Internet Explorer komandas blogs

Pirms mēneša parādījās informācija par to, ka Microsoft vāc kopā veco Internet Explorer komandu, lai pēc divu gadu dīkstāves atsāktu šī pārlūka modernizēšanu.

Ja iepriekš atvērās tikai privātie IE komandas dalībnieku blogi, tad tagad būs arī oficiālais IE komandas blogs. Kādu informāciju varēs atrast šajā blogā? Šis citāts visu izteiks.

Our goal in this blog is to be a good place, direct from the source, for information about IE. What are we working on? How do we make decisions? Why does some part of IE work the way it does? What keeps us up late at night? What are we thinking of around security, extensibility, and other key areas? Hey, any good tips and tricks?

Domāju, ka beidzot arī Microsoft vadība ir sapratusi atvērtā koda komūnas spēku, ka jebkurš interesents var piedalīties produkta izstrādē. Microsoft gadījumā šķiet, ka varēs tikai sekot notiekošajiem procesiem un izteikt savu viedokli. Lai gan jāatzīst, ka tas jau ir liels solis, lai spētu noturēt vēl esošos lietotājus un varbūt pat atgūt zaudētos…

20 thoughts on “Internet Explorer komandas blogs

 1. KrizZ

  Nu tas tiešām ir liels solis uz priekšu, bet me do really doubt that viņi mai da jebkad pārvilinās atpakaļ no FF…. Jo tiešām ir iekavēts un mēs jau visi zinām kā ir kad iekavē (mājasdarbi iekš universitātes, skolas, darba etc.). Tā kā aiks paies krietns (manuprāt) kamēr viņi tiks līdz pašreizējam FF un O līmenim… Any coments?

  Atbildēt
 2. krot

  I Love This Browser!
  I hopefully got your attention with the title of my first post. And it is definitely true for me, as I have loved browsing the web since I started way back in the mid 90s, and I really love browsing with IE. Yet, you may ask who I am or who we are that will be posting on this blog.

  Shitais ir reecams

  Atbildēt
 3. Kaitnieks

  Ļoti labi, ja viņi uztaisīs tās lietas, kas mani interesē, varbūt varēšu neinstalēt nekādus papildus browserus tāpat kā senos laikos.

  Atbildēt
 4. Krotow

  Mana interese pret šo pārlūku pazuda pat ātrāk kā pret OS, kas saucas Windows. Manuprāt vienīgais veids, kā M$ vēl varētu iepushot IE lietotājiem, ir izdomāt kaut kādu jaunu fīču, kas iepatiksies teletūbiju un citu lēkājošo figņu mīļotājiem un kas tiks pārpatentēta un pārlicencēta un darbosies tikai zem Windows 2008 ar IE 8.5 SP4

  Atbildēt
 5. Delfins

  nu kaa tur saka : "divreiz neuzticaas", un ja uzticaas noziimee ka esi milkjis, kuru iespeejams visdrizak atkal piekaasiis 🙂
  es varu sadereet, ka lidz ar jaunas versijas iznaakshanas, ukjiem bus vel lielaaka veeeelme nogaazt IE 🙂

  Atbildēt
 6. koko

  ir ok… varbūt integrētais ēzelis beidzot būs labāks :)) Kaut gan netaisos pagaidām no FF atteikties, taču lāmīgiem jūzeriem tomēr kaut ko integrētu vajag 🙂

  Atbildēt
 7. Lupus

  What are we working on?

  IE?

  How do we make decisions?

  The hell man tas ir jāzin.

  Why does some part of IE work the way it does?

  Vienkārši – ja man rodas jautājums kādēļ tā tas jau ir gļuks.

  What keeps us up late at night?

  Rūpes par mani?

  What are we thinking of around security, extensibility, and other key areas?

  Davai vienkārši izdariet to korekti!

  Hey, any good tips and tricks?

  Izdarīsiet to mūsu vietā?

  Atbildēt
 8. shal3r

  codeine, es zinu, bet tas ir perversi. Es runāju par native versiju 🙂
  Tik labi var redzēt to, ka Microsoft mācās no konkurientiem…

  Atbildēt
 9. hehe

  /*lai spētu noturēt vēl esošos lietotājus un varbūt pat atgūt
  /*zaudētos…
  nu, nu, Aukstā Saite, nav kāda ff revolūcija notikusi :))))) ? 🙂
  in your dreams …

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *