Valdis Zatlers atzinās par to, kas raksta viņa tvitera kontā

Ja vēl atceraties, tad pirms neilga laika mūsu valsts prezidents Valdis Zatlers spēra pirmos soļus tviterī. Es toreiz izteicu šaubas par to, ka viņš pats raksta tur, jo parasti sabiedrībā populārām valsts amatpersonām tvitera kontu pieskata kāds no viņa darbiniekiem.

Šodien lasu ziņu par to, ka tiešām ieraksti tviterī top divejādi – vienus raksta viņš pats, bet citus viņa darbinieki.

Prezidents gan atzīst, ka viņa ieraksti tviterī top divējādi – gan man pašam sēžot pie datora, gan arī darbiniekiem sēžot pie datora.

«Pat ja ieraksti nav manis rakstīti, es savas emocijas gribētu vairāk izpaust tieši tviterī. Tviteris nav tikai sauss domu apmaiņas veids, tas ir arī emociju paušanas veids un manuprāt politiķiem vai valstsvīriem ir saprātīgi jāsabalansē, kas tad ir tā informācija un emocijas, ko viņu grib sniegt tviterotājiem, lai būtu tāds labs balanss. Divu mēnešu laikā vēl nav tas labākais rezultāts, ko es gribētu redzēt, bet sekojiet vēl. Mēģināsim padarīt šo komunikāciju interesantāku un lietderīgāku,» sacīja Zatlers.

Manuprāt šis bija pareizs solis, ka viņš atklāti pateica par to, ka viņš nav vienīgais, kas tur raksta. Tāpat mēs to nojautām, bet tagad viņš to ir atklāti atzinis un ieguvis bonusiņus no mums par šo atklātību.

10 thoughts on “Valdis Zatlers atzinās par to, kas raksta viņa tvitera kontā

 1. joske

  Nu bet loģiski, ka prezidentam ir arī citas lietas ko darīt, kā tikai tvītot, taču var ņemt piemēru no Ugo kam ir ap 200 tvītotāji un kuri pat cenšas risināt konkrētās cilvēku problēmas. Tas nekas, ka ne jau pats prezidents izlasa visus komentus, bet būtiski ir tas ka ir cilvēki kas risina problēmas un informē sabiedrību.

  Atbildēt
 2. frukc

  laikam neesmu starp tiem, kurus uztrauktu, kurš tieši drukā zatlera vai zilupes mārtiņa twitera ierakstus, tāpēc bijušais ķirurgs no manis nekādus bonusus nesaņems 🙂 (un neilgojas arī, nešaubos)

  Atbildēt
 3. krishulis

  Ja nemaldos, viņš jau iepriekš ziņoja par to, ka ierakstus twitter kontā veic gan viņš, gan viņa kanceleja. Būsi kaut ko palaidis garām 🙂

  Atbildēt
 4. es

  Tas nav nekāds jaunums.. Viņš jau no pašiem pirmsākumiem pateica, ka tie twīti kas ir bez iniciāļiem “VP:” ir viņa kancelejas darbinieku rakstīti, bet “VP:” ir viņa personiski rakstītie twīti..

  Atbildēt
 5. Rinalds

  So what, ka viņš tweeto? Man ja godīgi ir vienalga.neinteresē un pat nesekoju. Es uzskatu, ka vēljoprojām 90% raksta viņi darbinieki.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *