Photoshop CS Bībele

Photoshop CS BibleTiem, kas savulaik paspēja lejupielādēt Adobe Photoshop CS jeb astoto šopu vai arī nopirka to pie izplatītājiem, tagad varētu domāt, ko ar šo zvēru iesākt. Principā ir vairāki iespējamie risinājumi – var ņemt un bakstīties pats, var uzmākties kādam vai kādai ar dumjiem jautājumiem, var arī nopirkt gudru grāmatu un būt krutākais puisis vai meitene ciemā, bet vienmēr jau pastāv vēl viens variants – nedarīt neko. Lai vai kā, bet gudri cilvēki ir padalījušies ar savām zināšanām un pieredzi, izlikuši to visu uz papīra, nodrukājuši, pavairojuši un par apmēram 20 lašiem piedāvā arī citiem pasmelties šīs gudrības.

Tiem, kas īsti nezina vai ir vērts tērēt šo naudas summu, par 1104 lapaspušu biezu ilustrētu izdevumu, var iesākumā pamieloties ar elektronisko versiju, ko piedāvā ķīnieši. Ja nu gadījumā bībele šķiet pārāk smaga lasāmviela, tad tur pat pie ķīniešiem var atrast arī grāmatu dumākiem lietotājiem, grāmata tā arī saucās Photoshop CS dumākiem. 🙂

34 thoughts on “Photoshop CS Bībele

 1. mr_serge

  Njaaa. Enteram manāmi piemīt kāda jocīga īpašība.
  Anyway, jau sen gribēju uztaujāt coolynx, kāda vēzī tu tajos hieroglifu apkopojumos orientējies???

  Atbildēt
 2. coolynx

  enter: Tāpēc jau es tev devu to norādi uz Amazon lapu, kur tu varēsi iegādāties to, ko vēlējies un būt pārliecināts, ka atnāks tieši tas, ko pasūtīji.

  Atbildēt
 3. enter

  Vispār jā, ja man vajadzētu to grāmatu nopirktu, bet es Photošop izmantoju tikai lai foto biki uzlabotu, bet ne taisītu baigāko datorgrafiku, tāpēc man to grāmatu nevajag. Bet Ē formātā nebūtu slikti.

  Atbildēt
 4. Vistu Zaglis

  PShopa bībeli lasīju pirms kādiem 7 gadiem (nepateikšu kura versija tā bija) un lasīju ar Milzīgu Baudu kā vislabāko daiļliteratūru, jo tas KĀ viņa ir sarakstīta ir vienkārši fantastiski; smējos balsī kā negudrs.
  Ja līmenis nav krities pa šo laiku, tad pilnīgi rekomendējama literatūra. Gan labi atpūties esi, gan, kazi, kaut ko jaunu uzzinājis.

  Atbildēt
 5. Soyers

  Es ljoti atvainojos, bet taa arii nesaprotu kur var kaut ko novilkt. Spiedu visur, bet taa arii nekaadas biibeles neesmu atradis. Ljoti gribeetos:)

  Atbildēt
 6. sas

  kiinieshi ruuuulz!!!!! Iedomaajieties, kaada buutu pasaule bez kiinieshiem. ko mees vilktu muguraa, ko dariitu, kaa izklaideetos 🙂

  Atbildēt
 7. Pete

  Man ievilkās ar ātrumu aptuveni 80KB/sec bez problēmām. Vienīgi vēlos piebilst, ka šī grāmata ir domāta iesācējiem, lai 2 vakaru laikā izlasītu no vāka līdz vākam. Tādas man svarīgas lietas, kā digitālo foto apstrāde pirms sūtīšanas uz laboratoriju, te nav.

  Atbildēt
 8. Rumcajs

  Ļoti labs paskaidrojums par to, kā jādarbojas ar ķīniešu lapām ir lapā http://forum.netz.ru, tur ir paskaidroti arī daži hieroglifi. Diemžēl neatceros precīzu teksta adresi forumā, jo man šis teksts ir saglabāts kā mht fails.

  Atbildēt
 9. noisex

  me ari ir izlasijis shito Bible…tik nu ne shito versiju, ja nelados 5.0..nu ne visu no A lidz Z, bet nu to kas mani intreseja 🙂 patiesibaa noderiga manta.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *