93 thoughts on “Lattelecom.tv palaists tautās

 1. coolynx Raksta autors

  quesar, Flash ir pateicīgs ar to, ka Latvijā tas ir 98% lietotāju + nodrošina spied un skaties, neko neinstalējot + tam ir DRM atbalsts, kas patīk satura turētājiem.

  Citām aplikācijām/platformām ir problēmas ar kādu no šiem punktiem. Ja ir ieteikumi par kādu labu platformu, kas ir labāka par Flash, tad padod ziņu.

  Atbildēt
 2. kas

  Man ir IZZI kabelis, kur no 55 kanālis 54 ir sadirsti krievu valodā. Paskatot šito secināju, ka manām tv vajadzībām pietiktu ar anglisko Sony Enterntainment, kur rāda visādu seriālu re-runus…

  Man jau patika, tik gribās atkal to lietot ne tam, kam tas paredzēts – skatīties uz parasta TV ar kaut kādu kastīti. Atslēvārds tam visam ir – lēti – lai būtu lēti, man kā santīm-pis*jam… 🙂

  Atbildēt
 3. coolynx Raksta autors

  TDz, atradu laikam.
  FF4 ar Flash 10.2.159.1
  IE8 ar Flash 10.2.153.1

  Pārlūki ir ok. Jautājums – kādi citi procesi paralēli varētu apēst procesora jaudu? Ja testos bija ok, tad jautājums līdz kuram datumam bija ok un kads sākās problēmas – šodien?

  Atbildēt
 4. Anna

  Kļūda 112: Pēc lietotājvārda/e–pasta atrastas vairākas personas.

  Impossible. Epasts tāds pats kā šim komentāram. 🙂

  Atbildēt
 5. endrju

  Testa režīmā bija bez problēmām, ja neskaita skaņas nobīdi un relatīvi regulāro noraustīšanos uz sekundi, divām ik pa pāris minūtēm. Bet tagad autorizēties ir pat izaicinājums – tad nginx kļūda, tad bezgalīgi ielādē. Jautri, tauta drošvien slashdot-ojusi.

  P.S. Kas interesanti, man aizvakar telefoniski teica, ka laidīs gaisā 26. aprīlī.

  Atbildēt
 6. ezisxl

  @coolynx
  mazs (juridisks) padomiņš – http://www.lattelecom.tv/akcijas/ielugums3 ‘atmazkas’ teksts ir nedaudz neprecīzs “Ievadot e-pasta adresi un spiežot pogu _reģistrēties_ ..” a tur ir tikai poga “PIETEIKTIES”, attiecīgi atmazka (juridiski) nav spēkā 😛

  Atbildēt
 7. Jautājums

  Vēljoprojām ir aktīvs tas divu nedēļu testa periods? Un tad man jāreģistrējas tur, kur jāraksta tikai e-pasts vai uzreiz Mans Lattelecom?

  Atbildēt
 8. coolynx Raksta autors

  Jautājums: 2011.04.18, jāraksta e-pasts – Mans Lattelecom konts tiks automātiski uzģenerēts un informācija nosūtīta uz e-pastu.

  Atbildēt
 9. coolynx Raksta autors

  Anna, nosūtīju, padošu ziņu, kad būs risinājums.

  ezisxl, paldies par mazo juridisko padomiņu. 🙂

  endrju, nevar būt.

  NezinKas, šobrīd arī neviens neteiks gala cenu, jo piedāvājums būs labs. Valoda būs viena – krievu kanāliem krievu, citiem oriģinālā – angļu vai vācu.

  Par iespējām var balsot šeit: http://idejas.lattelecom.tv/

  Atbildēt
 10. iewz

  Ideja protams lieliska.. bet kas ir merkjauditorija, kura skatisies regulaari? Tiem kam majas TV, dekoderis utt? Nee. Tie kas testa peec uz datora paastiisies, bet tapat lures teljuku? Visdrizak.. Es ka arpus LV esoshs Latvijas pilsonis nesaprotu.. kapec sho prieku/iespeeju/utt par maksu nav iespejams izmantot pilsoniem arpus LV? Nesaprotu.. Kads tam ir iemesls, ka “only LV interneta lietotajiem” .. :/

  Atbildēt
 11. Intruder

  Kaut kas ar to autorizāciju nogāja greizi….

  Mans LTK paroli protams neatcerējos –> pieprasīju atgādinājumu –> dabūju paroli, ievadot atsūtīto paroli nobloķējā Mans LTk kontu 🙂

  Help failos rakstīts ka īslaicīgi (tipa 5 min), bet tomēr jau stundas 5 statuss nemainīngs – konts bloķēts 🙂

  Atbildēt
 12. coolynx Raksta autors

  Intruder, nosūti e-pastu uz lattelecom @ lattelecom.lv vai uzzvani uz 177, atkarībā no tā kā ērtāk un pasaki, ka Mans Lattelecom konts nobloķēts. Viņi strādā 24h un nomainīs paroli/atbloķēs.

  Atbildēt
 13. coolynx Raksta autors

  iewz, iesaku neklusēt un nobalsot par šīm lietām http://idejas.lattelecom.tv/
  Varbūt, ka kopā izdodas kaut ko realizēt. 🙂

  Atbildēt
 14. endrju

  coolynx, kas tieši no manis minētā nevar būt? visu, ko rakstīju, pats savām acīm/ausīm piedzīvoju. pieļauju, ka runa ir par punktu B:

  a) lai gan internets abās vietās, kur testēju ir max 100mbps (ar 30/50mbps garantēto) un solīdu latency, raustīšanās notiek, precīzāk sakot, ieķeras bilde uz sekundi, divām un tad pats atsākas. nevienā citā streaming saitā (youtube, vimeno, et cetera) tā nenotiek. čekoju gan ar laptopu, gan stacionāro. varbūt cache par mazu, – ir kāda iespēja pašam nokonfigurēt?

  b) vienīgais, ko pieļauju, ka skaņas atpalikšanas problēmas varētu būt lokālas, jo arī dažos citos flash saitos (tiesa, ne youtube – tur viss ok) arī skaņai ir nobīde, tomēr skatoties idejas.lattelecom.tv, redzams, ka neesmu vienīgais, kam skaņa atpaliek vai skrien. katrā ziņā starpība ir maza, ap 200-250ms, bet jūtama;

  c) nginx kļūdai nepaņēmu screenshotu, bet bija un pēc tam refreshot varēja bezjēgā kādas minūtes 4 – vispār saitu nelādēja. aizgāju uzpīpēt, atnācu, viss aizgāja.

  d) klientu telefonsarunas lattelecom ieraksta (vismaz tā apgalvo pirms sarunas); man speciāli lika uzgaidīt, kad interesējos par lattelecom.tv, līdz sniedza atbildi, ka gaisā laišanas datums būs 26. aprīlis, ne 18. Bet pozitīvi, ka ātrāk!

  Atbildēt
 15. Aux

  iPad/iPhone miletajiem – html5 versijas nekad nebus, jo html5 neatbalsta streaming. Pofig uz drm, pofig uz visu citu, bet bez striminga nav online tv. Perciet androidus.

  Atbildēt
 16. Hm

  Lattelecom.tv man ir ikdienā nelietojams, jo katru reizi atverot lapu ir pa jaunu jāievada lietotājvārds un parole, turklāt autocomplete tajos lauciņos nestrādā. Nu i nahuj tādu tv, kur visu laiku kaut kas manuāli jāievada, lai pāris minūtes paskatītos.

  Atbildēt
 17. Hm

  Tas ir, ne burtiski KATRU reizi atverot lapu, vienkārši trūkst ķeksīša “Atcerēties mani” un trūkst autocomplete iespējas, un tas manā skatījumā pamatīgi sabojā visu pasākumu.

  Atbildēt
 18. coolynx Raksta autors

  Hm, tad atbalsti un balso par šo fīču
  http://idejas.lattelecom.tv/forums/110383-general/suggestions/1736851-ieviest-atcer-ties-mani-eks-ti-lai-nav-katru-r?ref=title

  Atbildēt
 19. KKK

  coolynx: 2011.04.19 @ 08:13:53

  Hm, tad atbalsti un balso par šo fīču
  http://idejas.lattelecom.tv/fo.....?ref=title

  Uzliec FF vai citos pārlūkos atcerēties paroli un viss oki!

  Atbildēt
 20. KakTusss

  Tiem, kam avarē Flash spraudnis: noņemiet hardware akcelerāciju. Ieejam kaut vai YouTube, paņemam pirmo pa rokai pagadījušos video, labo pogu virsū>settings>pirmais tabs un izņemam ķeksi pie HW akcelerācijas.

  CLX, ja Tu piedalījies: kāpē tikai LTC lapā krešo šitā akcelerācija?????

  Atbildēt
 21. core

  Patestēt var bet maksāt par to nekad :).
  Man pietiek ar SAT TV a šitais ir tikai kā kārtēja fiška kompī.
  Ideja laba bet tai pamatā nav peļņas. Ja LTC to dos saviem klientiem un uzturēs
  par frei tad tas būs LTC servisa uzlabojums.

  Atbildēt
 22. budzis

  coolynx, nu tas jusu flash players ari ir tikai aplikacija, kas sanem straumejumu… Bet tas “aplikacija” ir varen rijiga – P4 2.2 zemja kvalitate strada ar ~80% noslodzi, bet augstaja raustishanas ir vienkarsi briesmiga. Lidzigi ir, piemeram, ar FLV, ko atskanjo visi tie vebiskie flash atskanjotaji, kamer FLV ar VLC atskanojot netere datora resursus vairak par jebkuru AVi (10-20% attiecigam bildes izmeram, protams).

  Varbut labak nemiet un uztaisiet savu aplikaciju, kaut uz VLC bazes, nevis tikai caur webu?

  Atbildēt
 23. coolynx Raksta autors

  budzis, joks ir izmaksās un uzturēšanā. Aplikācija ir sarežģītāks un daudz dārgāks produkts, lai to laistu tautās un saprastu, ka to lietos labi, ja 10% no lietotājiem. Pārlūku bāzēts risinājums ir vieglāk pārvarams lielām masām. Lielākā daļa cilvēku TV skatās reizi dienā uz 5 minūtēm. Ja šiem cilvēkiem būs kaut kas jāinstalē vai jādara, tad viņi labāk izvēlēsies kādu citu risinājumu.

  Aplikācija kaut kad būs, ja zināsim tirgus kapacitāti un tos 80% lietotājus, kuriem pietiek ar web bāzētu risinājumu, tad skatīsimies vai atlikušajiem 20% atmaksājas izstrādāt aplikāciju un cik viņi būs gatavi maksāt par šo fīču.

  Atbildēt
 24. Knaģis

  Es jau vēljoprojām ilgojos, ka kāds šāds saits izmantotu kaut ko līdzīgu Microsoft bīdītajam Adaptive Streaming (http://www.iis.net/download/SmoothStreaming). Tā pārslēgšanās starp izšķirtspējām, katru reizi no jauna buferēšanās, pauzes…

  Bet par streaming nevis uz Flash bet uz ko citu – gan jau ka tas pats Flash saņem to stream-u no konkrētas adreses – nav vēlmes pētīt, bet vai tad nevar to pašu streamu iebarot jebkurai citai aplikācijai?

  Atbildēt
 25. sdfsdf

  Kanālu izvēle neapmierina.
  Nekā jēdzīga tur nav.
  Nav iespēja izvēlēties valodu kādā skatīties.
  Sviests.
  iTV ir tāda iespēja, a skatoties uz datora nav.
  Pfff.
  Ilgāk lūrot skaņa neiet sinhroni ar bildi.
  Te gan es saprotu nabaga LTC. Tā ir pamatīga problēma kuru nav nemaz tik vienkārši atrisināt.

  Atbildēt
 26. Snorkels

  Esmu palietojis pakalpojumu un ir tā pati problēma kas endrju, strīms vienk dažreiz pazūd uz sekundi un tad iet tālāk. Iepriekš izmantoju iespēju skatīties lattelecom strīmus ar VLC – tur bija tā pati problēma.

  Arī skaņas nobīdes pastāv.

  Nav jau daudzi noteikti kas skatās uz mac – bet būtu jauki pielikt atblastu infrasarkanai pultij !

  Tad vēl nav iespējams dažreiz pārdzīt apakšējo programmu uz nākamo dienu – tuvojoties vakaram. Un malā programma pati nepārlādējās – t.i. nav aktuālie raidījumi bez refresh.

  Atbildēt
 27. endrju

  coolynx, vakar, tieši pēc komentāra uzrakstīšanas, ieslēdzu LNT un bija kā aprakstīju. Ko vēl ievēroju – pēc katras ieķeršanās (šoreiz pat 1x bija uz 4sec!!!) skaņas nobīde bija daudz lielāka. Nospiežot refresh nobīde parastie 200-250ms. Tā kā vakar tas bija LNT. Parasti skatos tikai LTV1, trešdienās, un tad notiek tas pats. Neesmu skatījies citus kanālus, varbūt citos arī tā ir.

  Būtu kaut kāds triviāls softs (nezinu tādu, neesmu lietojis) ar ko desktopu video ierakstīt, varētu nodemonstrēt, jo tā raustīšanās notiek vienmēr, kad skatos. Pie tam, kā jau teicu, ar 2 dažādiem datoriem, 2 dažādiem isp.

  Atbildēt
 28. JX

  Testēšana uz urrā palaidās. Snūkeru pa Eirosportu HD režīmā uz urrā rāda ar manu 4mbs Apollo pieslēgumu (uz Win7 / FireFox4). Ceru ka ar Discovery Science būs tā pat.

  Jautājums tik kā (par cik naudiņām) to skatīties pēc divām testa nedēļām? Esmu Apollo ineta lietotājs.

  Atbildēt
 29. Krist2ps

  Tas, iespējams bija domāts HQ = High Quality ((:

  Bet runājot par to, vai man nekas nekrašo un darbojas kā vajag, tad teikšu – jā, viss kā gāja, tā arī iet bez problēmām. Skatīties var. Patiešām arī liels pārsteigums bija tieši TV3 parādīšanās pie Lattelecom.TV apvāršņiem, jo, tas bija vienīgais kanāls, kura tur līdz šim nebija. Tas par mūsu pašu TV kanāliem, nerunājot par tiem parējiem 15+ kanāliem.

  Atbildēt
 30. Getting Started

  Pašvaka kanālu izvēle, joprojām būtu gatavs par saprātīgu naudu skatīties kvalitatīvus sporta kanālus: Sky, Viasat sport, NTV Sport, ESPN, tomēr rādās, ka Latvijā neviens nav gatavs tādus pārdot.

  Atbildēt
 31. wildd

  Jau testēšanas laikā tā bija, un skatos ka tagad nekas nav manījies, varbūt kaut kas līdzīgs kā dažiem kas te jau rakstīja, brīžiem ir tāda sajūta itkā būtu low FPS (gan HQ, gan LQ), diezgan kaitinoši, bet nu to norakstu uz kakaino flash kā tādu. Kas gan interesanti, atslēdzot HW acceleration video sāk iet pilnīgi normāli, tiesa izskatās kaut kāds graudaināks. Nets 100mbit, pc 2gb ram, 2.2ghz cpu, un arī skatoties youtube full hd video viss iet plūdeni bez problēmām. Tā ka daļēji mby vaina ir ne tikai kakainajā flash, bet kkur arii ltc galā. Nezinu. Darbā gan mēģināju, un tur viss gāja plūdeni, lai gan pc iespējams nedaudz švakāks un nets arī krietni īsāks.

  Atbildēt
 32. micro

  Man ar Ekonomisko mājas DSLu viss strādā normāli, ja paralēli netiek nekas darīts. Es saprotu, ka viss ir bez raustīšanās, ja ir vismaz 1 Mbps lejup brīvs; pie 500 Kbps sāk nedaudz raustīties; pie ~ 350 Kbps + vēl bilde sāk atpalikt no skaņas. Bet, ja kanāls ir brīvs, tad o.k.

  Man ļoti iepriecināja RTL iekļaušana. Vēl gribētu PRO7 un kādu franču kanālu, citādu tie angļi jau aknās sēž!

  Ja būs jēdzīga kanālu izvēle un pieņemama cena, tad nāksies pārslēgt interneta pieslēgumu uz jaudīgāku. Feini būtu, ja kanālus varētu abonēt pa vienam – tad varētu savāk tieši sev vēlamo paku! 🙂

  Par filmu sadaļu – vēl neesmu izmantojis, bet domāju, ka liels pluss būtu filmas (jo īpaši multenes) latviešu valodā – mani bebji priecātos, un es arī par mieru mājās. Citādi tas, kas tur ir pieejams angļu valodā, ir pieejams arī torrentos bez maksas.

  Atbildēt
 33. hmm

  Vai ltc komplektā nepievienotu arī latvijas proxy? Tā cilvēki likumīgi skatītos LiTV. I nebūtu problēmu par to ka ārzemnieki 😀

  Atbildēt
 34. Juris

  Kas ir apakša – Flash vai kas cits man personīgi pofig. Bet runa par 98% – ir mantra kurai nav nekādas jēgas. 98% Flash – ir uz datoriem. TV – Flash nav, uz spēļu konsoliem – nav, uz mobiliem telefoniem – nav , media centros – nav. Saliec visu kopā – un tev vairs nebūs 98 procenti, bēt daudz-daudz mazāk.

  Bet skatities TV uz PC – ir visneērtākais veids kādu var izdomat. iPad un iPhone plus – tas ir mobils, TV ar media centru – tas ir liels un to var parvaldīt ar TV remote. Stacionars vai portativs dators – tas nav pietiekoši liels, lai pārslēgt kanālu ir nepieciešama pele, un nav arī pietiekoši mobils.

  Nevajag neko izgudrot – jaskatas uz NETFLIX – Xbox, PS3, Wii, iPad, iPhone, visi media centri (XBMC, Plex un t.t.)- un tikai pēc tam web pārlūki. Un nav problēmu ar DRM un instalāciju. Vieglāk vienu reizi uzinstalēt appu, neka čakarēties ar pārlūku, peli pie tv, flashu un 98 proca noslodzi. Bet – 98 procentiem – lai ir Flash.

  Atbildēt
 35. Tm

  Vai tiešām izmēģinot vajadzētu parādīties —> Izvelēto TV kanālu var noskatīties tikai abonējot TV kanālu paku.
  Pakas cena: Ls 4.90/mēnesī.

  Atbildēt
 36. miers

  Pievienojos to pulciņam, kuriem rautsās tā televīzijas padarīšana. Neregulāri un bieži, bez kādām acīm redzamām likumsakarībām netiek parādīti vairāki kadri.

  Atbildēt
 37. endrju

  Khh, manu “ideju” idzēsa un atbildēja “Pārslēdz kvalitāti (LQ uz HQ vai otrādi) – atjaunosies straumējums un ar skaņu viss būs kārtībā”. Protams, ko tad es ik pa pāris minūtēm visu laiku slēgāšu lq/hq? Tad jau es nevaru ne brīdi atiet no datora (dīvānā, piemēram). Pie tam, kamēr pārslēgšos, tikmēr palaidīšu kaut ko garām, kaut sekundi. Nu kas tas par risinājumu?!?

  Atbildēt
 38. endrju

  Huh, TM, kur izrāva Ls 4.90/m? Es kaut kur tiku Ls 3.00/m redzējis. Katrā ziņā, ja problēmas (nevis ieteikumi) netiek atrisināti un cena tiešām 5ls/m (mani, piemēram, interesē tikai viens kanāls), tad jau labāk risināt to citādi – ar publiskajiem stream vai palaist privāti no kāda kolēģa. Žēl.

  Atbildēt
 39. coolynx Raksta autors

  Tm, Tu esi pieteicies, bet neesi apstiprinājis reģistrāciju. Šādam logam gan nevajadzēja parādīties – gļuks.

  Atbildēt
 40. coolynx Raksta autors

  Tm, izskatās, ka esi ievadījis vienu e-pastu un izveidojis jaunu lietotāju, kuru neesi apstiprinājis, tad autorizējies ar citu lietotāju.

  Atbildēt
 41. coolynx Raksta autors

  Juris, aiziesim iedzert alu, tad parādīšu uz pirkstiem – kāpēc tās jaukās aplikācijas ir ekonomiski neizdevīgas Latvijas apstākļos. 🙂

  Atbildēt
 42. coolynx Raksta autors

  Anna, tur atradām kļūdu, kas tika uzreiz novērsta, bet tā kā izlīda ārā vēl dažādas variācijas, tad atrisinājām sākumā tās, lai mazinātu problēmas citiem jaunajiem lietotājiem.

  Šodien vakarā būtu jābūt labojumam, kas atrisinās problēmas visām iespējamām šobrīd apzinātām variācijām. Būs e-pasts ar informāciju, ko darīt tālāk.

  Atbildēt
 43. Verdi

  Nu ekonomiski neizdevīgs jau ir arī šis ;). Cik tur jau ir ieguldīts un vai tad tiešām to kādreiz kāds nopietni domā atpelnīt?

  Atbildēt
 44. Kirurgs

  Baigi incetu kas tu ir apaksa 🙂 Cik sapratu, tur ir linux + ??? 🙂
  Vispar liekas visai erti, ar abonesanu es gan nesteigtos, telluks tomer ir telluks, it seviski ja ir digitalais pieejams, tad sis neta liekas tads nu tipa nevajadzigs 🙂
  Anyhow gljukus, iznjemot seit pat atrunato noraustisanos par x sekundem, neieveroju, pielauju ka daudz so nelieto, tapec puslidz normali iet.
  HQ rezima lurot snookeri ap 400-650KB/sec…

  Atbildēt
 45. gustavs

  skatos jau kādus 2 mēnešis. pagaidām izsktās, ka šis būs primārais TV avots. Jāpiebilst, ka parastais tv nav mājas un ka mājas ir optika.

  kas saistās ar to mazo noraustīšanos – galīgi po.

  jā, skaņa nopbīdās no bildes, bet tākā pārsvarā skatījos hoķi, tad tas netraucēja + arī bija par velti 🙂

  sarunu raidījumus gan stulbāk skatīties 😐

  Atbildēt
 46. braals

  lieku lielas cerības uz šo padarīšanu, jo īsti nevaru vēl izvēlēties kuru Tv pakalpojumu sniedzēju izmantot. ērtāk būtu šis, ja vien būtu arī atsevišķu kanālu izvēle, tad vispār ideāli.

  pagaidām ‘testēju’ jau aptuveni divus mēnešus, jūtos apmierināts, ir novērotas arī skaņu nobīdes, bet atslēdzot HW Acceleration šams pazūd, lai gan bilde uzreiz sāk nedaudz raustīties. attiecīgi citos resursos, kur tiek izmantots flash nav novērots.

  žēl tik, ka tv6 nav pielikts ‘testēšanai’ gluži kā tv3, jo cik noprotu, tad tv3 arī bija maksas kanāls jau.

  Atbildēt
 47. Joe

  Pakalpojums liekas labs.
  Parasti no netbook izvelos LQ, lai samazinatu raustisanos, ok iespejams pc lieta.

  Sodien ieproveju un patika iespeja uz Galaxy S skatities. LQ un ne fullscreen ir ok.

  Atbildēt
 48. procesors

  Joprojām tracina tas, ka izmantojot mobilo internetu sēžot pilsētas (Rīga) centrā pasaka, ka es esot no nepareizās valsts.

  Atbildēt
 49. Verdi

  Es gandrīz vai būtu gatavs naudu likt, ka neatpelnīsies 😉 Tirgus vienkārši par mazu. Filmas un sportu skatīties tomēr ir labāk uz lielā ekrāna un tas ļaužu skaits, kas izvēlēsies šo par prināro TV vai būs gatavi maksāt, lai izmantotu šad un tad ir nepietiekams. Tas ir tas pats, kas ar visiem citiem šādiem projektiem. Lai šāds masu pakalpojums atpelnītos, ir jāpaņem visi lietotāji, kā tas ir, piemēram, draugiem gadījumā. Ja godīgi parēķinās tās dzelžu kaudzes amortizāciju, DC izmaksas, cilvēku darbu, e.t.c, tad nekas pozitīvs tur galā nerādīsies.

  Atbildēt
 50. coolynx Raksta autors

  Verdi, davaj deram. Uz vienu konjaka pudeli, ko? 🙂

  Piemēram, kā šīs derības:
  http://pods.lv/2010/04/15/10minuteslv_-_mana_kafijas_pauze/

  Atbildēt
 51. Verdi

  Nu nedrīkst jau laikam atkāpties 😉
  Tad saderam arī. Tā kā pavisam korekti sarēķināt neizdosies, tad paļaušos uz Tavu iekšējo sajūtu par projekta finansiālo veiksmi uz, teiksim, 1.septembri. Investīcijas jau, protams, ka vēl nebūs sākušas atmaksāties, bet tekošajiem izdevumiem jau vajadzētu sākt segties.
  Tātad – ja projekts jau sedz savas tekošās izmaksas uz 1. septembri, tad konjaks no manis. Ja uzskati, ka 1. septembris ir pārāk tuvs datums, tad varam arī uz nākamā gada 1. janvāri likt termiņu.
  btw, es laikam pat nebēdāšos, ja zaudēšu. Tas nozīmēs, ka ir šādiem projektiem nākotne arī tik mazā tirgū, kā Latvija. Pats gan naudu par iespēju skatīties TV datorā nemaksāšu.

  Atbildēt
 52. Splinter

  Verdi, tad skaidrs – līkop! :)) Par derību noteikumiem vēl jāvienojas – par datumu, par konjaka zvaigznēm, u.c.. vēl, Verdi, + Tu varētu likt uz derībām, ka, tomēr, abonēsi TV gadījumā, ja zaudēsi. 🙂
  coolynx – es piedalos par šķīrējtiesnesi gan derībās, gan derību parāda distributionācijā, Tu tak zini! 😉 😀

  Atbildēt
 53. coolynx Raksta autors

  Verdi, 1.septembrī pilnīgi noteikti neizdosies pateikt cik veiksmīgs vai neveiksmīgs ir projekts.

  Tāpēc piedāvāju 2012.gada 1.februāri (laika posms no projekta palaišanas 2011.gada 18.aprīļa līdz 2011.gada 31.decembrim). Tad būs zināms vai esam izpildījuši uzstādīto 2011.gada mērķi šim projektam un ejam pēc plāna uz peļņas pusi, vai nē. Mērķa izpildi pateiks trešā puse.

  Kā mēs varam sakomunicēt, lai vienotos par detaļām?

  Atbildēt
 54. Verdi

  Lai būtu 1. februāris. Jūsu iekšēji uzstādītie meŗķi citiem gan nav īpaši interesanti. Sarunājam tā:
  – ja uz 1. februāri projekts sedz savas tekošās izmaksas, bet vēl nesedz investīcijas, tad ejam dzert alu un konjaku finansējam nepieciešamajā apjomā vadoties pēc apstākļiem,
  – ja uz 1. februāri projekts sedz savas tekošās izmaksas un ir sācis atpelnīt investīcijas pēc paredzētā grafika, tad dzeram alu un es lieku konjaku,
  – ja uz 1. februāri projekts nesedz savas tekošās izmaksas, tad dzeram alu un Tu liec konjaku.

  Par ciparu pareizību paļaujos uz Tevi un Tavu iekšējo sajūtu par to pareizību. Telekoms ir liels un grāmatvedība nav eksakta zinātne – tur vienmēr var atrast veidu kā vienas vai otras izmaksas attiecināt kā nu kuro reizi izdevīgāk, gluži tāpat ar ieņēmumiem.

  Manuprāt labs darījums – alu dzersim jebkurā gadījumā un šanse, ka būs arī konjaks ir lielāka nekā, ka nebūs.

  Atbildēt
 55. hvz

  Lattelecom izsenis ir paticis spēlēties ar dažādām web un saistītām tehnoloģijām. Un, cik šo procesu vēroju, parasti spēlēšanās līmenī tas viss arī paliek. Ieviesti ir pamatā tīri tehnoloģiskie risinājumi. Kā izgāšanās varam atcerēties visādus e-kioskus, apollo maksas raksti un mikromaksājumi, perc.lv, oto.lv un blogi.lv iepirkšana un iznīkšana, ass līdzīgi, plus nebeidzamās reorganizācijas.

  Atbildēt
 56. Jautriitis

  Heijā.

  Kas var palīdzēt ar proxi lai šo pasākumu varētu skatīt EE. Cik jāsamaksā par šādu super palīdzību? 🙂

  Atbildēt
 57. Jautājums

  Salīdzinoši ar kanālu skaitu nav lēts tas prieks, gan jau laiks rādīs cik konkurentspējīgs …
  Kāpēc nevar maksāt ar sms??

  Atbildēt
 58. Green

  Kaut kā cenas tomēr liekas palielas. 2.5ls/mēnesī vēl ir normāli, taču vairāk gan negribās maksāt par tv, ko varu skatīties tikai uz datora (par perversijām slēdzot pc klāt tv nav jēgas runāt). Tad jau izdevīgāk ir turpināt lietot tikai kabeļtelevīziju.

  Atbildēt
 59. Atbalss: Lattelecom interneta TV MacBook Air izloze | Pods.lv

 60. Atbalss: LTV, TV3 un LNT tiešraides internetā - Pods.lv | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *