Eiropas valstu armijas

Jau neskaitāmas reizes esmu dzirdējis un lasījis, ka viss šajā pasaulē iet pa spirāli jeb atkārtojas. Mainās darbojošās personas un dekorācijas, bet atkārtojas situācijas, kurās tas viss notiek.

Lai arī es aktīvi nesekoju līdzi notikumiem, kas notiek pasaulē, tomēr tas netraucē notikumiem ik pa laikam iesprausties manā informatīvajā laukā. Runājot par fašistiskās krievijas agresiju Ukrainā un Eiropas pasīvo attieksmi, man radās apskaidrība. Kaut kur vienā no raidījumiem kāds krievs teica, ka krievija nekad nav uzbrukusi spēcīgam pretiniekam un visticamāk, ka arī neuzbruks. Tagad tikai atliek noskaidrot cik stiprs ir pretinieks?

Munich Security Report 2015 "Collapsing Order, Reluctant Guardians?

Ja tev ir jautājumi par to kāpēc, piemēram, Vācija negribēja piegādāt bruņojumu Lietuvai, tad šie jautājumi atkritīs pēc tam, kad būsi apskatījies šo lielisko pētījumu no Minhenes drošības konferences. Izvilku dažas bildītes.

No kurienes, lai Vācija ņem to bruņojumu, ja viņiem pašiem vairs nekas nav palicis. Tagad patinam atpakaļ to informāciju par karu Ukrainā – cik daudz krievijas tanku un cita bruņojuma tur tiek piegādāts?

Munich Security Report 2015 "Collapsing Order, Reluctant Guardians?

Arī amurikāņu armijas lielums Eiropā ir sarucis.

Munich Security Report 2015 "Collapsing Order, Reluctant Guardians?

Tas mēs – mirstīgie, šos skaitļus redzam tagad, fašistiskā krievija ar putleru priekšgalā, tam gatavojās pēdējos 20 gadus. Gluži tāpat kā savulaik fašistiskā Vācija pirms otrā pasaules kara.

Tagad, uz šo sazombēto un postā iedzīto cilvēku aptaujām, jau skatos kā uz reālu draudu.

Munich Security Report 2015 "Collapsing Order, Reluctant Guardians?

Vadzis lūzīs, tas ir skaidrs. Jautājums tikai kādā virzienā šoreiz notikumi risināsies.

5 thoughts on “Eiropas valstu armijas

 1. karuuzo

  Vispār jau šī informācija jāskatās diezgan kritiski, nevar salīdzināt aukstā kara tankus, kas pārsvarā bija ražoti ap 70desmitajiem ar mūsdienīgu kaujas mašīnu (tā viņu tagad sauc). Kā saka, kvantitāte pārvēsta kvalitātē.

  Par jeņķiem runājot, viņi jau neplabprāt lien uz sauzemes, viņu spēks ir bāzes kuģos, kas patiesībā ir vesela flote ar bāzes kuģi centrā. Ja vēl pieskaita visādas bezpilota lidmašīnas, pašvadošās raķetes un radiovadāmos brīnumus, vispār tādi tanki vairs nav vajadzīgi. Vēl jau ir kosmoss, par kuru pat īsti nav nojautas, kas tur sasperts gaisā. USA militārā kosmosa stacija jau ir tik liela, ka ir saskatāma no zemes. Protams ka par to neviens nekā nezina.

  Atbildēt
  1. JANIS

   Kur var būt tik nekompetents – >>USA militārā kosmosa stacija<< – nu nav viņiem tādas, nav. SKS – starptautisks projekts, uz kuru šobrīd vienīgie, kas kaut ko spēj aiztransportēt, ir krievi.

   Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *