Vai maksātnespējas ir saistītas ar vēlēšanu rezultātiem?

Es te tā skatos, ka katru nedēļu kāds piesaka maksātnespēju.

Uzmanību piesaistīja Ķirsona kā fiziskās personas maksātnespējas pieteikums, tagad seko Plaude-Rēlingere ar savu fiziskās personas maksātnespējas pieteikumu.

Ieva Plaude-Rēlingere portālam «Apollo» norādīja, ka viņas maksātnespējas pieteikumam ir divi iemesli. Pirmkārt, netraucēt «Kolonna» uzņēmumu grupas ikdienas darbu, un, otrkārt, viņas personīgie galvojumi saistībām, kas laika gaitā sniegti pavisam septiņām komercbankām.

Plaude-Rēlingere skaidroja, ka sestdien «Parex banka» nebrīdinot arestēja privātos kontus un privāto mantu, kā arī «Parex bankas» prezidents Kristofers Gviljamss personīgi liecināja tiesā, ka uzņēmēja slēpjas un nav atrodama Latvijā.

Ir.lv savā rakstā jau nekautrējoties ievirza domāšanu uz to, ka ir kaut kāda saistība ar PLL.

Viena no kustības ”Par labu Latviju” (PLL) dibinātājām, uzņēmēja Ieva Plaude–Rēlingere iesniegusi maksātnespējas pieteikumu, atsaucoties uz Maksātnespējas reģistra informāciju, ziņo aģentūra BNS.

Godīgi sakot, arī man radās vēlme sasiet kopā šo shēmotāju apvienību un maksātnespējas pieteikumus ar vēlēšanu rezultātiem. Mazā jaukā meļu apvienība ar lielu blīkšķi izgāzās Saeimas vēlēšanās, lai arī viņiem bija, manuprāt, lielākais finansiālais atbalsts un jaudīgākā kampaņa. Bet nu neizdevās no sūda uztaisīt pīrādziņu un tagad dalībniekiem ir jāizmanto plāns B, jo pie siles tika citi.

11 thoughts on “Vai maksātnespējas ir saistītas ar vēlēšanu rezultātiem?

 1. bush

  Es gan domāju, ka nepatikšanas bija jau laiku atpakaļ, vnk šādas izdarīšanas nebūtu cēlušas labākos uzņēmējus pārāk lielā saulē un palīdzējušas ievēlēt normālu rezultātu. Tāpēc to vnk izdara tagad, nevis pirms vēlēšanām.
  Es ceru, ka komats pirms “nevis” ir vietā.

  Atbildēt
 2. ibio

  “Mazā jaukā meļu apvienība” LOL… Coolynx mums kā vienmēr ir ideālists, kas neskatoties uz nu jau pieklājīgo vecumu un dzīves pieredzi, tic pasakām par “godīgiem politiķiem”. Ta nav tāda fenomena dabā – es neredzu nekādu atšķirību starp Ēlertes sorosītiem ar marsiešu piešprici, Hūtes zaļzemniekiem, “Kurmju sitēja” un “buldozera” komandu , SC rusofīliem, un pārējiem – visi viņi ir vienādi un aizstāv SAVAS intereses. Nu nav mums Latvijā politiskas partijas klasiskajā pasaules izpratnē – mums ir ekonomisko interešu klubi… Vēlēšanās uzvarēja tie, kas labāk mācēja strādāt ar nopietnāko elektorāta daļu – pensionāriem (kuri pie mums ir ietekmējami kā Pavlova suņuks), a tie kas orientējās uz ekonomiski aktīvo cilvēku daļu elementāri zaudēja ar skaitu. A ar maksātnespēju tagad nevienu nepārsteigsi – 90% Latvijas uzņēmumu de facto ir maksātnespējas stāvoklī, bet tas netraucē tiem veģetēt tālāk, kamēr kāds “nepieklapē” – nav Latvijā izveidojusies normāla biznesa apturēšanas/bankrota prakse un visi velk gumiju ne tikai līdz brīdim kad sū… līdz kaklam, bet gaida kamēr sāks smelties mutē. Tikpat labi pašlaik varbūt atviegloti uzelpo “Vienotības”/ZZS tādā pašā di.sā esošie sponsori…

  Atbildēt
 3. IngussT

  kurā ir smuki iestrādāta kreditora (lasīt bankas) aizsardzība. Vēl pagājušajā nedēļā tika reģistrēts rekordliels maksātnespējas pieteikumu skaits.

  Atbildēt
 4. Didulis

  Man arī izlasot rakstu radās aizdoma, ka tā otrā personālija varētu būt saistīta ar Pretty Little Liars, taču bija slinkums meklēt.

  –>>ibio: Ja regulāri sekotu līdzi coolynx rakstītajam, tad būtu pamanījis, ka šajā ierakstā – http://pods.lv/2010/08/12/twitter_biznesa_modelis/ sākās melnais humors par PLL.

  Atbildēt
 5. Hm

  “es neredzu nekādu atšķirību starp Ēlertes sorosītiem ar marsiešu piešprici, Hūtes zaļzemniekiem, “Kurmju sitēja” un “buldozera” komandu , SC rusofīliem, un pārējiem”

  Jā, jā, kārtējais pārgudrais dirsējs ar lielo dzīves pieredzi, kas zina stāstīt, kādi visi ir maitas, un citē no pakaļas izvilktus procentus.

  Atbildēt
 6. kt315b

  “es neredzu nekādu atšķirību starp Ēlertes sorosītiem ar marsiešu piešprici, Hūtes zaļzemniekiem, “Kurmju sitēja” un “buldozera” komandu , SC rusofīliem, un pārējiem”

  “Jā, jā, kārtējais pārgudrais dirsējs ar lielo dzīves pieredzi, kas zina stāstīt, kādi visi ir maitas, un citē no pakaļas izvilktus procentus.”

  REdzi, tā kā neesmu ar viņiem kopā bērnudārzā sēdejis uz blakus naktspodiņiem, tad man viņi tiešām NE AR KO NEATŠĶIRAS.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *