LMT ievieš 4G+ jeb LTE Advanced

Konkurence ir laba lieta – tā liek attiecīgā tirgus dalībniekiem kustēties uz priekšu. Šajā gadījumā runa ir par 4G. Atlika Bitei savā prezentācijā pazīmēties, ka viņi piedāvās reālu 4G+, tā konkurenti sarosījās un LMT arī paziņo par to, ka ir ieviesuši 4G+.

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) šodien pirmo reizi Latvijā ievieš jaunu tehnoloģiju – 4G+ jeb LTE Advanced, kas ļaus klientiem divkārtīgi palielināt LMT 4G jau tā lielo interneta ātrumu mobilajos telefonos un rūteros. 4G+ tehnoloģijas priekšrocība ir iespēja vienlaicīgi izmantot nevis vienu, bet divas sakaru frekvences.

Ja 4G risinājums piedāvā teorētiskos ātrumus līdz 150 Mb/s, tad pirmajā etapā 4G+ ļaus teorētiski sasniegt 300 Mb/s. Turpmāk tehnoloģijas attīstība ļaus šo ātrumu vēl kāpināt.

Ja iepriekš LMT zīmējās ar 150Mbps ātrumu un reālais bija zem 4Mpbs, tad ir zināmas cerības, ka dubultojoties teorētiskajam ātrumam, dubultosies arī faktiskais. Turēsim īkšķus, lai LMT izdodas un man nevajadzētu cerēt uz Bites iespējām.LMT 4G karte

Lai notiktu labāka komunikācija ar klientiem un lielāka motivācija potenciālajiem klientiem skatīties uz LMT pakalpojumiem, būtu forši, ja LMT mājaslapā kaut kur tiktu publicēta informācija par to kurās vietās jau ir pieejams 4G+ pieslēgums. Pagaidām šis izskatās pēc tāda kārtējā LMT mārketinga bla bla bla, kas mēģina cīnīties ar Bites bla bla bla. 😉

Cerams, ka pāriešana uz 4G+ notiks tajos punktos, kur šobrīd ir vislielākais lietotāju skaits, kas grauj LMT 4G zibenīgo ātrumu un pakalpojuma spožo tēlu.

4 thoughts on “LMT ievieš 4G+ jeb LTE Advanced

 1. hronists

  ņemot vērā internātos izskanējušo, ka 4G+ pašlaik atbalsta tieši divi telefoni, no tā, ka LMT ieviesīs 4G+ daudziem (arī tev) vismaz tuvākā gada laikā nebūs ne silts, ne auksts. pie tam es (pie viena atzīšos, ka tehnisko aprakstu es neesmu lasījis) tā īsti neredzu kā gan 4G+ varēs atslogot tīklu, ja klientu iekārtas vienas frekvences vietā izmantos divas. it īpaši vietās kur esošos kanālus ir aizsituši esošie klienti. tb tur jau viss tāpat ir pilns un neba šīs divas frekvences būs blakus joslās/diapazonos.

  es drīzāk uzdotu jautājumu vai un kad sāks izmantot 800MHz frekvences. tas palīdzētu laukos dzīvojošajiem, kam torņi tik tālu, ka 1.8-2GHz līdz šamiem nemaz nenonāk.

  Atbildēt
 2. None

  Klau, bet tā jaunā papildfrekvence ir kurš “Band”? Cik noprotu, tad esošais LTE pārklājums ir Band 3, no iepriekš rakstītā nojaušams, ka 800 MHz ir nākotne – tātad, band 20 vēl mums nav, tad atliek tikai Band 7? Lūdzu apstipriniet, ka patlaban LMT LTE Advanced ir Band 3 un Band 7 kombinācija, citādi sajukšu prātā :((((

  Atbildēt
 3. Mr. Serge

  Vispār jau pavisam akurāt labi ir zināms, ka divi vienīgie LMT 4G+ raidītāji, kas šobrīd darbojas, atrodas uz Dienvidu tilta.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *