabīgo logotipu, kas ir izvietots times.lv lapā.

Times.lv atbalsta padomju armiju

No vienas puses varētu tikai apskaust cik patriotiski cilvēki ir mūsu vidū, bet no otras puses liek aizdomāties par lietām, kas ir svētas viņiem. Times.lv bija vienīgais drukātais izdevums, ko es diezgan ilgi abonēju. Tiesa tas bija krievu valodā, bet tā kā esmu padomju laika cilvēks, tad krievu valoda man nav šķērslis. Latviski lasošā auditorija nekad viņiem nav bijusi prioritāte.

Savādi man šķiet tas, ko galvenais redaktors raksta par notikumiem Tallinā.

Наша Победа – это победа и русских, и эстонцев, и латышей, всех людей, кто воевал против фашизма. И не стоит “танцевать” на их костях. Не нужно примешивать политику сегодняшнего дня к подвигам дня вчерашнего. Эти люди своей кровью проложили дорогу в жизнь всем нам, включая и недостойных людей.

Visu cieņu par vārdiem, bet kāpēc darbi atšķirās no tā, ko viņš raksta? Vai šādi darbi nav pretrunā ar šiem skaistajiem vārdiem? Interesanti vai uz valsts svētkiem tur bija “izkārts” sarkanbaltsarkanais karodziņš?

Starp citu, laba doma – uz valsts svētkiem visās lapās jāizkar karogi. 🙂

23 thoughts on “Times.lv atbalsts 9.maija svētkiem

 1. spoo

  Valsts karodziņš valsts svētkos mājas lapās ir laba doma.

  Par pieminekļiem vai kāda mirstīgo atlieku pārapbedīšanu. Droši vien muļķīgi ir pārvietot lietas, kas savulaik novietotas ar ideju, kuras joprojām ir aktīvas, dzīvas pašā sabiedrībā. Nez ko teiktu lettiņi, ja kāds izdomātu pārvietot Brīvības pieminekli.

  Atbildēt
 2. Дэги Караев

  Хорошая идея поднимать флаги! Чисто из-за человеческого фактора мы не “подняли” еврозвёзды 1-го мая, но в планах есть создание автоматического “флагштока” по предустановленным датам. У нас есть 8-е марта, Новый год и Рождество, 8 и 9-е мая. Будем рады, если нашу, вашу (совместную) инициативу подхватят и другие владельцы известных сайтов! Это будет клёво 🙂

  Atbildēt
 3. Kristaps Kaupe

  “Karogu pacelšana” 18. novembrī tiešām būtu laba lieta, manuprāt. Es varētu šajā virzienā pastrādāt attiecībā uz Blogiem.lv.

  Atbildēt
 4. Surr

  Gan 16. marts, gan 9. maijs ir atceres dienas kara veterāniem. Kamēr šim jautājumam nepieķērās politiķi, veterāni klusībā un bez problēmām un konfliktiem tās arī atzimēja. 9. maiju tāpat kā 16. martu par divdomīgiem padarīja politiķi, līdz tam tas bija sirsnīgs prieciņš večukiem.

  Atbildēt
 5. krampo

  Jā, “karoga izkāršana” web lapās ir tiešām laba doma. Daļēji varētu teikt, ka Google kaut ko tml. dara (draugi jau arī laikam pēc tā paša principa izklaidējas).

  Atbildēt
 6. Papuass

  To karogu varētu realizēt kā javascript, kurš ieliek augšējā stūrī bildi. Gaidam tikai mākslinieku, kurš varētu to eleganti uzzīmēt.

  Atbildēt
 7. atomīno

  karogi visvisādi jau pieejami http://www.blogsticker.net/ 😉
  uz ātru roku uzcepu igauņu karogu, tipa kaimiņu atbalstam, redzams manā blogā – http://www.urlkavis.com/ bet nu prasās jamo pieslīpēt nedaudz, neesmu māxliniex 😀

  Atbildēt
 8. ug@chaka

  he, par tiem karogiem nav slikta ideja 🙂
  tas varētu kā labs atgādinājums kalpot, kad karogs jāizkar pie mājas..

  offtopic: Vieni svin 9.maiju citi sagaida Eirovīziju tpb.org

  Atbildēt
 9. Atbalss: Svētkos izrotāsim portālus ar Latvijas karogu? » Latvijas interneta pods

 10. Ervīns

  Bija reiz labs laikraksts par informāciju tehnoloģijām un saucās Digital Times. Daudzus gadus tas bija vienīgais sakarīgais laikrasts par šo tēmu. Par informācijas tehnoloģijām, nevis par politiku. Un visus šos gadus es abonēju šo laikrakstu par spīti tam, ka visus šos gadus neviens nav iedomājies, ka Latvijā šo laikrakstu varētu izdot arī latviski.

  Tomēr pēdējos gados laikraksts sāka krasi politizēties un nu ir kļuvis pilnīgi tāds pats kā lielākā daļa krievu preses Latvijā – nožēlojams, Krievijas intereses propogandējošs, pēc Padomju laikiem gaudojošs. Un galvenais vaininieks šajā ir tieši Degi Karajevs, jo viņam patīk paust savus ļoti prokrieviskos uzskatos laikrakstā, kas tam absolūti nav paredzēts.

  Informāciju tehnoloģiju laikrakstā, papildus politiskajam rakstos starp rindām un bieži vien arī rindās lasāmajam, ar informāciju tehnoloģijām absolūti nesaistītajam un izteikti pretlatviskajam, viedoklim sāka parādīties arī, piemēram, apsveikumi veterāniem 9. maijā. Kas tur slikts jautāsiet? Kaut vai tas, ka, nerunājot par apsveikumu leģionāriem 16. martā, netika laikrakstā manīti arī apsveikumi 18. novembrī, 4. maijā, Lāčplēša dienā un citos svētkos.

  Un tagad informāciju tehnoloģiju portālā, kas ļoti cieši saistīts ar šo laikrakstu, parādās šī paša laikraksta galvenā redaktora Degi Karajeva raksts, kas absolūti neatbilst portāla tematikai, ir absolūti politisks, sabiedrību šķeļošs, tādā veidā absolūti un neatgriezeniski politizējot gan Times.lv portālu, gan Digital Times laikrakstu, padarot tos par vēl vienu tumšo, pretlatvisko krievu mēdiju.

  No šīs dienas Digital Times priekš manis ir miris. Nožēloju pēdējos divos gados iztērēto naudu. Žēl arī visus, kas strādāja un centās padarīt Digital Times labāku, žēl arī laikraksta lasītājus. Degi Karajevam ir izdevies visu sabojāt. Bēdīgi…

  Atbildēt
 11. GUNC

  Degi ir parasts krievu “internacionālists” (tikai, laikam, vēl gados jauns :), – visus radus savā rakstā uzskaitījis… Laikam tikai nejēdza paust savu viedokli, kad krievi Čečenijā plosījās.

  Atbildēt
 12. Дэги Караев

  Очень жаль, что прорусское ассоциируется с антилатышским. Вы ошибаетесь, Эрвин, в политизированности или предвзятости. Просто мы сами, вы и я, настолько политизированы, что видим то, чего нет. У digital times по статистике от 35 до 45% читателей – латыши. И мы рады тому факту, что наша аудитория отображает то общество, в котором мы живём.

  Что касается издания на латышском языке, о котором мы думали многократно, то оно реализовалось в виде портала lat.times.lv. А газету дублировать просто банально экономически невыгодно.

  Что касается праздников, то 9 мая для нас дейтсвительно праздник. Но не потому, что спустя 60 лет кто-то считает это днём начала оккупации, а потому что 9 мая 1945 года была поставлена точка в истории немецкого фашизма. Можно по-разному относиться к этому событию, но главное неоспоримо – только в результате сложившейся истории есть я, есть вы, есть этот портал, есть digital times, есть lat.times.lv и эта беседа :).

  В наших же руках наша история. От того как мы, вы и я, поведём себя, зависит будущее. А прошлое помогает нам ориентироваться. Я, к примеру, ещё одной мировой войны не хочу. А вы?

  Atbildēt
 13. Helmuts

  Degi!
  Tava atbilde Ervīnam neskar gandrīz nevienu būtisku jautājumu, ko Ervīns izteica savā komentārā.
  Pārlasi lūdzu vēl pāris reizes rakstu: 17 Ervīns, 2007.05.15 plkst. 21:22:32
  Tā pat tu vēlies izkārt karogus:
  – “8-е марта, Новый год и Рождество, 8 и 9-е мая,” –
  Bet kā ir ar:
  – “apsveikumu leģionāriem 16. martā, netika laikrakstā manīti arī apsveikumi 18. novembrī, 4. maijā, Lāčplēša dienā un citos svētkos” – ?

  Atbildēt
 14. Atbalss: Karodziņš leģionāru atceres dienai » Pods.lv - Latvijas interneta pods

 15. Atbalss: Sarkanais vesterns jeb patiesība par Čingačguku | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *