21 thoughts on “Desmitīši

 1. Pipuks

  Liekas, pārāk teatrāls video – nevienā no lielajām pasaules ziņu aģentūrām nekādu informāciju neatradu. Pie tam – 10 normāla izmēra bērni kopā svērtu ap 30-40 kg. Mana sieva pieņēmās ap 15 kg ar mūsu 4 kg sīci. Šai ar tādu bērnu daudzumu vajadzēja svērt vismaz par kādiem 50kg vairāk nekā normāli (tas tāds normāls puscūkas svars) un vēderam vajadzēja būt vienkārši gigantiskam – pamēģiniet iedomāties kā iebāzt to pašu pusi cūkas sievietes vēderā un sapratīsiet.

  Atbildēt
 2. budzis

  Ja vairak par 1, tad tie berni ir krietni vien mazaki. Jo vairak – jo mazaki, jo lielaks risks, ka neizdzivos. Biezi vien no tiem n-tajiem kadi neizdzivo…

  Vispar var jau to tevu saprast – ar 1 ir ko nemties, bet te uzreiz 10!

  P.S. Tevs pazuda? Varbut devas apmazgat … 🙂

  Atbildēt
 3. Pipuks

  bush – No tiem astoņīšiem smagākais bija 1,3 kg un vieglākais 0,8kg (vidēji ap 1kg). Padomā vai ir reāli, ja piedzimst 10 un katrs ir normālā – vismaz 2,5 kg svarā? Fake, fake, fake …

  Atbildēt
 4. Paraziits

  Tas ģenētiski nav iespējams! 10tīši kā identiskie dvīņi nevar būt 5+5, jo ir identisks ģenētiskais materiāls, tātad visiem jābūt viena dzimuma. Ja runā par ne monozigotiskajiem dvīņiem, tad šī iespēja samazinās vēl milzīgākos apmēros, jo tad ir nepieciešamas 10 olšūnas, kas vienlaicīgi būtu ovulējušas vai vēl neticamākas kombinācijas… Katrā gadījumā tā būtu milzīga dabas kļūda. Ne uz mirkli nenoticēju 🙂

  Atbildēt
 5. japets

  Parazīts, 2 zigotas, katra sadalījusies 5 indivīdos. Ar teoriju viss ok.

  Bet fakts – 10 veseli normāli bērni gan galīgi nepārliecina.

  Atbildēt
 6. Vilx-

  Es arī īsti neticu, ka 10 tik lieli bērni var satilpt vienā vēderā. Visticamāk jau, ka feiks, tikai kur un kādā sakarā radies – kas to lai zin. Interneta plašumos nav grūti pazaudēt materiāla izcelsmi. Krieviem ir kaut kas līdzīgs TheOnion?

  Otrs variants – nav feiks, bet tie nav šīs sievietes bērni. Bērni ir kaut kādu iemeslu dēļ viņai piespēlēti, iespējams, kaut kādu likumdošanas mahināciju rezultātā.

  Pati sieviete arī izskatījās pārāk žirgta un priecīga priekš šīs situācijas.

  Atbildēt
 7. zips

  Vispaar, kad es shito izlasiiju (pirms kaadas nedeeljas nu jau) – un tas bija rakstiits latviski – taatad – “Latvijas internetaa”, – tad tas raksts uzreiz bija jau par to, ka tas ir kaa joks, liidziigi meteoriitam. Nemaz origjinaalu zinju neesmu nekur ieveerojis. Liidz shim, tb, shis ir pirmais raksts kuru lasu par to kaa patiesu notikumu, un tikai veelaak klaat pielikts: “Papildinaats – tas ir joks”.
  Arii atsauksmees saakumaa spriedelee kaa par patiesiibu. Jociigi. Zheel ka tikai tagad iebridu podaa.lv, citaadi buutu uzreiz uzrakstiijis kaa tas ir joks.

  Atbildēt
 8. Paraziits

  japets, tieši tas, ka 2 zigotas identiski sadalīsies katra pa 5 ir ļoti liela varbūtība…
  Sybase, tu, pat rakstīt nemāki 🙂

  Atbildēt
 9. Diāna

  Gribat ticat,gribat neticat,bet brīnumi notiek…Cilvēks domā ka visu zina,spēj kontrolēt un izskaidrot.Lai Dievs palīdz šai ģimenītei kam Dievs devis šo dāvanu!

  Atbildēt
 10. Dace

  Ko Jūs cilvēki saprotat!! Ar tik šaurpierīgiem spriedelējumiem par šo dabas brīnumu jūs parādat tik savu nezināšanu par pasaulē un cilvēku dzīvēs un ķermeņos iespējamām lietām! Taisnība tiem cilvēkiem, kas to saista ar Dievu un viņa plāniem uz cilvēkiem un reālajiem darbiem.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *