Delfi palaidis savu meklētāju – smart.delfi.lv

Ja pirms vairāk kā mēneša mums bija eksluzīva iespēja notestēt Delfu meklētāja jēlo testa versiju, tad šodien jau varam ievērtēt to kāds tas izskatās fināla variantā – smart.delfi.lv.

Delfu meklētājs

Bez parastās versijas ir pieejama arī izvērstā meklēšana. Ir pieejama arī detalizēta pamācība par to kā pilnvērtīgi izmantot šo meklētāju.

Vismaz beidzot būs iespēja meklēt arī Delfu ziņu arhīvā, kas līdz šim bija lielākais trūkums šim kā arī citiem lieliem portāliem.

19 thoughts on “Delfi palaidis savu meklētāju – smart.delfi.lv

 1. Deepsider

  Man liekas ka galīgi garām ir tas ka rezultātos tiek atkārtoti attēlotas lapas no viena un tā pāša web resursa. Tā, piemēram, ja es gribu uzzināt ko citi web resursi raksta par manu kantori "ZZZ", tad man izdod rezultātos visas 348 lapas no zzz.lv – tas ir galīgi garām!

  Atbildēt
 2. kaalis

  offtopic:
  http://www.esuntu.com
  Labrīt @ esuntu.com ( -> 31.12.2004. )
  2004. gada 02. novembris
  Kurp joņo vēja suns?
  (Vārdi no Z.Liepiņa dziesmas "Vēja suns")
  Daudzas skaistas dziesmas var lejupielādēt no http://www.esuntu.com/mu/
  ====
  Reklāmas informācija:
  Uz Ventspils augstskolas interneta programmēšanas pulciņa pirmo nodarbību
  atnāca 35 interesenti. Uz otro – 31. Uz trešo – 26.
  Vai tu jau savā skolā tādu organizē?
  ====
  (c) Jāzeps Baško iv
  Laikam Jaazepam domas atkal mainijushaas, vai arii es kljuudos.

  Atbildēt
 3. gun4A

  iisteniibaa tur straadaa gandriiz visi speciaalie simboli ar maziem iznjeemumiem. Interesanti ir tas ka visu laiku reaalajaa laikaa vinjiem straadaa jaunu lapu indekseetaajs.

  Atbildēt
 4. Pow

  pagaidaam man izskataas, ka ar terminu "Interneta resursi Latvijā" laikam tiek saprasti web serveri, kam domaina vaards beidzas ar .lv. daudz laika gan neesmu ieguldiijis to peetot 🙂
  ja taa tieshaam ir, tad tas ir smiekliigi.

  Atbildēt
 5. Didulis

  Ietestēju un nācu pie secinājuma, ka vienīgais, kur šo meklētāju varēs lietderīgi izmantot ir Delfi ziņu meklēšanai viņu arhīvā. Nepatīk, ka nesakārto atrastos rezultātus pēc saitiem, kā to dara tante Google, rezultāti saak atkārtoties pie kādas 3. lappuses. Salīdzinājumā ar sietu, "delfi smart" ir rotaļlieta bērnudārza vecuma bērniem. "ar vārdiem", "bez vārdiem" un "frāzes" varēja meklēt jau labi sen. Viņu interneta meklētājs atgādina searč.lv līmeni. Biju gaidījis daudz vairāk. Atliek tik viņiem novēlēt kaut kad arī izkāpt no smilškastes un radīt nopietnāku meklētāju.

  Atbildēt
 6. Kirils

  msoh es neesmu izguleejies, bet tas delfu mekleetaajs uz prakstiski jebko pirmajaa lapaa iekljauj pa kaadam latvijas blogerim

  Atbildēt
 7. Mieris

  Nu nejēdzīgs. Ierakstīju meklētājā elektronikas kompnenti un ieguvu rezultātu – vairākus desmitus "Arguss" lapu linkus. Jā Latvijā tas ir viens no lielākajiem detaļu piegādātājiem, bet pietiktu ar vienu linku … Tad varbūt varētu atrast vēl kādu.

  Atbildēt
 8. ju

  es neesmu baigais koderis, bet cik sapratu, tad šitas meklētājs neindeksē lapas pēc keywords, kam tas tags laikam arī domāts, bet pēc vārdiem kas atrodami tekstā, vai paša domēna nosaukuma.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *