LTV, TV3 un LNT tiešraides internetā

Pavisam nejauši uzzināju, ka TV3 kopš kaut kāda laika piedāvā arī savu raidījumu tiešraides internetā. Ilgu laiku varēja noskatīties tikai raidījumu ierakstus. Tā kā īsti nesapratu pēc cik ilga laika tie parādās, tad parasti atmetu ar roku šai lapai. Jā, es zinu, ka esmu izlaidies, jo Lattelecom.TV lapa šajā ziņā pacēla standartu latiņu pie kuras ātri pieradu. Bet bija viens liels trūkums dēļ tā, ka Lattelecom.TV nepiedāvāja TV3 kanālu kā sugu, jo viņi nespēja vienoties par naudas lietām – viens grib, lai maksā par to par ko citi nemaksā, bet otrs negrib maksāt par to, ko citi saņem bez maksas. 😉

TV3Play.lv

Šodien izdomāju notestēt TV3 tiešraidi. Iegāju lapā un ieraudzīju, ka tiek piedāvāta arī LNT tiešraide. Pārsteiguma mirklī izskrēju cauri visiem atmiņas blokiem un notīrot putekļus atcerējos, ka kanālu LNT taču pārdeva un tagad abi ar TV3 ir zem viena jumta. Šajā mirklī novērtēju to cik labi, ka LNT pārdeva, jo tas man kā lietotājam piedāvā zināmu labumu. Varbūt īslaicīgu, bet šajā mirklī es jūtos labi.

Nedaudz papriecājos par TV3 ziņām un pēc tam gribēju pārslēgties uz LNT. Te nu sākās brīnumi.

LNT tiešraide TV3Play.lv

Manā priekšā pavērās šāds skats. Ielāde notika mūžīgi. Vienā mirklī, kad apnika pārlādēt lapu, es domāju paskatīties TV3, jo, ja reiz man negrib rādīt LNT, tad var taču apskatīties TV3. Nospiežot pogu ieraudzīju šo jauku paziņojumu.

TV3Play TV3 tiešraide

Atgriežoties sākuma lapā, pazuda skaistā ikoniņa ar TV3 tiešraidi. Nedaudz sabēdājos, ka viņiem kaut kas nobrucis vai serveri netur slodzi. Tā nu man arī beidzās šīs dienas mēģinājums noskatīties TV3 tiešraidi un nepiepildījās uz mirkli pazibējusī cerība noskatīties LNT ziņas.

Gribēju uzjautāt, kur Tu skaties LTV, TV3 un LNT tiešraides?

Var nekautrēties un teikt, la ltc.tv lapā ar bezmaksas “izmēģinājuma” versiju. Es tā pats darīju pēc tam, kad sapratu, ka man ir psiholoģiska barjera. Tā kā tradicionālo TV skatos reti un piedāvātajā interneta tv klāstā nav nekā prātīga, tad maksāt par to arī neredzu jēgu.

Atzīšos gan, ka pirms kāda laika, kad bija “iepazīšanās” akcija un mēneša maksa bija pusotrs lats, tad šo iespēju izmantoju. Pēc tam apdomājot savu rīcību sapratu, ka man ir noteikts slieksnis šādām izklaidēm un tīri psiholoģiski nespēju maksāt vairāk par 1.5Ls/mēnesī. Piemēram, ja būtu iespēja skatīties ar laiku ierobežoto versiju, kas maksātu teiksim 1-1.5Ls, tad es to izmantotu. Teiksim 20h maksātu 1Ls, kas būtu laika limits pēc kura serviss paprasītu papildus samaksu. Pieļauju domu, ka lielākā daļa lietotāju pat mazāk laika patērē TV skatīšanai internetā. Šādā veidā varētu gūt divus labumus – cilvēki kontrolētu sava TV skatīšanās paradumus, bet attiecīgais serviss palielinātu lietotāju bāzi un iekasētu naudu.

41 thoughts on “LTV, TV3 un LNT tiešraides internetā

 1. Simeons

  nekad nav bijušas problēmas ar TV3play (izņemot reizi, kad viens links veda ne uz to raidījumu). skatos gan uz W764, gan Debian7-32, visur aktuālais FF ar aktuālo Adobe Flash

  tiešraides gan neskatos, jo ir LTC interaktīvā TV

  Atbildēt
 2. Mr. Serge

  Ha ha ha. Fināls ar spriedumiem par TV skatīšanās laika ierobežošanu jūzeriem ir episks. Nevienai no iesaistītajām pusēm tas nav izdevīgi. Jūzeris grib skatīties forever, reklāmdevējs grib rādīt forever, TV kanāla saimnieks grib translēt forever, valsts grib iekasēt no TV kanāla saimnieka, lai tas translē forever. Šai ķēdītē nav neviena posma, kas vēlētos ierobežojumus.

  Atbildēt
 3. piraats, episkais

  O, precīzi!

  Man arī ir barjera maksāt par TV, jo tv kā sugu neciešu un neizmantoju… TV (atkal jau netā protams) tiešraides makšķerēju tikai tad, kad ir kādas hokejas spēles ar Latvijas komandām. Par pārējo neliekos ne zinis, ir kaut kādas te weblapas, kur ir kaudze ar krievu/slāvu utt kanāliem strīmi, tāpat neskatos, jo tas galīgi neinteresē.

  Atbildēt
 4. Neonz

  Tiešraides tur ir pieejamas tikai noteiktiem raidījumiem, piem. hokejam, bet ne piem. filmām. Drošvien kamēr slēgājies, tiešraides beidzās.

  Atbildēt
 5. Neonz

  Bet, atbildod uz boldo jautājumu īsi – neskatos. Garāk – kad ir interesējošais hokejs vai futbols, tad ķeru un meklēju.

  Atbildēt
 6. karuuzo

  Kas ir LNT 😀 Faktiski, kopš Discovery un TopGear ir brīvi pieejams youtubē, neredzu jēgu televizoram. Kompī ir TV karte, kurā uzstellēti cik tur tie par brīvu pieejami TV kanāli, bet ar stellēšanu visa TV epopeja beidzās 🙂

  m

  Atbildēt
 7. Ivars

  Tā ka man ir interaktīvā, tad internetā skatos ne gluži katru dienu, bet tā ka ir man pieslēgts optika 3, tad man internet tv ir pa velti un izmantoju, lai neko nepalaistu garām, piemēram pa viasat sport baltic iet kāds mač un paralēli skatos piemēram Ltv panorāmu!
  Bet tā ka zinām ka ar ātriem soļiem sāk uzplaukt torrent televīzija, tad nav vairs probleēma redzēt arī tv3 tiešraidi pilnībā
  Iekopēšu dažus no saitiem, kur var skatīties Lv kanālus caur torrent tv
  http://tvkanali.ucoz.lv/
  http://www.tvid.us/

  Atbildēt
 8. Splinter

  Šķiet, TV3 tiešraidēs rāda tikai konkrētus raidījumus. Piemēram, skatījos Koru karus un pēc raidījuma TV3 atslēdzās. Pie tam, tiešraide nemitīgi karas, ik pa laikam, diezgan bieži jāpārlādē.

  Atbildēt
 9. suuu

  Es skatījos kaut kādu atkārtojumu lnt lapā un tur pēc katras pārtīšanas bija jānoskatās VIENA UN TA pati 30 sec reklāma, nospļavos un devos prom.

  Atbildēt
 10. Ivars

  Nu ir noticis progress, beidzot Lattelecom internet tv sākuši piedāvāt arī tv3 un tv6 pilnās tiešraides un ja tev ir interaktīvā tv un optika sākot no 100 Mbit, tad tev šie kanāli būs bezmaksas, ielogojies un viss notiek!
  http://www.lattelecom.tv/

  Atbildēt
 11. Tvplaysirmesls

  Pedeja laika tvplay ir huinja ei no kuras ierices datora gribi leni lade bilde uzkaras un besakarigas reklamas paris minusu garuma ik pec 5minutem viss slikti.

  Atbildēt
 12. iVETA Hartmane

  lABDIEN VISU LAIKU SKATIJOS SERIALUS TVPLAY JO TIESRAIDE NEVARU REDZET BET TAGAD TVPLAY NEVARU REZET SERIALU DEBESU ASARAS VINU NEPARRAIDA KAPEC?

  Atbildēt
    1. lietotajstv

     http://bezmaksastv.blogspot.com
     skatīties tiešsaistē, interneta TV, tiešsaistes TV, tiešraides, tiešsaistes TV kanālus, pirmo straumējošo televīziju

     Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *