Cilvēka ķermeņa formas izmaiņas

Bieži ir lasīts un skatīts dažādās intervijās, ka aktieri īpaši gatavojās savām lomām. Šis gatavošanās process parasti nozīmē to, ka aktieris vai aktrise apgūst sava topošā personāža iemaņas. Nereti aktieriem ir jāmaina savs vizuālais tēls, lai vislabāk atbilstu savam varonim. Vizuālā tēla maiņa nav tikai pāris stundas grimētāja krēslā, bet vairāku mēnešu smags darbs trenažieru zālē pie savas fiziskās formas uzlabošanas. Patiesībā jau laikam trenažieru zāle vai ikdienas rīta skrējiens ir mazākais. Bieži aktieriem nākas sēdēt uz diētām, lai notievētu, vai tieši pretēji – ēst visu pēc kārtas, lai uzņemtu nepieciešamo svaru un formu.

Bet te nāk talkā lieliska tehnoloģija, kas ar pāris klikšķu palīdzību dažu minūšu laikā palielinās tavu muskuļu masu par 30%. No vienas puses tas nozīmē, ka aktieriem vairs nevajadzēs sevi mocīt, bet no otras puses tiks “ģenerēti” ideālie aktieri ar “ideālām” ķermeņu formām. Mūsu visuma relativitāte kļūs vēl relatīvāka. 🙂

Te var redzēt video klipiņu ar to kā no mazas tusnītes ar maigām peles kustībām iegūstam garkājainu būtni.

Ar sīkāku informāciju var iepazīties MovieReshape mājas lapā.
Iz Habrahabr dzīlēm.

13 thoughts on “Cilvēka ķermeņa formas izmaiņas

 1. Krist2ps

  Interesanti gan, kādu jaunumu tu te atklāji? Tam jau patiesībā būtu jābūt sen zināmam, ka TV reklāmas ir tikai triks, lai pievilinātu skatītājus un tur tiek izmantots da jeb kas 🙂

  Atbildēt
 2. bubu

  Krist2ps: jā, tas viss ir zināms. Taču šī te MovieReshape tehnoloģija to dara: a) realtaimā, tātad to var pielietot kaut dzīvajām TV translācijām, b) automātiski, bez cilvēka iejaukšanās, nevajag nekādu manuālu bilžu graizīšanu/fotošopēšanu taisīt – pasaki tikai: muskuļi +10%, krūtis +30% un video(!), nevis bilde, gatavs.

  Atbildēt
 3. hu_ha

  Nu ja zin un tā baigi piekasās, tad radās iespaids, ka tur kur cilvēku padara resnāku, tur vēders bik par mazu nokratās. Savukār tur kur skrien muskuļotais glābējs – tur atkal tie muskuļi tākā par daudz kratās. Bet nu skatoties filmu jau tādos sīkumos parasti neiedziļinās..

  Atbildēt
 4. Aiduss

  Nekā revolucionāra te neredzu. Un kas attiecas uz pielietojumu realtime. Šito gļuku rādīt tiešajā TV? Nu beidziet 🙂 Te tehnoloģijai protams vēl ir kur augt un augt.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *