Gulēšana zem vilciena (video)

Šodien pa TV ziņās rādīja šo sižetu par to kā viens manjaks ir nogūlies uz sliedēm zem vilciena.

Kruta, protams, izskatās, jo bija laimīgas beigas. Bet, ja parautu augšā, tad būtu spēcīgāks video sanācis. Gribētu redzēt kā tie viņa draugi vāktu iekšas pa sliedēm.

Spriežot pēc pārējiem sižetiem, viņš ir ietekmējies no YouTube video (skat. saistītos video).

41 thoughts on “Gulēšana zem vilciena (video)

 1. Sarky

  Wth: Darvina balvu dod par dabisko izlasi, t.i., piemēram, ja viņam norautu pautus, un viņš vairs nevarētu vairot pasaulē ar pēcnācējiem savu muļķību.

  Atbildēt
 2. x

  Tā kā pajoliņš ir dzīvs, balva viņam nepienākas.
  http://www.nra.lv/zinas/2564-darvina-balva-bizness-uz-mulkibas-rekina.htm
  :>
  Lai mēģina vēlreiz…moš izdosies.

  Atbildēt
 3. Arnolds

  Šķiet, ka pirms kāda laika netā klejoja vēl viens pāķu humora video ar “eitudirst, eitudirst”. Laikam spējā saviļņojumā tā ir vienīgā frāze, kas nāk ārā.

  Atbildēt
 4. Uldis

  Skāde, es to ziņu sižetu neredzēju 🙁 jāmēģina rīt skatīt degpunkta atkārtojumu. Cerams, ka rādīja video pa taisno no youtubes un nepina iekšā manu blogu?

  Un jā- pēdējais teikums ar linku nav īsti saprotams.

  Atbildēt
 5. Krotow

  Par šādām izpriecām arī pants Krimināllikumā pienākas. Ar galvu viņi tiešām nedraudzējas. Jamiem pilnīgi nav ko darīt… LDz un policijai novēlu šo kompāniju atrast. Lai liek pie sabiedriskajiem darbiem – kaut vai sakopt tuvākās dzelzceļa stacija apkārtni.

  Fonā kāds smagi ietekmējies no Youtube skatāmā “ejtud…” 🙂

  Atbildēt
 6. Crabis

  Ja nervozāks mašīnists būtu norāvis pa mēmajiem, tad tantuki, kas vilcienā sabirtu kaudzē, nebūtu diez ko priecīgi. Un ja kāda kaklu lauztu, tad šamējam būtu “makruha”

  Atbildēt
 7. BlackHalt

  Varbūt man kāds varētu izskaidrot kur te ir jāpsiho?

  Mēs jau 80. tajos ziemā būvējām ~1,5 m (cik var aizsniegt) augstus pretvilcienu cietokšņus. No sniega. Lampās izskatās baismīgs.
  Uz sliedēm. Šķērsām.
  Elektrikčkas apstājās un vīri ar lāpstām gāja rakt nost.
  Prečinieki brauca cauri.

  Par alus pudeļu korķu (nezinu kā to sauc) pārvēršanu medaļās neviens nesatraucās.
  Serkociņkastīšu ar smagumu spridzināšana.
  Un tādā garā.
  Kur te ir tā morāle?

  P.S. Kādēļ pirms lauzt kādu lapu nav kāds morāles lasījums?

  Atbildēt
 8. BlackHalt

  Šitie guļ, lai izdzīvotu un lai būtu kruta.
  A ko teikt par tiem pašnāvniekiem, kas guļas šķērsām?

  JēzusFons nebija līdzi, lai uzfilmētu?

  Atbildēt
 9. japets

  Ja cilvēks uz sliedēm, tad mašīnisti aci nemirkšķina. Nav jēgas bremzēt, tāpat nepaspēs. Protams, patīkami jau neesot.

  Atbildēt
 10. Andron Mc

  Neenu normāls joks. Nedomāju ka ar kautko sliktāks par pārējām jauniešu izdarībām. Nevaram atļauties paraglaiderus un kiteboardus, kartingus un baikus, bet kamera jau kādam kaukur ir.
  Ar ko ta šis kadrs bīstamāks par baikeri kurš mazpilsētā (Liepāja) nobrauc cilvēku uz gājēju pārējas? ar ko bīstamāks par dauneli kurš taranē mikriņu?

  Atbildēt
 11. Andron Mc

  Ak jā, tad jau pamuļķi ir visi specnazisti kuriem ietilpst treniņā pagulēt zem vilciena un tanka. Moš nodiršat tos? 😀

  Atbildēt
 12. hmmmmm

  Mašīnistam nav obligāti jābremzē, ja viņš pēdējā mirklī ierauga pašnāvnieku, jo par pašnāvnieka dzīvību viņš nenes nekādu atbildību. Mašīnists ir atbildīgs par tām dzīvībām, kas sēž pašā vilcienā.
  Un šādu guļošu “šķērsli” ar gandrīz-kamuflāžas apģērbu viņš bremzēšanai vajadzīgajā attālumā nu nekādi nevarēja pamanīt. Un uztaurēt arī nebija jēgas, jo visticamāk tas “gudrītis” tika pamanīts dažus metrus pirms viņa “guļvietas”.
  Starp citu, pazīstu čali, kas savā laikā (70tajos) pagūlās zem vilciena, un tikai tāpēc, lai dabūtu rubli, ko bija apsolījuši un sametuši lielāki puikas. Toreiz viņam bija kaut kādi gadi 12; 13, ja nemaldos, un viņš nogūlās nevis uz vēdera, bet uz muguras. Viss, protams, veiksmīgi, bet viņš pats teica, ka vairs nekad mūžā neko tādu nedarīšot, jo sirds esot ne tikai pa muti lekusi laukā. Ā un tajā brīdī, kad tas vilciens esot gājis pāri, tad tāds sastingums iekšā bijis, ka viņš pat paelpot neesot varējis.

  Atbildēt
 13. Sarky

  Šitas jau ar pie sirds ķēra pēc tam..
  Un salīdzinājums ar Спецназ nevietā, – tur trennē pārvarēt bailes, nevis fiziku, t.i. vismaz ir droši, ka neuzšķērdīs.
  Un BlackHalt ir vēl lielāks huļigāns ;o)

  Atbildēt
 14. normunds

  Principā nekas jauns tas nav. Kad es biju viņu vecumā (un tas bija ļoti sen) tad arī bija džeki džeki starp sliedēm gūlās, es pats esmu mazus akmentiņus, vecas patronas uz sliedēm licis, uz tramvaja sliedēm pudeļu korķus placinājis etc. Bet tas nav nekas tāds par ko es šausmīgi lepotos.

  Atbildēt
 15. tiri-piri

  Katrs muļķis var apgulties zem vilciena. 99-gadīga vecene to var un parasts dzērājs var. Tā kā nevietā ir salīdzināt parastu jūtūbes lūzeri ar baikeriem, base jumperiem, alpīnistiem, specnazu utml. Jo tiem visiem pārējiem vajaga kaut ko vairāk kā stulbu sejas izteiksmi, lai riskētu ar savu dzīvību…

  Atbildēt
 16. Artis

  BTW maniaks raksta ar i nevis j, bet tas lietas būtību nemaina, jo maniaks noķēra savu devu adrenalīna par laimi bez maksas 🙂

  Atbildēt
 17. Vaards

  > 99-gadīga vecene to var un parasts dzērājs var…

  Es nevaru. 🙂

  Vienreiz redzēju kā sieviete neveiksmīgi pārskrēja pāri sliedēm man balkus. Tika pasista gaisā, nobrakšķēja un pa sāniem pašķīda no riteņu apakšas sarkanas dažādas šļakatas.

  Pēc šī gadījuma nevarēju vairs izlīst Slokā zem kravas vilcienu sastāviem, ļoti problemātiskas sajūtas bija ejot pāri sliedēm, ja tālumā nāk vilciens un tā.

  Bet pirms šī gadījuma no stacijas uz staciju aizbraukt pieķeroties vilciena aizmugurē – nekādu problēmu! Tā tie visi vilciena logutīrītāji arī tika aplauzti ;-).

  Bet šī loha varoņdarbs man izraisa nepatīkamas sajūtas – vilciena vagonus savienojošie kabeļi bieži vien velkas pa zemi. Diemžēl tas kabelis ir tik masīvs, ka sitiena rezultātā džekam tāpat nāktos piedzīvot sarkanā kaulu veltnīša likteni. Par laimi visi kabeļi bija kārtībā. (Kaut gan pēdējos 10.gados nav nācies ar viclieniem braukt un skatīties kas tiem apakšā notiekās. Varbūt tagad cītīgāk tur viss pievilkts un saskrūvēts – tiem pašiem padomju laika vagoniem).

  Atbildēt
 18. Krotow

  Par to arī iedomājos, viņam vnk noveicās. Tajā dzelzceļa posmā sliedes beidzas pietiekami augstu virs gulšņiem, lai nedabūtu pa galvu ar vagonu konstrukcijām vai kabeļiem. Dīzeļvilcieniem kastes zem vagona atrodas gandrīz vienā līmenī ar sliedēm, varēja palikt arī bez galvas un mugurkaula.

  Atbildēt
 19. Lidononis

  Baigi prātīgi neizskatās, bet veselību jau tur nekādi netraumē, tikai nervus.

  Būtu vismaz veselību pabojājis Dudesons vai Jackass stilā, bet ši tikai tāda krāna staipīšana.

  Atbildēt
 20. noisex

  ir 1a jautraka izklaide ar sliedeem..tachu neraxtishu kada, lai mazie neizdomaa realizet :))) …Par to gulshanos zem vilciena…nu atceros, kad biju siks CCCP laikos, lielakie dzzeki ari to darija…ta ka nekas jauns nav..vienkarshi shoreiz ir nofilmets un palaists socialojos tiklos.

  Atbildēt
 21. eses

  Kāds gudrinieks pastāstīs, kas tajā avārijas bremzēšanā ir TĀDS, ka visi pasažieri sitīs galvas, lauzīs kaulus un mirs nost?

  Atbildēt
 22. Delfins

  nu bremzējot jau vilciens var noiet no sliedēm.
  un tantukiem no nelieliem sitieniem kaut kas var notik arī (atliek tik palasīt ziņas par paslīdējušiem penšiem/etc ziemas periodā)

  Atbildēt
 23. FaLcoN

  “LETA: “Noskaidrots jaunietis, kas nofilmēts guļam zem vilciena. “LDz Iekšējās drošības daļai sadarbojoties ar Valsts policiju, izmeklēšana ir būtiski pavirzījusies uz priekšu – ir aizdomās turētais, un notiek tālākas procesuālas darbības,” pastāstīja LDz pārstāve.
  VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Andris Dzenis gan “Dienai” norādīja, ka pret jaunieti vietējā reģionālā policijas pārvalde sākusi administratīvā pārkāpuma procesu. Gulšanās uz/starp sliedēm konkrēti aizliegta nekur neesot, taču tai pielīdzināma varētu būt iešana pa sliežu ceļiem ārpus norādītajām vietām. Administratīvo pārkāpumu kodeksā par to paredzēts brīdinājums vai naudas sods līdz pieciem latiem.””

  iz http://klab.lv/users/dienasgramata/2924732.html

  Atbildēt
 24. straadaajis PV

  lai gan rakstr vecs bet lasot gribeju pastastit ka patiesiba ir! tie kas rakstija ka ja mashinists pamana pedeja bridi, neesot obligati jabremze. gluzhi otradi. ir obligati jabremze! jo ja ne tad jaatbild par to kapec nav bremzejis. otrs ir tas ka ir loti nepatikami ka kadu nobrauc. pats esmu bijis vilciena kabine 1x kad suni nobrauca, 1x kad bernu un 1x sievieti. izjutas ir nepatikami drausmigas. nenovelu pat to nevienam piedzivot ko tadu redzet!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *