Modes blogere tiek izdzīta no modes skates par aso mēlīti (video)

Vai atceries vēl ierakstu par latviešu blogerēm un drausmīgi skaisto kleitu? Modes blogere Agnese bija aizgājusi uz Rīgas modes nedēļas modes skati, bet tā kā viņa nebija akreditēta, tad ar apsardzes palīdzību tika izraidīta no zāles.

Gan bez preses akreditācijas, jo tā man pirmoreiz tika atteikta (hm, laikam kāds plakāts būs pie vainas), un tomēr. Putniņš pačukstēja, ka līdzīgu iemeslu dēļ melnajā sarakstā nokļuvusi arī Bez Tabu Stila Gundega Skudriņa. Gadās. Cerams, ka šim piemēram nesekos arī teātra režisori un pēkšņi neizmetīs no savas iestādes teātra kritiķus.

Nu, nelaiž visādas blogeres-žurnālistes tādos glaunos pasākumos, ko padarīsi.

RFW akreditācijas Kleinai nebija, jo tā tika atteikta. Žurnāliste pieļauj, ka tas noticis, jo viņa savā blogā atspoguļojusi ekspertu kritiskos viedokļus par RFW vizuālajiem materiāliem. Akreditācija tika atteikta arī citiem modes un stila žurnālistiem, liecina Ir.lv rīcībā esošās ziņas. ”Tas ir šokējoši – visi, kas uzraksta tā, kā ir, nevis slavina, ir nevēlami,” saka Kleina. Viņa savā nekā 10 gadus ilgajā žurnālistes praksē neko tamlīdzīgu nav piedzīvojusi.

Lifenews.lv rakstā ir arī iemūžināts šis skats kā apsardze viņu izraida no zāles.

Par ko, tad viņu izmeta?

Izrādās, viņa atļāvās uzjautāt viedokli 3 ekspertiem par šo modes nedēļas reklāmas plakātu. Es jau arī domāju, ka plakāts ir nekāds, bet tas taču nevarētu būt par iemeslu, lai dzītu ārā no modes skates. Princips ir laba lieta – nav ielūgumiņa, nav arī vietiņas zālē, bet kāda rezonanse. 😉

Loģiski, ka blogosfēra noliek kritizē šo pasākumu – Kni virtuve, Une.

Pašai Agnesei modes skate beidzās šādi.

Tēmu sāku šķetināt no Martas tvīta.

Papildināts

Artūrs iekš Facebooka ir uzsācis diskusiju par tēmu.

Te ir arī pats video.

15 thoughts on “Modes blogere tiek izdzīta no modes skates par aso mēlīti (video)

 1. deni2s

  Zinu, ka lai uz šo pasākumu tiktu pie akreditācijas, ir jāparaksta diezgan komisks līgums. Tāda sajūta, ka uz pieņemšanu pie prezidenta ir vieglāk tikt 🙂

  Atbildēt
 2. deni2s

  Un Šehurinai vajadzēja pastāvēt par sevi un Kleinu, un lai organizatori atceļ skati. (Jo īpaši, ja Šehurina ir tiešām tik kruta, kā ir.lv pēdējā rindkopā rakstīts.)

  Atbildēt
 3. Kni

  Es nenolieku pasākumu, es to kritizēju un, ja cilvēkam ir PERSONISKS ielūgums, pardon.. par ko viņu izraidīt? No sērijas, Tu man nepatīc un ej prom? Padomā, pirms raksti!

  Atbildēt
 4. Trakais

  Ne jau par plakāta apspriešanu viņu izmeta. Organizatoriem vienkārši apnika, ka gadu no gada Kleina “maigi sakot” dirš virsū visiem par visu savos rakstos.

  Atbildēt
 5. Kni

  Gadu no gada? 😀 Blogam jūlijā palika gads 😀
  Es laikam būšu ko palaidusi garām to tekstuālo daļu lasot, bet lai jau… suņi rej, sen jau gabalā.

  Atbildēt
 6. coolynx Raksta autors

  Trakais, man jau bija tādas aizdomas, ka plakāts tikai pielika punktu. Bet tas jebkurā gadījumā ir smieklīgi. Lai arī kāds būtu viņas viedoklis, tas nav arguments atteikt akreditāciju viņai kā medija pārstāvei. Tas nekas, ka viņa papildus tam ir arī blogere un pauž savu viedokli, kas varbūt ne vienmēr saskan ar apkārtējo.

  Arī ideālisti un perfekcionisti grib dzīvot, un baudīt modi. 🙂

  Atbildēt
 7. deni2s

  coolynx, es kā medija vadītājs parakstīju pieteikumu akreditācijai uz 2 lapām pāris meitenēm. Saturu tiešām neatceros, bet iesmējām dikti par tādu birokrātiju un procedūru 😀 Tas bija tāds “Чо за f&ck?” moments.

  Atbildēt
 8. frukc

  nu jā, uz vizuālajiem materiāliem reāli centušies ieekonomēt 🙂
  bet izraidīt žurnālistu – tas ir ļoti neracionāls lēmums. ja viņus uztrauktu, ka tas nodod ko nevēlamu savai auditorijai, tad šādi tas tiek saasināts. ja nerūp tā žurnālista auditorija, tad kādēļ jāpurgā savu reputāciju ar tik zemisku rīcību. galu galā – vienalga ko viņš uzraksta, un ja nu uzraksta ko labu – patīkami. kāda mega uzpūstais ego ticis aizskarts, šķiet.

  Atbildēt
 9. piu

  Ir video, kā viņu izliek aiz durvīm un intervija uzreiz. Kad un kur parādīsies nezinu, bet vakar vakarā operators sēdēja mājās un montēja.
  Katrā ziņā fail no organizatoru puses. To bloga ierakstu varbūt arī liela daļu nesaistītu cilvēku nepamanītu, tagad kauns pa visu ģīmi.

  Atbildēt
 10. versatile

  Agnese Kleina nav vien “visāda blogere-žurnāliste”. Visa cita starpā, arī visai cienījama žurnāla galv. redaktore.
  Arī plakāta kritizēšana bija gana korekta no pašas Kleinas puses.
  Kas bijis, bijis, būs interesanti pavērto nākamo fashion week pavasarī.

  Atbildēt
 11. R

  Vajag EGO lielumu samazinat – tas ka dota jaunkundze ir redaktore un pazinstama persona modes pasaule nenozime ka visas durvis ir valja 🙂

  Atbildēt
 12. dundurs

  psc viena dirsa par otru smukāka un glaunāka.Nu un ka vienu žurku izdzina ārā?Atradusies te pasaules naba kuru redz nedrīkst aiztikt. Un pekšņi te uzrodas makten daudz visādu dirsu ,kuras aizstāv šo ”ūberblogeri”.:D smiekli nāk-tak ejiet uz esenšal labāk nogrūsties.:D

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *