DELFI maina seju

Nja, tā arī nesagaidījām dizaina maiņu un jauno Delfi 2, kas tika solīts jau pagājušā gada beigās. Toties gads sākās ar pārmaiņām. Viņi ir izdarījuši būtiskāko – palielinājuši reklāmas baneru laukumus. Tas bija jādara jebkurā gadījumā, jo Delfi bija palikuši vienīgie no lielajiem spēlētājiem, kas tirgoja “maziņos banerīšus”, kā arī visiem jau bija piesolīti lielie baneri un attiecīgi arī cenu palielināšana. Pa vecam strādāt kļuva pārāk bīstami.

DELFI maina seju

No Web 2.0 tur nav ne smakas, bet domāju, ka tam ir loģisks skaidrojums.


Man ir aizdomas, ka Igaunijā palaistais pilotprojekts ar sociālo tīklu nav visai labi aizgājis. Es pat domāju, ka tas ir izgāzies tīri tehniskā risinājuma dēļ. Ir vairākas būtiskas lietas, kas šādiem projektiem ir nepieciešamas, lai tie varētu veiksmīgi attīstīties, bet šeit tās diemžēl ir noignorētas.

Beidzot DELFI ir pārgājuši no 800×600 uz 1024×768 izšķirtspēju un no 3 kolonnām izauguši līdz 4, kur ceturtā kolonna dāsni atvēlēta reklāmas izvietošanai. Jaunajā izskatā ir atraduši zelta vidusceļu – vizuāli nav tik kardinālu izmaiņu (turpina iet to pašu ceļo, ko iesāktajā Foto projektā), lai lietotāji skaļi nebļautu, bet tajā pašā laikā ir spējuši nedaudz uzfrišināt izskatu un palielināt reklāmas laukumus. Ir apmierināti gan vieni, gan otri. Vismaz daļēji.

Domāju, ka viņiem joprojām iet skarbi un darbs turpinās, jo spriežot pēc tā, ka daudzās vietās vēl joprojām ir atrodams vecais dizains, visas sadaļas vēl nav pārtaisītas uz jauno dizainu. Reklāma šajā kolonnā vēl joprojām ir vecā.

Sadaļa

Starp citu, šobrīd vēl ir palikušas vecās cenas ar vecajiem izmēriem. Noderēs vēlāk, lai varētu salīdzināt ar jaunajām un saprastu cik liels būs bijis ieguvums.

Reklāmas cenas Reklāmas cenas Reklāmas cenas

14 thoughts on “DELFI maina seju

 1. j

  bija neglīti tie delfi un palika vēl neglītāki. vai tad tiešām viņiem tik grūti noziedot kādu tūkstoti smukam dizainam un css..

  Atbildēt
 2. budzis

  Ar Adbloku dizas starpibas nemanu 🙂
  Lai nu kaa, bet man Delfi liekas parskatamaki par tiem murgainajiem Apollo un Tvnet. Bet tas jau laikam individuali 🙂

  Atbildēt
 3. Agggggrrrhh

  Wiiii wiiii!!
  Beidzot.. visu gaidītais projekts ir aizgājis tautā!!
  Wiii!!
  Tagad divreiz vairāk reklāmas!
  WiiiI!!

  tvneta augšā/lejā braukājošie raksti ir diezgan kull :>
  Paldies Dievam pa ir tāda lieta kā RSS.

  Atbildēt
 4. qwertyuiop

  nu manuprāt tur nekas dižs nav mainijies tikai palicis vēl grūtāk lietojams un vispār kam tāds reklāmu portāls ir vajadzīgs, KAM?!

  Atbildēt
 5. Atbalss: Jaunā TVNET tapšanas aizkulises | Pods.lv

 6. Atbalss: DELFI nomaina izvēlnes dizainu | Pods.lv

 7. Atbalss: DELFI nomaina dizainu | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *