Interneta Pasaule sadarbosies ar Erased.info

Viens no krieviski rakstošajiem Latvijas IT privātprojektiem Erased.info ir paņemts Interneta Pasaule paspārnē. Tagad jebkurš, kas iesūtīs rakstu, varēs saņemt par savu darbu atlīdzību, ko finansēs Interneta Pasaule.

Erased.info administrācija apņemās sakontaktēsies ar katru raksta autoru un informēt viņu par to vai raksts ir pieņemts un vai tas tiks publicēts, vai arī tas tiek atraidīts. Viens no nosacījumiem ir tas, ka rakstu autori savus darbus, kurus ir iesūtījuši Erased.info, nedrīkstēs publicēt citos portālos.

Varu tikai apsveikt Erased.info ar šādu sadarbību. Tas varētu nākt par labu projekta tālākai attīstībai. Vienīgi tīri subjektīvi man šķiet, ka šajā portālā lielākā daļa no apmeklētājiem nav no Latvijas, bet gan pārsvarā Krievijas (varbūt es kļūdos?) kā arī citām valstīm, kur dzīvo krievvalodīgie un tāpēc neredzu lielu jēgu Interneta Pasaulei investēt šajā projektā. Lai gan iespējams, ka viņu mērķi ir daudz globālāki… Bet jebkurā gadījumā interesanti, kas no tā visa sanāks. Ja ākstīsies tāpat kā Boot.lv, tad sviests vien tur būs.

11 thoughts on “Interneta Pasaule sadarbosies ar Erased.info

 1. l337_

  pilnīgi piekrītu tev, coolynx.
  nekaa manuprāt tur nesanāks, ja arī sanāks, tad ne uz ilgu laiku, anyway kada dāvana tur var būt? konfekte? – visticamāk, bet nu vēlēsim veiksmi, moš kaut kas sanāk. 🙂

  Atbildēt
 2. ManInBlack

  sakarigs vai ne sakariigs.. ok, infu palasiities var. krievvalodiigs cilveeks mosh uz podu nenaak, un dodas lasiit turp. nu bet tas dizains.. nu piedodiet, toch kaa no aanusa izrauts. grauzh acis. ja grib melnu dizainu, tad vismaz burtus vareja lielaakus. citaadi to infu gruuti uztvert. bet. pokemoni lasa, ko padariisi.

  Atbildēt
 3. noisex

  es labak neko neteikshu par dizainu, saturiski varbut ir ok, redzes, ka slavi centisies un kaut ko raxtis pa 1ls/1s raxts :)- da labi jox..hvz cik tur sanjems par to raxtu.

  Atbildēt
 4. Inku_Zelts

  Iekomentēju pie vecā raksta, bet man nav žēl arī te ielikt savu īsteni spēcīgo viedokli 🙂
  Pasakiet vai daudz prāta un naudas vajag lai sabīdītu sev krutumpārkruto domēnu un pieslīpētu kādu portālu engini? Pareizā atbilde ir "nē".
  Un tagad pasakiet vai vajag zināšanas, finansiālus ieguldījumus, laiku un personīgo ieinteresētību lai šis "portāls" nenomirtu un kaut kad pat pelnīt sāktu. Šoreiz pareizā atbilde ir "jā".
  Sagrābušies visi te projektu projektus, bet lietas nez kādēļ neiet. Un tad brīnās. Bija sadomājušies- tūlīt būs te lielā nauda, popularitāte un atpazīstamība… Nebūs. Pat skarbāk pateikšu – ņehuja nebūs.
  Tas ir smags darbs. Tas ir bizness, kurā, ja tu gribi lai tas nestu naudu, ir jāinvestē tā, ka maz neliekas.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *