Amazon Cloud Drive piedāvājums

Šodien uzzināju, ka esmu Amazon Cloud Drive pakalpojuma lietotājs un man tagad ir jāizvēlas cits pakalpojuma plāns, jo mans iepriekšējais – bezmaksas pakalpojums, ir beidzies. 🙂

Amazon Cloud epasts

Es ātri mēģināju saprast, kas man varētu būt iekš Amazon Cloud Drive un vienīgais, kas ienāca prātā bija Kindle Cloud.

Es, protams, saprotu, ka Amazon man “pa lēto” met pakaļ mākoņu failu glabātuvi. Nu, vismaz tā raksta Business Insider un Wired.

Laikam nāksies vien piekrist viedoklim iekš Wired raksta par to, ka Amazon izstrādātās sistēmas ir lietotājiem nedraudzīgas un es jau lietoju kāda konkurenta risinājumu.

Despite the gaudy pricing, there are still reasons you may not want to enlist in Unlimited Everything, or Unlimited Photos. Its user interface, like most of Amazon, can feel sloppy and unintuitive. “Unlimited” has a nice sound to it, but the majority of users currently don’t have much need for more than 1TB, if that. And perhaps most importantly, if you’re already deeply invested an an alternative provider—be it Dropbox, OneDrive, Google Drive, iCloud, or other—all those savings still might not be worth the hassle of switching.

Bet tas nav būtiski. Ejam tālāk. Man patika tā laipnā sagaidīšana – laipni lūdzam, bet tev vairs nepienākas cepumiņi. 😉

Amazon plāniMan bija sportisks azarts – kas, tad man tur īsti glabājas tajā Amazon Cloud Drive failu glabātuvē. Veseli 8 faili.

Amazon faili

Es apjuku, jo skaidri zināju, ka man iekš Amazon Kindle Cloud ir vismaz 20 grāmatas. Brienam tālāk.

Tiku līdz webiskajam failu menedžerim un tur parādījās šāds paziņojums.

Disks ir pilns

Kāpēc gan ne. Ja pilns, tad pilns. Vēru ciet paziņojumu, lai redzētu, kas tur ir.

Tā izskatās visi faili, kas ir piegāzuši nabaga Amazon Cloud Drive pilnu līdz malām.

Failu kaudzeJa apskatās iekš All Files, tad tur bija 22 grāmatas, no kurām 4 bija PDF formātā, pārējās AZW formātā. Tā arī netiku skaidrībā, kas ir tie 8 faili, kas tika uzskaitīti iepriekšējā vietas izmantošanas ekrānā?

Tā nav vienīgā dīvainība ar Amazon servisiem. Piemēram, Amazon visas manas grāmatas neuzskata par grāmatām, bet gan tikai tās, kuras primāri pirktas viņu veikalā. Ar pārējām notiek visādas dīvainības. Citas grāmatas, kas ir latviešu vai krievu un dažreiz arī angļu valodā, uzskata par dokumentiem. Un šajā brīdī sākās ierobežojumi – šīs grāmatas neparādās Amazon Kindle servisā, nevar redzēt grāmatzīmes, iezīmētos tekstus, komentārus un attiecīgi arī nevar ielikt mākonī. Principā nekas no tā netiek atbalstīts. Man lielākā daļa no grāmatām ir iegūtas dažādos neceļos vai arī pirktas citur un konvertētas no citiem formātiem.

Līdz ar to, kam man tāds serviss vajadzīgs, ja tas neatbalsta manas grāmatas? Скажем дружно – на#у* нужно! 🙂

Turpināšu lasīt grāmatas savā Kindle lasītājā un iztikšu bez Kindle Cloud, kā līdz šim to darīju. 😉

2 thoughts on “Amazon Cloud Drive piedāvājums

 1. Melnais

  Tikai nevajag celt paniku, apskatījos, viss strādā, un nekas nav jāpiemaksā. Tavs gadījums ir unikāls, bet ne vispārējs.

  Atbildēt
 2. Vaards

  Nedrīkst ļaut lietot izcilus servisus cilvēkiem, kas ir neadekvāti. 😀
  Kas necieš IE… Vai trakāk: LTK, pēc tam tur strādā… 😛

  p.s. Apskaties pēdējo bildi, tev tur izvēlnē ķeksītis stāv iepretim “Photos & videos”. Pa kreisi ir ” All files”. Man pagaidām tur jau kādu laiku mētājas simts gigi, izskatās tas šādi: https://www.amazon.com/clouddrive/share/R9lblh7z50Adf29l-OgOJBGDKgA2hvzmJmMrz93JE2o?ref_=cd_share_link_copy_flash

  Ir tikai viens trūkums servisam – ja bilžu folderos ir XMP faili, tad viņš tos ieskaita citos failos… Ej nu tos pēc tam atrodi (nav iespējams) – ja gribās bildes glabāt pa brīvu, bet pārējais savādāku failu apjoms nav svarīgi (par to attiecīgi jāmaksā).

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *