Он вам не Димон

Marta sākumā noskatījos interesantu video par Dimonu.

Секретные дворцы, виноградники и яхты Дмитрия Медведева — https://dimon.navalny.com
С гордостью представляем вам самое большое на сегодняшний день расследование Фонда борьбы с коррупцией. Мы нашли и документально описали коррупционную империю премьер-министра, состоящую из сети благотворительных организаций, оформленных на его доверенных лиц.

Tas ir saistībā ar prezidenta vēlēšanām Krievijā. Populārākais opozicionārs izveidojis izklaidējošu video klipiņu par vienu no valdošās elites personām.

Tā kā viss, kas ir parādīts klipiņā, ir saprotams pat mājsaimniecei, kura spaida pogas pa aipada ekrānu, tad gluži loģiski, ka kaut kāda reakcija būs, vismaz no vienkāršo mietpilsoņu puses.

Reakcija bija un šo klipu noskatījās vesels bars ziņkārīgo. Tiesa gan oficiālajos medijos neko neparādīja un šo jautro klipiņu nekādi nekomentēja, jo klipa autors ir sodīts un formāli skaitās noziedznieks, kas liedz viņam iespēju kandidēt Krievijā uz prezidenta amatu. Attiecīgi viņš ir tāds galma āksts, kam nekas cits neatliek kā izklaidēties ar šādiem video.

Nepagāja divas nedēļas un šodien tika nopublicēts jauns video ar aicinājumu iziet ielās un pajautāt valdībai, ko viņi domā par šo video. Viņi taču skatās YouTube.

Un komentārs.

13 миллионов человек посмотрели расследование ФБК о коррупционных схемах премьер-министра России Дмитрия Медведева. Это 9% населения страны. Какую же реакцию мы увидели от власти: Медведев забанил Навального в инстаграме. Пресс-секретари Путина и Медведева говорят, что не желают комментировать обвинения уголовника. В любой развитой стране опубликование подобной информации привело бы к отставке правительства и многочисленным арестам. В России власть считает возможным делать вид, что ничего не происходит. Ну, значит, нам стоит выйти на улицу и стать немного заметнее.
26 марта мы выходим на шествия и митинги для того, чтобы потребовать ясных публичных ответов относительно коррупции высших должностных лиц России.
В Москве подана заявка на проведение митинга на улице Тверская. В этом посте (https://navalny.com/p/5274/) есть образец заявки, который вы можете с друзьями подать в мэрию вашего города. Пусть это получится небольшой митинг, но будьте уверены – 99% населения поддержат вас.

Man ir interesanti, kas notiks tālāk. Šis aicinājums dažās stundās jau ir sasniedzis 200k rādījumus.

Viena lieta ir piesārņot komentārus, bet pilnīgi, kas cits ir iziet ielās un dabūt bietē no policista.

Man šķiet, ka situācija ir nobriedusi un vienkāršais krievs vairs nevar izturēt. Paskatoties dažādus video par to, ko runā vienkāršā tauta un uzņēmēji opozicionāru resursos, paliek baisi. Es saprotu, ka Krievijā investē armijā, bet nevajag jau aizmirst arī par to, ka pirms 100 gadiem tas nepalīdzēja.

Joks ir tajā, ka cilvēkiem algas paliek tādā pašā līmenī kā pirms tam, bet koka rubļa vērtība krītas dažādu apsvērumu dēļ. Valsts banka zīmē klāt nulles un drukā triljoniem jaunus papīriņus, lai varētu izmaksāt algas un pensijas. Tas, ka tavas algas dienā iedod lielāku čupiņu ar krāsainiem papīriņiem, nenozīmē, ka tu būsi labāk paēdis un izvilksi līdz nākamai algai.

Šie video noteikti kalpos kā viens no iemesliem kaut kādām pārmaiņām. Jautājums ir tikai kādām un kad tas notiks. Iespējams, ka šīs ir tās pārmaiņas, kas sagaida Krieviju un līdz ar to arī visu pasauli.

Man šķiet, ka revolūcija Krievijā šobrīd nav iespējama, jo nav jau, ko likt vietā. Opozīcija ir vai nu apšauta, vai salikta cietumos un šo video klipu autors nav īstais kandidāts prezidenta amatam. Ja nu vienīgi kā krievu atbilde amerikāņu Trampam.

 

7 thoughts on “Он вам не Димон

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *