Nils Ušakovs rupji lamājās Domes sēdē (video)

Es palaidu garām to lielisko pārraidi, kur TV3 rādīja kā Nils ar Aināru komunicē kādā no sēdēm. Bet internetu vēl neviens nav atcēlis un kāds labs cilvēks ir ielicis YouTubā klipiņu.

Normāls bazars. Viņš jau to teica Aināram nevis visiem pārējiem. 🙂

Papildināts

Kā Šlesers tika Domē. japets iemeta saiti uz video.

34 thoughts on “Nils Ušakovs rupji lamājās Domes sēdē (video)

 1. vimba_zlobnaja

  Galvenais lai salātiņus uzliek uz galda… 🙂 Stulbais Ušakovs nezin(?) laikam, ka krieviem tikai šņabītis un sālīts gurķīts iet pie sirds.

  Atbildēt
 2. budzis

  Vimba, krievam pec shnabisa prasas kaut kur to shnukuru ielikt – kadu rosola blodu vai salatus vismaz…
  Tas vienkatsi parada to kulturas limeni, kas piemit shiem politikiem un to politiskajam aprindam, ko vini parstav…

  Atbildēt
 3. slengs

  Neesmu es kvēlais atbalstītās šim tandēmam, bet kaut kur zemapziņā biju domājis, ka ušakovam kultūras līmenis ir pietiekams, bet pēc šī dzirdētā ….. kādus 10 milj. nākošajā kampaņā vajadzēs šelseram iztērēt, lai tiktu saeimā.. 🙂

  Atbildēt
 4. L.

  Mani tracina, ka tipiskais vidusmēra Latvijas iedzīvotājs šajā video redz tikai lamuvārdus, daži pat aizstāv, sakot, ka tā taču runā visi. Bet kā ar attieksmi pret darbu? Tam ir jāpievērš vislielākā uzmanība!

  Atbildēt
 5. a kas ir

  jā, taisnība. lai nu tie b un p būtu pa vidu citādā ziņā saturīgam tekstam. bet kas te ir. “kas tas ir ?- h..ņa kaut kāda”. par saviem tiešajiem darba pienākumiem, par starptautisku paktu.

  Atbildēt
 6. abb

  Nez vai Ušakova “huj viņ zin” folklorizēsies līdzīgi, kā Slaktera “Nasing spešal” vai Līdakas”Aizver muti”. Gaidu internetā ceļojošaas asprātības šajā sakarā

  Atbildēt
 7. Andron Mc

  Ja jaunieši neies vēlēt tad debīlās pensiķes atkal sabalsos šitādus. Prikols jau tāds ka pirms vēlēšanām visi jau aizmirsuši kura partija pieņēmusi/ierosinājusi viņiem kaitējošos likumus/grozijumus. Vajag šito visu apkopot.
  A to redzams kā visi tie valstsvīri zog, bet ne1 neko nedara. Tikai panīd un vai nu aiziet ievēlēt tos pašus vai neiet vēlēt un tādējādi ļauj debīlajām vecajām kuņām ievēlēt šitādus.

  Atbildēt
 8. cece

  mana necilā subjektīvā pārliecība saka, ka – ja arī aizies jaunatne vai kādi citi vēlēt par kautko citu (bet parko – nav nekāda jēdzīga piedāvājuma), tad esošā varas sistēma komplektā ar tēliem kas tajā sēž un resursiem kas pieder tikai viņiem, nodrošinās to – ka vai nu rezultāti būs tādi paši (tas mazāk ticams, bet ir ļoti iespējams) vai arī rezultāti ātri vien iegūs varas režīmam vajadzīgo kārtību
  jā es uzskatu, ka esam strupceļā un ka reālie fakti liecina par to, ka izmaiņām vajag tādas darbības, kuras jau savlaicīgi ir iezīmētas atbilstošos likumos; un te nekāda iešana uz vēlēšanām nenesīs izmaiņas (tas ir naivums tā domāt); tādēļ esmu pārliecināts, ka šeit un tagad ar vēlēšanām nekas nemainīsies

  Atbildēt
 9. Labais

  C’mon, kurš nav lietojis šādus vārdus lai pirmais iesviež akmeni Nilam un Aināram. Cits jautājums ir par to ka tie divi ir publiskas personas un jādomā, ka viņi zina to katru bīdi viņus var filmēt.
  Normāla divu džeku privāta saruna par pusdienām un dažādiem citiem jautājumiem.

  P.S. neesmu Nila un Aināra atbalstītājs, vienk. riebjas ka cilvēki cepās par stulbiem jautājumiem. Peace !

  Atbildēt
 10. ivanZ

  Šķēle priecājas un jaunlaicēni kopā ar šiem. Rītā ST lēmums būs par pensijām, un tad redzēs, par ko tad pensionāri balsos – par zagļiem vai par tiem, kuri lamājās.

  Atbildēt
 11. dundurs

  Tur jau tā lieta ka NAV PAR KO VĒLĒT!!!!Visi kas tiek pie siles agrāk vai vēlak zog!Tas ir Postpadomju valstu sindroms…mums vēl ntos desmitus vai pat simtus zemapziņā būs iepotēts, ja nav tavs tad dari ko gribi, ja esi siltā vietā tad ņem cik vari. Un 90% no LV iedzīvotājiem ieskaitot mani arī zagtu, ja tiktu pie siles.Nu atzīsimies taču sev veči…ja ne uzreiz, tad ar laiku zagtu. Jautājums ir drīzāk par bezpriģelu un par tik ļoti redzamu un nekaunīgu zagšanu. Pieķer pie rokas bet vēl lokās un tēlo slimu, vārgu, rāda ka tas otrs ir vainīgs utt. Kamēr nesāks šitos tiesāt tikmēr tas turpināsies un pat palielināsies apmēri. Vajag tikai iesākt vienu ietupināt uz cēneri un tad vajadzētu aiziet šai lietai un daļai bikses būtu pilnas. Un tad prusaki no galda ātri vien muktu prom…

  Atbildēt
 12. Vietvaldis

  Mani tracina, ka tipiskais vidusmēra Latvijas iedzīvotājs šajā video redz tikai lamuvārdus, daži pat aizstāv, sakot, ka tā taču runā visi. Bet kā ar attieksmi pret darbu? Tam ir jāpievērš vislielākā uzmanība!

  Te arī nav ko piebilst..

  Atbildēt
 13. Atbalss: Krist2ps blogo » Kā Šlesers darbu meklēja…:)

 14. Hm

  Pretīgākais ir tas, ka daudzi šo vēl aizstāv, tipa “visi tā runā”. Tiešām, te jau nav runa par rupjiem vārdiem kā tādiem, bet gan par attieksmi, ko tie pauž. Kas par attieksmi? A hui viņu zina.

  Atbildēt
 15. ivanZ

  http://www.mango.lv/zinas/nejedzibas/redakcija/article.php?id=28833931

  Nu un kā lai šos nesauktu par “netradicionālās seksuālās orientācijas cilvēkiem”? Es Ušakova vietā tāpat nosauktu šos klaunus

  Atbildēt
 16. Vaards

  > # Ka tad: 2009.12.22 @ 15:38:03

  Tad jau tu kaut kaads glumo lishkju paarstaavis iraid? Ko dari she, starp parastajiem un vienkaarshajiem?

  Atbildēt
 17. ibio

  Nu tiešām tad lai pirmo akmeni met tas, kas ikdienā nelieto nenormatīvu leksiku! Regulāri kontaktējos ar visāda kalibra biznesa un arī valsts pārvaldes pārstāvjiem un visur, līdzko pirmais “stīvums” ir pārvarēts un kontakti pāriet uz tu un neformālākā formā, tā pilnīgi visi sāk iestarpināt nenormatīvo leksiku. Nav jau tas hipertrofētā formā aiz katra vārda pauzes vietā lietojot “bļ…” utt., bet nu brīžos, kad jāpiešķir tekstam lielāka emocionālā nokrāsa, tad lamuvārdi labi noder. Da i laiks ietaupās – piemēram, starp frāzēm “mums ir radušās negaidītas problēmas pasūtījuma izpildē, tā kā mūsu somu partneri kavējas ar apmaksu” un frāzi “baigā hujņa, pidari kurvakaineni ar piķi mozgus čakarē” tomēr ir atšķirība :). Nu lamājas visi – biznesmeņi, politiķi, ārsti, balerīnas utt.
  Es Nilu un Aināru ļoti labi saprotu – kā tos mūdžus vēl nosaukt kā ne par pidariem…

  Atbildēt
 18. Khe

  Nu viņi tur Domē informācijas apjomu procesē ne pa jokam, tāpēc iespējams par kādām lietām nav sapratnes … tāpēc huj viņ zin = [tulkojam uz “kulturālo” slāni] = bitīt matos, nezinu par ko iet runa. Tā leksika prātam mēdz pielipt – pirmkārt, jau paskatoties to krievu humoru, otrkārt – visādas lietas caur galvu jāprocesē. Lai veseļotu (vai mainītu) šos džekus, vajag nosūtīt kādu humoru par to kā būt solīdam deputātam 100 kopijās pa 1 DVD uz deputātu – idejas?. Kā nodokļu maksātājs ierosinu katram deputātam stājoties amatā izsniegt dzelzs bruņinieku kreklus/apakškreklus/krūšsturus ar uzrakstu – esmu tautas vēlēts bruņinieks/lēdija un man šeit būt un strādāt, katru samaksāto nodokli izmantoju, lai veicinātu šīs valsts attīstību!

  Atbildēt
 19. Atbalss: Rokdarbi #18. Adekvāta un saprotama saišu lietošana tekstos — Mr. Serge

 20. par Ušakova Nila lamāšanos

  Nils Ušakovs rupji lamājās Domes sēdē. Nu, es nezinu, izskatās baigi neforši. Tāds mērs mums nekad nav bijis, kas tik rupji un neaudzināti uzvestos. Es nezinu, varbūt ka Ušakovam tas ir normāli, varbūt krievijā tas ir normāli, bet Eiropā, Rīgā man šādi Nila Ušakova uzvedība liekas aizskaroša.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *