Playboy latviskā versija jau nākamnedēļ būs klāt

Jūlija beigās pamanīju informāciju par to, ka top raksti pirmajam Playboy žurnālam Latvijā. Nebija nemaz tik ilgi jāgaida līdz arī pats žurnāls jau parādīsies kiosku stendos.

Nākamnedēļ, 8.oktobrī, izdevniecībā “Dienas žurnāli” iznāks vīriešu dzīvesstila žurnāla “Playboy” latviskās versijas pirmais numurs, informēja izdevniecības galvenā redaktore un direktore Inga Gorbunova.

Žurnāla pirmais numurs iznāks 20 000 lielā tirāžā, žurnāls būs 112 lappuses biezs, un tā cena mazumtirdzniecībā – 2,09 lati.

Nedaudz par saturu, ko tur varēs atrast.

Gorbunova pastāstīja, ka 85% žurnālā būs vietējais saturs. Savukārt pārējos 15% veidošot karikatūras un joki, “Playboy” arhīva fotogrāfijas un konkrēti pirmajā numurā – rakstnieka Kurta Vonnegūta stāsta pirmpublicējums.

Smieklīgākais visā tajā laikam ir tas, ka par šo žurnālu esmu dzirdējis ļoti daudz, bet neatceros, ka būtu to turējis rokās. Lai gan varbūt tas bija ļoti sen un tāpēc vairs neatceros.

Bet es atceros citu lietu. Pirmā mājas lapa, kuru es apmeklēju kaut kādā ~1998.gadā, kad aizgāju uz LU datorklasi, bija playboy.com. Es to ļoti labi atceros, jo tā bija vilšanās. Šķiet, ka biju gaidījis kaut ko vairāk, bet tur bija nekas, jo laikam toreiz viņiem gāja labi un par interneta saturu viņi nedomāja. Iekš web.archive.org var redzēt kā šī lapa ir izskatījusies tajā laikā. Šausmīgi skaisti. Uzsvars uz vārda šausmīgi. 🙂

5 thoughts on “Playboy latviskā versija jau nākamnedēļ būs klāt

 1. gazeboo

  nu nez, lepoties ar to, ka neesi turējis rokās?

  tur ir (US) vnk lieliskas intervijas, karikatūras, raksti, bildēs slavenības visai atvērtos leņķos (Klubs ar savām peldkostīma tantēm pienes ūdeni) nu un tās ķūnētās dornes ar baloniem …

  arhīva foto ir smukas, lielas, īstas krūtis, necirpts kaunums … kā teiktu vjŽanete – vintage!

  Atbildēt
 2. Dreef

  Biju kaut kur ciemos aizgājis visai sen un šķiet poļu versiju vai ko tādu biju turējis rokās. Bet digitālā versija gan kaut kāda ir redzēta. Tas Vonnegūts gan interesanti izklausās. Nez vai viņi taisās pa gabaliņam visu grāmatu publicēt vai kā?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *