Boot.lv meklē redaktorus

Boot.lv Ehh, jau pāris gadus Latvijas internetā nekas būtiski nav mainījies. Kā bija pāris portāli, vortāli un privātprojekti tā arī palika. Kaut kas iznirst, pazib un tik pat ātri arī noiet pa burbuli.

It kā jau daudziem ir idejas un daži pat cenšas tās realizēt, bet, tad atkal kaut kas noiet greizi un viss apstājas. Es jau pats, protams, ka neesmu izņēmums un rakstu mazāk nekā gribētu, bet šo to vēl uzklabinu.

Īsāk sakot, boot.lv meklē redaktoru(s), kas gribētu un varētu rakstīt par IT lietām. Viens no punktiem, manuprāt, ir vairāk kā interesants.

aktīvākais(ie) redaktors(i) tiks pieņemti pastāvīgā, atalgotā darbā BOOT.LV redakcijā, kuru būs iespējams savienot ar mācībām, pamatdarbu (rakstus ir iespējams rakstīt pa kafijas pauzēm, pēc mācībām vakaros u.t.t.)

Uz lielu kāpostu jau noteikti, ka nav ko cerēt, bet iesākumam arī tā būtu sava veida izdevība kaut ko uzsākt rakstīt.

17 thoughts on “Boot.lv meklē redaktorus

 1. Didulis

  A ja nu rakstiitaajam gadaas peec tam taads pats piedaavaajums, kaa Kugis no Cietnis? Un ja paraleeli darbam vai maaciibaam, kaa arii iespeeja testeet jaunaakos dzelzhus, tad piedaavaajums tiiri laps. Ja man buutu taads radoshais gars. ;-))

  Atbildēt
 2. Benvenuto

  Wiiiiii! Cik briinumaini-briinishkjiiguciigi! Zigiits sagraabies par daudz projektus un nespeej vien rakstiit, nabags viens kaa pirksts shai pasaulee. gamez.lv uztaisiijaam – raksta citi, tagad ar boot.lv buus taapat. Tagad zigiitis varees visu laiku veltiit, lai ziimeetu kraashnjus bannerus, kurus izvietot ieksh boot un gamez. kas ir pats forshaakais, ieksh gamez.lv dazhreiz pat lasiitaaju aptauja ir pakaartota m79 tirgus placim. es ieshu izvemties.

  Atbildēt
 3. Kristao

  Jaa latvija ir viena laba zeme piesoli naudu un visi tagad metiisies to dariit. 🙂 . Taads pat variants ar tanks.lv saitelee bija laikam nu jau ir beidzies. ar chatoshanu dot punktus un pirmaas vietas ieguveejs dabuun 50 Ls otraas 25 Ls un treshaas kreklu. Bez taada piedaavaajuma tam saitam paarlidojot paari klauklim buutu notikums.

  Atbildēt
 4. Pete

  No ko, es izsludinu konkursu uz redaktora un web dizainera vietu, saita tematika jāizdomā pašam. Ja jaunais darbinieks panāks 1000 hostus dienā, tad maksāšu arī algu.
  P.S. Zveiciens Zigim!

  Atbildēt
 5. android_

  Benvenuto: a kas tev par dalju cik kuram projekti un kaadus nu vinjsh tur bannerus liek iekshaa. Tas ir vinja projekts, un ja vijnsh tur liek iekshaa savas firmas reklaamas, es tur neko sliktu nesaskatu. Besii man diezgan pamatiigi visi shitie dir…. . Taa teikt nolikt liidz ar zemi visu jau nav gruuti un daudz praata jau ar navajag daudz.

  Atbildēt
 6. Kuģis

  Jautājums Zigmāram: cik viņš grasās maksāt par sakarīgu censoņu darbu? Protams, ja nav noslēpums:)
  P.s. /me haltūru nemeklē:)

  Atbildēt
 7. ManInBlack

  /me ari izsludina konkursu, btw… Tatad ir domens www.virieshi.lv un vajag tur apaksaa kaut ko pabazt. Tas “Caurums”, kas tur paslaik staav, ir parverties pamazam par tadu kaa manu blogu un nevienam nav vajadzigs, so must die. Un taa vieta ir janak kam citam. Kam? Tas pec brivas izveles.. Vajag ideju un vajag rakstu rakstitaju. Par saita programmeshanu/hosteshanu atbildu es, pie tam neko par to nesanemot. 50% no ienakumiem par izvietotajam reklamam iet rakstu rakstitajam un ideju generetajam. (Tie otri 50% iet domena pircejam/hostetajam.)
  Njus, vai tiesam neviens nepieteiksies ar savu mega kuulo ideju? 😉 Darbs protams ir reali savietojams ar jebkadu citu darbu un macibam un ari prasmes ir vajadzigas tik vien kaa maksla klabinaat pa klavieri wordaa vai notepadaa. Un, protams, arii jedzigs smadzenpods… 🙂

  Atbildēt
 8. ziņkārīgais

  ManInBlack. Uzraksti, cik lielu ciparu latos/mēnesī tu vari garantēt atbilstoši tevis piedāvātajiem 50% . Ideju un smadzeņu pietiek. Ja cipars būs daudzmaz interesants (1% >10 Ls/mēnesī), varam runāt tālāk.

  Atbildēt
 9. ManInBlack

  Vai es nepietiekosi skaidri izteicos? Es nekadas summas negaranteju. Tas nu viss ir atkarigs no taa, ko tu izveido, kads ir lapas apmeklejums un cik daudz griezas baneri. Vairak griezisies, vairak naudas ari sanemsi. Es atbildi tik par tehnisko pusi un par to, kads ir saita saturs, galigi nesatraucos..

  Atbildēt
 10. Bumbiers

  Tautieši, vai nav labāk taisīt interneta projektus angļu valodā?
  Padomājiet paši – Latvijā labi, ja aptuveni 300 tūkst. internetizēto cilvēku, bet, piemēram, UK – vairāk kā 33 miljoni, Austrālijā – vairāk kā 11 miljoni, bet US vairāk ķā 160 miljoni.

  Atbildēt
 11. Inku_Zelts

  Sviests kaut kāds.
  Pasakiet vai daudz prāta un naudas vajag lai sabīdītu sev krutumpārkruto domēnu un pieslīpētu kādu portālu engini? Pareizā atbilde ir "nē".
  Un tagad pasakiet vai vajag zināšanas, finansiālus ieguldījumus, laiku un personīgo ieienteresētību lai šis "portāls" nenomirtu un kaut kad pat pelnīt sāktu. Šoreiz pareizā atbilde ir "jā".
  Sagrābušies visi te projektu projektus, bet lietas nez kādēļ neiet. Un tad brīnās. Bija sadomājušies- tūlīt būs te lielā nauda, popularitāte, atpazīstamība etc. Nebūs. Pat skarbāk pateikšu – ņehuja nebūs.
  Tas ir smags darbs. Tas ir bizness, kurā, ja tu gribi lai tas nestu naudu, ir jāinvestē tā ka maz neliekas.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *