Laacz.lv maina seju

Es ļoti ceru, ka kādreiz saņemšu atbildi arī uz šo jautājumu – kā es to daru, kad kaut kādu man nezināmu spēku vadīts eju uz turieni, kurp eju un uzzinu par to, ko uzzinu. Bet nu labi, lai paliek.

Vēru jau ciet vienu cilni aiz otras, līdz izjutu vajadzību aiziet nekur, kur ieraudzīju, ka laacz.lv ir mainījis dizainu.

Man patīk tas, ka laacz ir nācis pie prāta un izvēlējies askētisko minimālismu. 🙂 Visi tāpat zina, ka viņš ir IT vīrelis un pūkainie dizaini viņam nepiestāv.

Man pašam kaut kā nepatīk pirmā lapa jaunajā dizainā – tā izskatās negaumīgi. Pietrūkst kaut kādas rozīnītes. Es gan pats savu “dizainu” miksēju no vairākiem minimālisma dizainiem un tāpat sapratu, ka vēl ir ko rakt.

Bet komentāri laacz.lv lapā patīk.

20 thoughts on “Laacz.lv maina seju

 1. eh

  Tieši kā vienā komentārā minēts – balatais pārāk balts. Ilgi gan nepētīju, bet acis spieda ciet, nebīja vēlme daudz lasīt cauri.

  Atbildēt
 2. Vaards

  Laacz cenšas mums pierādīt senu latviešu ticējumu – kurpniekam kurpes cauras. Esmu redzējis ar Ms Word 7.0 taisītas lapas un tās izskatās stipri labāk!

  Atbildēt
 3. Iepirkumi

  800 pikseļi, brīžos kad visi planētas resursi iet uz beigām, ir nepiedodama izšķērdība. Foigts to saprata. Mēs visi to sapratām.

  Atbildēt
 4. aLz

  Jēga taisīt priekš 800×600, ja to lieto <1% no pasaules interneta lietotājiem? Tā ir vēsture. 1024×768 ir standarts, tātad 960px lapas platums ir minimums. Ja ļoti vēlamies izpatikt touchscreeniem, lūdzu, atsevišķs css.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *