Iepirkumi e-pastā bez maksas – iepirkumi24.lv

Kaspars iesūtīja saiti uz jaunu bezmaksas servisu – iepirkumi24.lv.

Iepirkumi 24

Pakalpojuma būtība ir gaužām vienkārša. Katru dienu dažādas valsts iestādes rīko iepirkumu konkursus un tos publicē Iepirkumu uzraudzības biroja lapā. Visi interesenti dodas uz šo lapu, lai uzzinātu vai nav nopublicēts kāds interesants konkurss, kurā varētu piedalīties. Puiši ir izdomājuši šo procesu atvieglot.

Lai arī eksistē līdzīgi pakalpojumi, kas piedāvā saņemt apkopotu informāciju par iepirkumiem e-pastā, tie ir par maksu. Tāpēc iepirkumi24.lv ir pirmais šāda veida serviss, kas šo pakalpojumu nodrošina bez maksas un izceļas ar lietotājam draudzīgu un vienkāršu saskarni.

Iepirkumi24.lv ir īpaši pielāgots mūsdienu mobilajām ierīcēm un pārlūkiem, kas ļauj sekot līdzi jaunākajiem sludinājumiem arī ārpus darba telpām un jebkurā laikā. Iepirkumi ir sadalīti vairāk kā 20 tautsaimniecības nozarēs, ļaujot apmeklētājiem pierakstīties uz sludinājumu saņemšanu tikai par sev interesējošām nozarēm. Lai atvieglotu sekošanu konkrētām nozarēm, blakus to nosaukumiem ir norādīts šodien publicēto sludinājumu skaits.

Izskatās aptuveni šādi.

Pievienot e-pastu

7 thoughts on “Iepirkumi e-pastā bez maksas – iepirkumi24.lv

 1. Renārs

  Jau daudzus gadus maksāju par iepirkumi.lv pakalpojumiem. Nesaprotu, kur šajā iepirkumi24.lv ir biznesa ideja?
  Šobrīd plāns ir līdz Iepirkumi.lv abonomenta beigām salīdzināt abus pakalpojumus, un tad izvēlēties to, kas ir lētāks. 🙂

  Atbildēt
 2. arvix

  kā 1. mīnusu varu minēt to ka ziņas ir tikai no IUB.gov.lv.. Bet daudzi konkursi tur netiek publicēti (tie tiek publicēti iestāžu mājaspalās).. Līdzarto IUB mājaslapu arī var pašam ik pa laikam nočekot…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *