Manabite.lv jaunā versija (papildināts)

Nav tā, ka es baigi sekotu līdzi jaunumiem, bet ielīdu un pamanīju, ka ir palaista jaunā Bites pašapkalpošanās sistēma. Pirms tam viņi palaida “pārdošanas” jeb publisko lapu un tagad ir arī tikuši līdz nepubliskai. Pieņemu, ka tā ir tāda ķeksīša versija, lai varētu atskaitīties, ka ir palaiduši 1.jūnijā. Pagaidām izskatās nekā un arī dati nav nomigrēti vai pa ceļam ir kaut kur pazuduši.

Apskatot jauno dizainu, palika skumji, jo visticamāk, ka viņiem ir vakance uz UI/UX speciālista vietu.

Kaut kā neticās, ka vienkārši naudas nepietika.

Ilgi mēģināju saprast, ko darīt ar tiem 1424.57 / 102400MB. Sarēķini pats vai kā? 😂

Pareizi saprati. Šajā brīdī UI/UX speciālists būtu noderējis, lai man nerastos tādas pārdomas.

Diemžēl ir pazudusi informācija par nakts trafiku.

Pagaidām tarifu plānus arī nevar redzēt un labot.

Bet ir arī labā ziņa – tagad lapa normāli salien mobilajā ekrānā. Turam īkšķus, lai ātrāk salabo un palaiž pilnvērtīgu versiju.

Papildināts

Pieņemu, ka vīriem un sievām iet karsti ar pašapkalpošanās sistēmas nodošanu. Joprojām nav iespējams apskatīties rēķinus. Fiziski domēns invoice.bite.lv nav pieejams.

Bet ir arī labā ziņa. Uz doto brīdi vismaz darbojas iespēja, kas ļauj samaksāt savu rēķinu internetā. Agrāk to vispār nevarēja izdarīt, jo tāda iespēja netika piedāvāta. Tas ir labs iemesls kāpēc vajadzēja palaist jauno versiju.

Uz doto brīdi to var izdarīt ar divām bankām – Swedbank un SEB.

Un laimīgā kārtā man to veiksmīgi izdevās izdarīt.

Lai arī lapa izskatās šausmīgi un visādi citādi ir redzams, ka notiek aktīvs darbs, bet galveno uzdevumu tā izpildīja. Es varēju “uz tumšo” samaksāt rēķinu. Tiesa gan kopš 1.jūnija brīvprātīgi-piespiedu kārtā tika mainīti līguma nosacījumi un es pat īsti vēl nezinu kā varētu izskatīties mans rēķins. 😉

13 thoughts on “Manabite.lv jaunā versija (papildināts)

 1. andris

  Šobrīd vispār Fatal error: Uncaught RuntimeException: Unable to create the Doctrine Proxy directory .. in /var/www/html/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Bridge/Doctrine/CacheWarmer/ProxyCacheWarmer.php on line 58

  Tā kā viss laikam vēl ir procesā

  Atbildēt
 2. Noisex

  Man vairāk tā lapa nestrādā, kā strādā un ir daudz references numuru uz helpdeska ticketiem un vairāk CONNECTION TIME OUT’u 🙂 …kāda jēga palaist negatavu jēlu produktu? iespēju 0e…un visu laiku karas nost.

  Atbildēt
 3. LMT

  Bites virinātāju plašķis ir apmeties uz otru pusi un tagad atgādina alkatīga bomža tepiķi. Ne pašapkalpoties, ne sazvanīt. Vienīgi Dzejnieks Twitterī atspārdās no raudošajiem un prom ejošajiem klientiem.

  Atbildēt
 4. capsx

  Jā – sākumā pat autorizēties nebija iespējams …
  Reāli palaists pusfabrikāts 🙂
  Būs jāielūr cik no maniem ieteikumiem jamie būs realizējuši jaunajā versijā … to bija vismaz 20+ 😀

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *