Cietais disks par akcijas cenu

Šodien uzklikšķināju uz kolēģa atsūtītās saites un pēc raksta izlasīšanas pārskrēju pāri reklāmas baneriem. Tā kā es zinu, ka pirms dažām nedēļām Taizemē plūdos tika appludināta cieto disku sastāvdaļu ražotne, kas apstādināja cieto disku ražošanas procesu un radīja deficītu, tad man bija sportiska interese par to kā “staigā” cieto disku cenas. Loģiski, ka šādai reklāmai nespēju paiet garām, jo cena bija lieliska.

Starp reklāmu jūru pavīd iekšējā cietā diska reklāma par pieņemamu cenu.

Loģiski, ka ir vēlme noskaidrot, kas zem tās slēpjas. Domāts darīts – klikšķinu uz bildes.

Tālāk atveras jau e-veikala lapa, kurā ir pilnīgi cita cena, lai gan piedāvājums ir tas pats un par akcijas cenu.

Protams, zinot stāstu par plūdiem un problēmām ar atsevišķiem cietajiem diskiem, kļūst skaidrs kāpēc akcijas piedāvājums izskatās tik smieklīgi. Bet, ja ierindas cilvēks ieraudzītu šādu “čakarēšanu”, tad sāktu skaļi bļaut, ka viņu mēģina piekrāpt un uzvārīties. 😉

14 thoughts on “Cietais disks par akcijas cenu

 1. bush

  Var jau gadīties, ka mēs visi zinām, kā Latvijas internets ir pilns ar veciem reklāmbaneriem, kurus neviens nespringst atjaunot.

  Atbildēt
 2. xc

  Ne tikai reklāma, bet manuprāt arī informācijai Latvijas interneta veikalos nez kādēļ ir ļoti maza saikne ar realitāti konkrētajā veikalā. Citās zemēs tomēr nedaudz citādāk.

  Atbildēt
 3. Andron Mc

  Pēc idejas vairumbāzēm būtu jābūt buferim šādām problēmām. Bet nu mums jau ir tādas vairumbāzes…
  Man smīnu izraisa jau nosakums vien – ALSOgarantē.
  Ko viņi garantē? Ka nobankrotēs un pasūtīs visus dirst? Maina tik nosaukumus un priecājas. Droši vien ka par to naudu, ko vajadzētu turēt kontā rezervei, sapērkas Cayenus un X5.
  Vairumbāze? da nu…

  Atbildēt
 4. jēga

  Jā kāda jēga, sevišķi, ja šogad viņiem bija gļuks, kad 4 stundas varēja piekļūt jebkuram kontam neievadot paroli vispār!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *