Britu padomes konkursā uzvarēja Ernests Štāls no soon.lv

Uz mirkli izrakos ārā no darbiem un ielīdu internetā, jo sapratu, ka daudzas labas lietas ir notikušas gan pasaulē, gan arī Latvijā.

Augusta beigās man palūdza painformēt par jauno uzņēmēju konkursu, kuru rīko Britu padome – International Young Interactive Entrepreneur (IYIE) award 2010. Pagājušo ceturtdien ir noslēdzies konkurss un ir paziņots uzvarētājs.

Par Britu padomes starptautiskā konkursa “International Young Interactive Entrepreneur (IYIE) award 10” uzvarētāju ir kļuvis Ernests Štāls, kura uzņēmums “Soon” specializējas dažādu interaktīvo risinājumu izstrādē. Balvā Ernests ieguva iespēju šī gada oktobrī doties 12 dienu ilgā pieredzes apmaiņas braucienā uz Lielbritāniju, lai tiktos ar interaktīvās un digitālās nozares profesionāļiem, kā arī pārstāvētu Latviju starptautiskā konkursa finālā.

Bet vislabāk man patika tas, ka Ernests prezentēja caur Skype.

Konkursa žūrija bija patīkami pārsteigta un gandarīta par visiem 8 finālistiem. Kā atzīst vairāki žūrijas locekļi, Ernesta izstrādātie projekti, kā arī profesionalitāte un pārliecība ar kādu viņš prezentēja savu uzņēmumu un tā digitālo risinājumu konkurētspēju bija vispārliecinošākie. Prezentāciju Ernests sniedza ar Skype palīdzību no Somijas, kur šobrīd piedalās Aalto universitātes “Aalto Venture Ggarage” jauno uzņēmēju apmācības programmā.

Apsveicu Ernestu! 🙂

2 thoughts on “Britu padomes konkursā uzvarēja Ernests Štāls no soon.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *