CSDD lapa nomainījusi seju

Vakar savu seju ir nomainījusi CSDD lapa. Tā izskatās, ka lapu, visticamāk, ir veidojuši saviem spēkiem, tad nu nāksies vien samierināties ar to, kas ir sanācis.

CSDD

Apbēdināja tas, ka vairs neatradu kalkulatoru ar kuru varēja noteikt cik jāmaksā par kādu konkrētu auto. Ievadot auto reģistrācijas numuru varēja uzzināt cik būs jāmaksā par pārreģistrāciju, ikgadējo nodevu utt. Tāda rotaļa vien bija, bet interesanti. Patiesībā tas bija vienīgais, ko es tajā lapā kādreiz lietoju, kad reizi gadā tur iegriezos.

Paspaidīju pa saitēm un pat vienu brīdi atradu kaut ko lasāmu, tad pieķēru pie domas, ka šajā informācijas jūrā kaut ko “reāli” nepieciešamu atrast būs visai grūti. Lasot interesējošo rakstu, uzdūros uz paskaidrojumu, ka detalizētāku informāciju par to un to var atrast tādā un tādā sadaļā. Bēdīgākais bija tas, ka saites uz doto sadaļu nebija. Te nu es aplauzos. Es saprastu, ja tā būtu galvenā sadaļa, kas ir manā acu priekšā, bet es pat iedomāties nevaru kāda ir lapas struktūra, kur nu vēl atrast kurā vietā atrodās dotā sadaļa. Protams, ka es dziļāk neraku, jo sapratu, ka bezcerīgi…

33 thoughts on “CSDD lapa nomainījusi seju

 1. slicer

  Menu tāds jocīgs (raustās un kratās), bet pats tizlākais, ka laikam vecā foruma ieraksti vairs nav pieejami. Tur bija inčīgi kādreiz pasērfot un palasīties, ko tik cilvēki nedara…

  Atbildēt
 2. Maiklz

  Mūžā nebūtu iedomājies, ka tā kļaksa augšā ir links uz lapas karti, ja nebūtu šeit izlasījis, ka tā karte kaukur tur ir. ROTFL.
  BTW, man kolēģim pēc 2o min. lapas apmeklējuma arī stilu fails ielādējās. Es vēl gaidu…

  Atbildēt
 3. kac

  njdaa…
  <meta name="Microsoft Border" content="none">
  <meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 6.0">
  <title>CSN Tests</title>

  Atbildēt
 4. noisex

  Gan veca lapa sukaja liko, gan ari jaunaa sukaaa, laikam jau csdd nav ipashi daudz naudinjas, lai noligtu labu dizaineri un koderi :)..un ka jau daudzi mineja, nav kalkulatora vairs (lai ari pashvaks taads bija) – tad visapr nav verts tur vairs iegriesties.

  Atbildēt
 5. koko

  Tāda sajūta, ka kaut kas nav nostrādāts līdz galam… Kaut kā dotted līnijas nerullē.. Un JS, kas bīda meņučus – gļučī, kā arī diezgan neracionāli pielietots nevajadzīgā vietā!

  Atbildēt
 6. karuuzo

  Ups…
  Pinging wax.csdd.lv [212.70.166.2] with 32 bytes of data:
  Request timed out.
  Request timed out.
  Request timed out.
  Request timed out.
  Ping statistics for 212.70.166.2:
  Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),
  m

  Atbildēt
 7. Jaunais

  Pilnībā piekrītu, ka CSDD ir lōti nepārskatāma! Meklēju vienu – ļoti svarīgu informāciju – google parādīja, ka tiešām tā tur ir, bet tā arī neatradu!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *