Ella sāk blogot

Latvijas blogosfērai pievienojas jauna blogere – Ella. Tagad Latvijas meiteņu-blogeru būs par vienu vairāk. Tiesa gan iemesls kāpēc viņa ir sākusi blogot ir diezgan smieklīgs – krūšu dēļ.

Ella jeb Elīna Fūrmane ir sašutusi par «Vakara ziņu» izveidoto «Valdzinošāko krūšu» TOPA komentāriem, tādēļ viņa sākusi blogot. «Esmu izveidojusi šo blogu, lai stāstītu par savām sajūtām. Par to, ko jūtu es, nevis par to, ko citi nekvalitatīvi un nepatiesi atreferē no it kā manis teiktā,» ar šādiem vārdiem sākas pirmais ieraksts Ellas blogā.

Savā pirmajā ierakstā viņa cepās par niekiem. Sasmējos par šīm rindiņām.

Es vienmēr esmu klusējusi un stāvējusi šim visam pāri, bet šoreiz man vienkārši palika nelabi lasot tādu plānprātību, ko it kā esmu teikusi es. Es cienu savu prātu un smadzenes, ko Dievs man devis, tāpēc neklusēšu, ja kāds tās apmelos par ko tādu, ko labi gribēdamas, tās nespētu pašas izspert pat vislielākajā reibumā.

Kuru gan interesē Ellas prāts un smadzenes? draugiem.lv/brain apmeklētājus un pataloganatomu? Pirmajā gadījumā tur ir pietiekami daudz spēcīgāku prātvēdēru, bet otrais gadījums varētu nebūt tas labākais, kam būtu jāinteresējas. 😉

Bet, kas interesē pārējos? Slikona pupu īpašnieču topi. Dzeltenos portālus jau sen interesē Ellas apaļumi. Man šķiet, ka Ellai ir forši pupi – man patīk, par mūziku neko gan nevaru pateikt. Ko viņa ārdās? 😉

Spriežot pēc tā, kā tauta perās pa komentāriem, tad viņa ir spējusi piesaistīt uzmanību un visiem ir ko teikt. Tas ir labi. Sūdīgāk būtu, ja par viņu neviens neko nerakstītu.

Kā jau mēs noskaidrojām iepriekš, tad dzeltenie portāli cīnās par izdzīvošanu un viņu auditoriju interesē kā reizi smukas sejiņas ar lielām krūtīm, ko viņas dara brīvajā laikā ar ko guļ, bet ar ko vairāk nē utt.

Ella pati ir nonākusi pie līdzīgie secinājumiem.

Apskatīju vairākus rakstus par sevi. Gan tādus, kuros ir rakstīts tieši nekas svarīgs, sākot no virsraksta “Putnu mēsli uz Ellas brillēm”, gan tādus, kuros es sabiedrību uzrunāju par kaut ko svarīgāku – piemēram, savu jauno singlu vai konkrētas dziesmas panākumiem ārzemju topā. Un secinājums ir viens – interneta lasītāji daudz vairāk pieprasa bezvērtīgu informāciju, kuras vēlamais saturs ir saistīts ar dibeniem, krūtīm, seksu, piedienīgiem vai nepiedienīgiem skatuves apģērbiem utt., bet mazāk vēlas lasīt par lietām, kas būtu tā vērtas, lai pamanītu. Mīļie ļaudis, kā jūs domājat, kas mūsu sabiedrību ir tik ļoti samaitājis? Vai tikai nevarētu būt tā, ka paši vien esam pie tā vainīgi?

Mīļie ļaudis, kā Jūs domājat, vai blogs par to, ka Ella uztaisījusi jaunu miksu, sasniegtu tik daudz cilvēkus kā blogs, kura saturs skar iepriekš minētās TOP tēmas? Es esmu pārliecināta, ka nē… Un tā nebūt nav mana vaina, tā ir mūsu visu vaina, jo tieši mēs esam tie, kas šo pasauli ir padarījuši tādu, kāda tā ir. Te nu lieliski noder vecais labais ekonomikas skolotājas teiciens: “Kāds ir pieprasījums, tāds ir piedāvājums. Un tā tam būs būt vienmēr.”

Lieliski. Zinot visu šo informāciju var bīdīt savus singlus un visu citu informāciju, kas ir pašai ir svarīga. Neviens neko nav samaitājis – tā ir māte daba, kas mūs tādus ir radījusi. Nu, mūs interesē gan pupi, gan dupši. Būtu priecājusies, ka interesējamies par Ellas, Aishas, Lili vai kas tur vēl bija pupiem un dupšiem, nevis Reinika, Busuļa vai kāda cita vīriešu kārtas pārstāvja dupšiem.

Ieteiktu Ellai ieiet aukstā dušā un apskatīties uz visu notiekošo ar vēsu prātu. Blogā nav jēgas cepties par tik smieklīgām tēmām. Es labprāt kļūtu par lasītāju, ja tur varētu izlasīt par to, ka tiešām – Ella ir ielikusi krūšu implantus, jo to prasa bizness. Pastāstītu par to kā tika filmēta scēna Sky kabīnē. Kā tika filmēts jaunais klips, cik reizes nācās atkārtot vienu un to pašu dziesmu, lai nofilmētu klipu. Tas būtu interesanti.

Tu nevari izmainīt cilvēkus un pasauli, bet tu vari mainīt sevi un savu attieksmi pret pasauli un, tad cilvēki tevi uztvers citādāk un mainīsies atbilstoši.

26 thoughts on “Ella sāk blogot

 1. dundurs

  Nu Ellas retoriskajam jautājumam ir vienkārša atbilde. Nevenam neinteresē viņas tā saucamie miksi, tāpēc ka tie ir mēsli. Un dupši un pupi interesē, jo viņai jau bez tā nekā cita nav. Un ja jau viņa pati cik tur gadus atpakal kkādā mūzikas balvā uznāca ar LV šokējošu (manuprāt tikai penzionāriem) tērpu, tad nu te vairāk izskatās, ka meitenei nepatīk ka uz viņu skatās, bet tajā pašā laikā velk miņukus un pupi krīt no maiciņas ārā.;)

  Atbildēt
 2. atis

  RSS feini aprāva teikumu:

  «Esmu izveidojusi šo blogu, lai stāstītu par savām […]

  protams ka es padomāju “krūtīm” 😀

  Atbildēt
 3. Smic

  Nu i ko ar sho zinju veeleejies pateikt Tu ? Ja piemineeji – tad kautkas no pupiem/dupshiem/miksiem laikam tomeer likaas uzmanibas veerts.

  Atbildēt
 4. Dreef

  Ella normāla latviešu meitene un domāju, ka viena no gudrākajām tajās šova aprindās. Kādēļ? Tādēļ, ka visai veiksmīgi māk komunicēt un visu laiku kaut kur “apgrozīties”/paspīdēt un visu laiku par viņu kāds runā. Par visām Lilly, Lindām, Aishām utt. var dzirdēt labi ja vienreiz gadā vai tādas kā uzplaukstošas/norietošas zvaigznītes, vai arī atradušas sev kādu pastāvīgu nodarbi un popularitāte vairs nav vajadzīga. Ella toties visu laiku domā kaut ko jaunu. Šķiet par savām krūtīm arī nekaunās un ja nemaldos, tad Klubā jau bija kailfoto. Tad aprīlī uztaisījusi kā ASV slavenības tipa paparazi variantu:
  http://www.tribine.lv/sex-un-pops/VIDEO-Ella-pargerbjas-kabine/15758
  Mūsdienās mūziķiem ir tikpat grūti kā mēdijiem un reklāmistiem, kur tirgus ir sarucis nežēlīgi. Ja kādreiz bija pasākumi pasākumu galā, tad tagad kaut vai tās pašas Ziemassvētku balles rīko reti kurais (tādas krutās). Telpas mierīgi var dabūt viskrutākās, kuras kādreiz nevarēja pat norezervēt 2 gadus iepriekš. Tas pats ar mūziķiem. Ja sevi nereklamēsi tad nekas nebūs. Tagad Ellai ir savs blogs un atkal visi pievērsuši uzmanību ;-). Starp citu Ella tīri sakarīgi komunicē, ja ar viņu aprunājas ;-).

  Atbildēt
 5. Zeus

  Izrādās sekla vieta te … Visu laiku ieskatījos un redzēju nu daudz maz kaut ko sakarīgu, bet šis raksts jau izskatās pēc Naša Raša džeka, kas sēž ar aliņu pie teļuka. Nu sekli, sekli. Un pēdējā rindokpa ir tiešām jāņem vērā : “Tu nevari izmainīt cilvēkus un pasauli, bet tu vari mainīt sevi un savu attieksmi pret pasauli un, tad cilvēki tevi uztvers citādāk un mainīsies atbilstoši.” PROTAMS. Davai visi paliksi tik sekli, jēli un bez smadzenēm, jo redziet Vakara Ziņas raksta bul$itu un lielākā daļa džeku ar aliņiem par to ļoti interesējas. Paldies. Es PAS. Netaisos “mainīties atbilstoši” šādiem standartiem.

  Atbildēt
 6. Pēteris Krišjānis

  Manuprāt, problēma ir vecā un klasiskā – mūziķim vajag uzmanību, viņš griežas pie žurnālistiem, tie uztaisa viņu par bulvāru preses zvaigzni. Tad, kad mūziķis ir attapies, ka tam līdzi nāk diezgan daudz stulbuma, viņš sāk justies kā ieslodzījumā un cenšas cilvēciski pret to protestēt.

  Pievienojos Coolynx ieteikumam Ellai – vienkārši laid to visu pār galvu. Taisi labu mūziku, nelasi komentārus par sevi, nelasi dzelteno presi par sevi. Tavs skatuves dēls jau nedaudz uzprasās pēc “fleima”, jo tā mērķis ir neatstāt kādu vienaldzīgu. Tāpēc vien ir jāiemācās sevi aizsargāt pret samazgām.

  Atbildēt
 7. ZBH

  deni2s – un kas pasham liek justies paaraakam par djerevnju? anglisk citaat kraajums MyDocumentos vai prasme riikoties ar Googli? jaaatziist, ka Ella blogaa lieto videejam latvietim paaraak pietiekam sarezgiits teikum konstrukcijs un paaraak lab gramatik. kaadam uzsit komplekss, ka saakat apdirst kaa Microsoft openzurci?
  par muzikaalo – vprochem, vin neir sliktaak par videej Vaacijs zvaigzniit. man kaa breakbeat fanam po, bet tas netraucee saliidzinaat.

  Atbildēt
 8. K

  Nākošie aktuālo ziņu virsraksti (hronoloģiskā secībā) – “Interneta lietotāji sāk lasīt Ellas blogu”, “Elle aizsalst”.

  Atbildēt
 9. Zeus

  #17 CooLynX Bet vai tu esi mēģinājis atrast viņās intelektu? Tu ar kādu no viņām esi runājis? Es nezinu, cik daudz intelekta ir minētajiem personāžiem, bet, ja neesmu pārliecināts, tad neizdaru secinājumus no tā, kas rakstīts visādos apšaubāmos izdevumos un nerakstu apgalvojumus. Un nedomā, ka es mēģinu viņas aizstāvēt. Man vienkārši nepatīk kā mediji (da jebkādi) mēģina iegūt sev auditoriju ar kaut ko lētu. Personas manā komentārā vari aizstāt ar jebkurām citām. Ideja paliks tā pati. 🙂

  Atbildēt
 10. garāmgājējs

  jātaisa savs blogs un fotošopā jākarina pliki pupi visām elles bildēm klāt. Lai viņai ir par ko padusmoties, kad manā blogā parādīsies vairāk apmeklētāju.

  Atbildēt
 11. Atbalss: Kā tikt galā ar troļļiem un nīdējiem? | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *